Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
starejši učenci
60 m
300 m
1000 m
4x100 m
višina
daljina cona odriva
krogla
vortex
starejše učenke
60 m
300 m
1000 m
4x100 m
višina
daljina cona odriva
krogla
vortex
EKIPNO
Rezultati
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki
Maribor, 24. 09. 2014
SKUPNO - vortex, starejši učenci
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Šola
Letnik
Rezultat
Točke
1
0
PAVČIČ Jaša
P. VORANCA MB
2000
59.60
946,0
2
0
HORVAT Karlo
F. PREŠERNA MB
2000
59.37
943,0
3
0
VOZELJ Anej
RADA ROBIČA
2001
58.60
933,0
4
0
NOVAK Marin
BOJANA ILICHA
2000
58.46
931,0
5
0
ŠABOTIČ Ferid
L. PLIBERŠKA
2000
57.30
915,0
6
0
KNEŽEVIĆ Luka
F.R. STANETA MB
2001
56.82
908,0
7
0
RAMADANI Fisnik
BORCEV ZA SEVERNO MEJO
2000
55.92
896,0
8
0
RANTUŠA LAMPREHT Rene
TABOR I.
2002
55.19
885,0
9
0
KARNER Luka
BOJANA ILICHA
2000
54.28
873,0
10
0
RINC ČRNKO Luka
ANGELA BESEDNJAKA
2000
53.23
857,0
11
0
KUHTA Matic
BORCEV ZA SEVERNO MEJO
2000
52.18
842,0
12
0
SPASOVSKI Luka
BOJANA ILICHA
2000
50.71
821,0
13
0
KRAMBERGER Jan
KAMNICA
2000
50.63
819,0
14
0
FEKONJA Gašper
L. PLIBERŠKA
2000
50.57
819,0
15
0
BRAHIMAJ Albin
P. VORANCA MB
2002
50.03
811,0
16
0
KOVAČ Vito
F. PREŠERNA MB
2000
48.56
789,0
17
0
GODEC Luka
ANGELA BESEDNJAKA
2000
48.46
787,0
18
0
GAAL Jaka
SLAVE KLAVORE
2001
48.00
780,0
19
0
PIRTOVŠEK Tadej
L. PLIBERŠKA
2000
47.68
775,0
20
0
ČEPEK Žiga
SLADKI VRH
2000
47.18
768,0
21
0
ŠAUPERL Timotej
SLADKI VRH
2002
46.39
756,0
22
0
BEJTA Đevad
ANGELA BESEDNJAKA
2002
45.38
740,0
23
0
DANKO Žan
SLADKI VRH
2002
43.46
710,0
24
0
SPINDLER Rok
F.R. STANETA MB
2000
42.52
695,0
25
0
ŠKOFLJANEC Aljaž
KAMNICA
2000
42.34
692,0
26
0
VODOVNIK Vitjan
BORCEV ZA SEVERNO MEJO
2002
42.31
692,0
27
0
MITROVIČ Jan
P. VORANCA MB
2001
41.34
676,0
28
0
JANŽIČ Jure
TABOR I.
2002
41.23
674,0
29
0
JAUŠOVEC Tilen
F. PREŠERNA MB
2000
39.22
642,0
30
0
ZLATOPER DOBRIJEVIĆ Filip
SLAVE KLAVORE
2003
36.53
597,0
31
0
HORVAT Gregor
F.R. STANETA MB
2000
33.51
546,0
0
GROZDEK Luka
DRAGA KOBALA
2000
NN
0
0
KUKEC Timotej
BORCEV ZA SEVERNO MEJO
2000
NN
0
0
ŠUŠTAR Nik
BORCEV ZA SEVERNO MEJO
2001
NN
0
0
ROŽMAN RADER Nej
TABOR I.
2001
NN
0
0
LEŠNIK Nik
RADA ROBIČA
2000
NN
0
0
PISNIK Jurij
KAMNICA
2001
NN
0