Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
pionirji U14
60 m
600 m
daljina cona odriva
vortex
pionirke U14
60 m
600 m
daljina cona odriva
vortex
pionirji U12
60 m
300 m
daljina cona odriva
vortex
pionirke U12
60 m
300 m
daljina cona odriva
vortex
EKIPNO
Rezultati
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 in U14
Postojna, 30. 05. 2010
SKUPNO - vortex, pionirke U14
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Q
Rezultat
Točke
1
15
12146
Barbič Kim
B20
1997
55.15
835,0
2
156
15908
Lukas Tjaša
ŠTA
1997
53.09
804,0
3
46
14934
Kmet Saša
KRKA
1998
49.95
756,0
4
35
12832
Vaupot Tina
DOM
1997
48.28
731,0
5
154
15919
Bezjak Nika
ŠTA
1998
42.03
635,0
6
6
14988
Božič Tina
ASB
1997
41.87
633,0
7
17
14998
Guštin Tina
B20
1997
39.18
591,0
8
50
15426
Beganovič Melisa
KRO
1998
39.10
590,0
9
169
12779
Kujan Maruša
ŽALEC
1998
38.12
575,0
10
32
12825
Podbevšek Tea
DOM
1998
37.06
558,0
11
170
14544
Simončič Aneja
ŽALEC
1998
36.65
552,0
12
18
10380
Može Manja
B20
1997
36.39
547,0
13
67
14634
Okorn Nika
MASS
1997
36.35
547,0
14
49
14506
Potočar Tjaša
KRKA
1997
35.38
532,0
15
162
11763
Loparnik Ema
TRK
1997
35.37
531,0
16
171
16116
Strnad Anika
ŽALEC
1998
35.28
530,0
17
19
14997
Pavlin Lea
B20
1997
35.10
527,0
18
16
9465
Cesar Katja
B20
1997
34.35
515,0
19
114
14561
Robnik Maja
PMB
1997
34.18
513,0
20
155
15917
Lazarevič Manja
ŠTA
1998
32.74
490,0
21
133
12899
Rutar Vika
PSČ
1997
32.38
484,0
22
9
12719
Trajkovič Gala
ASB
1998
31.91
477,0
23
125
15801
Gorjanc Teja
POS
1998
29.74
442,0
24
74
3723
Žnidaršič Kaja
MASS
1997
28.34
419,0
25
163
6080
Sekne Zala
TRK
1997
28.24
418,0
26
151
3632
Groznik Klara
ŠPELA
1997
28.05
414,0
27
117
15105
Zahovič Sara
PMB
1997
27.83
411,0
28
153
15673
Pečnik Tjaša
ŠPELA
1997
27.34
403,0
29
161
12878
Lacijan Aleksandra
TRK
1998
26.73
393,0
30
164
12325
Sirc Tjaša
TRK
1997
26.64
392,0
31
127
15869
Kovačič Katarina
POS
1997
23.96
348,0
32
66
14633
Okorn Nadja
MASS
1997
23.51
340,0
33
131
12886
Gregorčič Tinkara
PSČ
1998
23.36
338,0
34
75
0
Schlauer Marša
OŠBP
1997
23.35
337,0
35
129
15819
Rendulič Sara
POS
1998
22.62
325,0
36
110
15104
Audič Brina
PMB
1998
20.30
286,0
37
51
16068
Šketa Živa
KRO
1997
20.05
282,0
38
70
15790
Reichmann Eva
MASS
1998
18.50
256,0
39
152
15142
Javornik Špela
ŠPELA
1998
17.11
232,0
175
0
Šetina Urška
B20
1997
DIS
0
174
0
Pelko Andreja
KRKA
1998
DIS
0
176
0
Pivk Eva
TRK
1997
DIS
0
157
15907
Zavec Nadja
ŠTA
1997
NN
0
37
16014
Zakrajšek Teja
DOM
1998
NN
0
47
14931
Medle Jana
KRKA
1998
NN
0
48
14932
Murn Kaja
KRKA
1998
NN
0
36
16013
Zabret Polona
DOM
1997
NN
0
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
15
156
46
35
154
6
17
50
169
32
170
18
67
49
162
171
19
16
114
155
133
9
125
74
163
151
117
153
161
164
127
66
131
75
129
110
51
70
152
175
174
176
157
37
47
48
36