Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
najmlajši učenci
60 m
daljina cona odriva
vortex
najmlajše učenke
60 m
daljina cona odriva
vortex
EKIPNO
Rezultati
Atletski troboj OŠ - skupina B
Ljubljana, 23. 05. 2014
SKUPNO - vortex, najmlajši učenci
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Šola
Letnik
Rezultat
Točke
1
1
ALJAŽ KRIŽAN
VALENTINA VODNIKA
2003
39.61
648,0
2
21
TAVČAR LOVRO
F.R. STANETA
2003
37.97
621,0
3
16
DUHOVNIK JAN
ALOJZIJA ŠUŠTARJA
2003
36.76
601,0
4
50
MEDIČ LUKA
HINKA SMREKARJA
2003
36.27
593,0
5
88
VUJIĆ STEFAN
VIŽMARJE BROD
2003
35.39
578,0
6
87
VRHOVNIK ŽAN
VIŽMARJE BROD
2004
34.77
568,0
7
79
SVENŠEK VAL
ŠMARTNO POD ŠM.GORO
2003
34.54
564,0
8
72
SEČKO NAJ
ŠENTVID
2003
33.29
542,0
9
81
ŠKOF GAŠPER
ŠMARTNO POD ŠM.GORO
2003
32.91
536,0
10
15
SNOJ MATIC
ALOJZIJA ŠUŠTARJA
2003
32.29
525,0
11
28
JAZBEC ALEKS
VIŽMARJE BROD
2004
31.96
519,0
12
91
VRABIČ ERIK
F.R. STANETA
2003
31.40
510,0
13
23
GRMŠEK FILIP
RIHARDA JAKOPIČA
2003
31.17
506,0
14
22
GORJAN ANŽE
VIŽMARJE BROD
2003
30.87
500,0
15
25
HUČ TIMON
VALENTINA VODNIKA
2003
30.80
499,0
16
96
ŽUNIČ NEJC
ŠENTVID
2003
30.72
498,0
17
47
MAGISTER MARTIN
ALOJZIJA ŠUŠTARJA
2003
30.11
487,0
18
64
POGRAJC MATEJ
SPODNJA ŠIŠKA
2004
29.89
483,0
19
69
SOTIROSKI JOVAN
HINKA SMREKARJA
2003
29.75
481,0
20
53
MITROVIĆ MAKAR
RIHARDA JAKOPIČA
2003
29.49
476,0
21
94
ŽIVKOVIČ KOKALJ NIK
ŠENTVID
2003
29.36
474,0
22
2
BALTIČ ANES
HINKA SMREKARJA
2003
29.25
472,0
23
3
BARTOLJ MAKSIM
ALOJZIJA ŠUŠTARJA
2003
28.88
465,0
24
10
ČOP TOMŠIČ NEJC
ŠMARTNO POD ŠM.GORO
2004
28.62
461,0
25
75
SLAPAR JAKA
RIHARDA JAKOPIČA
2003
28.33
455,0
26
92
ŽIBERT JOŠT
SPODNJA ŠIŠKA
2004
28.31
455,0
27
57
OBLAK ANDRAŽ
ŠMARTNO POD ŠM.GORO
2003
27.75
445,0
28
12
DEZDARI EVERON
SPODNJA ŠIŠKA
2003
27.62
443,0
29
74
SIMON GERBEC
VALENTINA VODNIKA
2003
27.57
442,0
30
36
KOSTANJEVEC TOMAS
VIŽMARJE BROD
2003
27.55
441,0
31
66
RAMLJAK MAK
SPODNJA ŠIŠKA
2003
27.47
440,0
32
45
LUKA JORGIČ
VALENTINA VODNIKA
2004
27.44
440,0
33
73
KOVAČ VID
F.R. STANETA
2003
26.30
419,0
34
33
LJUBISAVLJEVIČ DAVID
F.R. STANETA
2003
25.55
405,0
35
32
ROGELJ ŽIGA
F.R. STANETA
2003
25.52
405,0
36
35
KOSI GAŠPER
HINKA SMREKARJA
2003
25.17
398,0
37
61
PEKLAJ NEJC
ŠENTVID
2003
23.77
372,0
38
62
PENČUR GREGA
RIHARDA JAKOPIČA
2003
21.90
338,0
39
13
DJUKIĆ ROBERT
SPODNJA ŠIŠKA
2004
21.80
336,0
40
39
KUDER JAN
RIHARDA JAKOPIČA
2003
21.73
334,0
41
70
ROVŠNIK PATRIK
ŠENTVID
2003
20.88
319,0
42
77
SOPOTNIK JUST ALOJZ
ŠMARTNO POD ŠM.GORO
2004
20.70
315,0
43
71
SAIDIN MEHIČ
HINKA SMREKARJA
2003
19.32
289,0
38
KRIŽANIČ DAVID
ALOJZIJA ŠUŠTARJA
2003
NN
0
49
MARK FILIP IVANKOVIČ
VALENTINA VODNIKA
2003
NN
0