Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
člani
100 m
110 m ovire (106.7)
1500 m
400 m
disk
kopje-800
krogla
daljina
višina
palica
Deseteroboj
članice
100 m ovire
200 m
800 m
kopje
krogla-4
daljina
višina
Sedmeroboj - st. Mladinke
mlajši mladinci
100 m
110 m ovire (91.4/9.14)
1500 m
400 m
Disk-1.5
kopje-700
krogla-5
daljina
višina
palica
Deseteroboj - ml. Mladinci
mlajše mladinke
100 m ovire (76.2/8.50)
200 m
800 m
kopje-500
krogla-3
daljina
višina
Sedmeroboj - ml. Mladinke
pionirji U16
100 m ovire
1000 m
300 m
60 m
kopje
krogla-4
daljina
višina
Osmeroboj - pionirji
pionirke U16
100 m
80 m ovire (76.2/8.00)
800 m
kopje-400
krogla-3
daljina
višina
Sedmeroboj - pionirke
pionirji U14
60 m
600 m
vortex
daljina - (cona)
Četveroboj 60m-daljina (cona)-vortex-600m
pionirke U14
60 m
600 m
vortex
daljina - (cona)
Četveroboj 60m-daljina (cona)-vortex-600m
pionirji U12
300 m
60 m
vortex
daljina - (cona)
Četveroboj 60m-daljina (cona)-vortex-300m
pionirke U12
300 m
60 m
vortex
daljina - (cona)
Četveroboj 60m-daljina (cona)-vortex-300m
starejši mladinci
100 m
110 m ovire (100/9.14)
1500 m
400 m
disk-1.75
kopje-800
krogla-6
daljina
višina
palica
Deseteroboj - st. Mladinci
starejše mladinke
100 m ovire
200 m
800 m
kopje
krogla-4
daljina
višina
Sedmeroboj - st. Mladinke
EKIPNO
Rezultati
APS v mnogobojih
Nova Gorica, 4. 10. 2014
SKUPNO - višina, pionirke U16
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Rezultat
Točke
1
101
12385
Bedrač Maja
PT
1999
1.66
806,0
2
34
16437
Glojnarič Leja
BRE
2002
1.60
736,0
3
119
15624
Herlah Petja
VEL
2000
1.51
632,0
4
36
15053
Kužnik Žanin
BRE
2000
1.48
599,0
5
35
16436
Glojnarič Nika
BRE
2000
1.48
599,0
6
110
17080
Legat Marta
TRK
1999
1.39
502,0
7
54
15574
Hvalič Aneja
GO
1999
1.36
470,0
8
55
16265
Kerkoč Manca
GO
1999
1.36
470,0
8
63
16635
Vidrih Maruša
GO
1999
1.36
470,0
10
53
741
Grobiša Nika
GO
1999
1.27
379,0
62
17417
Sušmel Sara
GO
1999
NR
0
57
17184
Loverčič Tinkara
GO
1999
NN
0
19
16233
Krnc Lara
AKR
2000
NN
0
25
17190
Vauhnik Lana
AKR
2000
NN
0
Št.
115
118
121
124
127
130
133
136
139
142
145
148
151
154
157
160
163
166
169
101
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
O
-
O
O
O
O
O
XXX
34
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
O
O
-
XO
XO
O
XXX
119
-
-
-
-
-
-
-
O
O
O
O
XO
XXO
XXX
36
-
-
-
-
-
-
-
O
O
XO
XO
XXO
XXX
35
-
-
-
-
-
-
-
XO
O
O
XXO
XXO
XXX
110
-
-
O
-
O
XXO
O
O
O
XXX
54
O
O
-
O
O
O
O
XO
XXX
55
O
O
-
O
O
O
XO
XXO
XXX
63
O
O
O
O
O
O
XO
XXO
XXX
53
O
O
O
O
XO
XXX
62
XXX
57
19
25