Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
pionirji U14
60 m
600 m
daljina cona odriva
vortex
pionirke U14
60 m
600 m
daljina cona odriva
vortex
pionirji U12
60 m
300 m
daljina cona odriva
vortex
pionirke U12
60 m
300 m
daljina cona odriva
vortex
EKIPNO
Rezultati
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 in U14
Postojna, 30. 05. 2010
SKUPNO - vortex, pionirke U12
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Q
Rezultat
Točke
1
14
15058
Abunar Maša
B20
1999
45.85
694,0
2
42
13261
Markežič Helena
KP
1999
43.26
654,0
3
112
15102
Križan Tjaša
PMB
2000
38.74
584,0
4
95
15265
Horvat Miša
PAN
2000
38.25
577,0
5
111
15099
Kajbič Eva
PMB
1999
38.05
573,0
6
140
12385
Bedrač Maja
PT
1999
37.48
565,0
7
20
16131
Pečjak Špela
B20
1999
36.49
549,0
8
41
13293
Hočevar Nika
KP
1999
35.53
534,0
9
69
15951
Premrl Kristina
MASS2
1999
32.94
493,0
10
81
0
Leben Klavdija
OŠIK
2000
32.70
489,0
11
8
8858
Podgrajšek Nina
ASB
2000
30.99
462,0
12
168
9499
Agrež Sara
ŽALEC
2000
30.19
449,0
13
132
12872
Rutar Katja
PSČ
1999
29.85
444,0
14
40
16007
Baruca Kim
KP
1999
29.46
437,0
15
30
13368
Pavlič Hren Nika
DOM
1999
29.20
433,0
16
98
16129
Ščančar Tami
PAN
2000
28.73
425,0
17
29
13294
Hren Neža
DOM
1999
28.33
419,0
18
99
13151
Zadravec Anja
PAN
1999
27.91
412,0
19
142
15961
Lepej Tjaša
SLG
1999
27.77
410,0
20
31
13367
Pavlič Hren Nina
DOM
1999
27.66
408,0
21
33
13148
Rojs Evita
DOM
1999
27.34
403,0
22
65
15810
Lap Liza
MASS
1999
26.82
394,0
23
84
0
Gregorn Tjaša
OŠMV
1999
26.66
392,0
24
94
13149
Černjavič Katja
PAN
2000
26.59
391,0
25
143
16025
Pogorevčnik Lea
SLG
2000
25.97
381,0
26
97
15247
Maučec Saša
PAN
2000
25.85
379,0
27
7
14989
Brumec Klara
ASB
2000
25.45
372,0
28
141
14910
Abeln Maruška
SLG
1999
25.08
366,0
29
96
13154
Korc Ana
PAN
1999
24.54
357,0
30
71
15797
Škerlep Nina
MASS
2001
23.15
334,0
31
134
7581
Uršič Urša
PSČ
2000
23.06
333,0
32
116
15177
Turk Nika
PMB
1999
22.99
332,0
33
80
0
Košir Doroteja
OŠIK
1999
22.93
331,0
34
113
15154
Prosen Rene
PMB
2000
21.28
303,0
35
61
15782
Briški Ula
MASS2
2002
20.92
297,0
36
126
15856
Hvalic Neva
POS
2000
20.81
295,0
37
130
6378
Gerbec Nuša
PSČ
1999
20.54
291,0
38
10
15941
Vavdi Valentina
ASB
2000
20.01
282,0
39
128
15857
Merhar Gaja
POS
1999
19.89
280,0
40
34
13147
Šenet Zala
DOM
1999
19.80
278,0
41
63
15079
Ferjančič Nina
MASS2
2001
18.81
261,0
42
144
15014
Rotovnik Zoja
SLG
1999
18.51
256,0
43
115
15511
Semenič Manja
PMB
2001
18.31
253,0
44
64
15783
Gregorič Teja
MASS
2001
18.11
249,0
45
62
15167
Dukarič Pia
MASS
2000
17.91
246,0
46
68
15995
Ovčak Špela
MASS2
2002
17.70
242,0
47
72
15814
Urtelj Manuela
MASS
1999
16.11
215,0
124
15821
Cvetko Nina
POS
2000
NR
0
73
3715
Žnidaršič Ana
MASS2
2000
NN
0
82
0
Rus Teja
OŠIK
2000
NN
0
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
14
42
112
95
111
140
20
41
69
81
8
168
132
40
30
98
29
99
142
31
33
65
84
94
143
97
7
141
96
71
134
116
80
113
61
126
130
10
128
34
63
144
115
64
62
68
72
124
73
82