Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
mlajši učenci
60 m
300 m
600 m
višina
daljina cona odriva
vortex
mlajše učenke
60 m
300 m
600 m
višina
daljina cona odriva
vortex
starejši učenci
60 m
300 m
1000 m
4x100 m
višina
daljina cona odriva
krogla
vortex
starejše učenke
60 m
300 m
1000 m
4x100 m
višina
daljina cona odriva
krogla
vortex
Rezultati
Atletska olimpiada
Slovenska Bistrica, 3. 10. 2014
SKUPNO - daljina cona odriva, starejši učenci
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Šola
Letnik
Rezultat
1
0
ALJAŽ MLAKAR
OPLOTNICA
2000
5.28
2
0
MESARIČ LUKA
MAKOLE
2001
4.86
3
0
FRAN ŠLAMBERGER
2. OŠ SLB
2000
4.79
4
0
NIK KNEZ
ANTONA INGOLIČA
2000
4.73
5
0
NOVAK ALJAŽ FREDI
ANTONA INGOLIČA
2000
4.69
6
0
BAKŠIČ PUŠNIK NIK
POHORSKEGA ODREDA
2000
4.59
7
0
ALJAŽ SMOGAVEC
POLJČANE
2001
4.56
8
0
JAGODIČ MATIC
POHORSKEGA ODREDA
2000
4.55
9
0
ALJAŽ PETEK REGORŠEK
2. OŠ SLB
2001
4.46
10
0
BISLIMAJ FITIM
POHORSKEGA ODREDA
2000
4.34
11
0
JAN KOLAR
2. OŠ SLB
2000
4.30
12
0
LAN VIDMAR
2. OŠ SLB
2001
4.29
13
0
NOVAČAN MIHA
GUSTAVA ŠILIHA LAP.
2001
4.23
14
0
MARTINČIČ JAŠA
POHORSKEGA ODREDA
2001
4.14
15
0
AMADEJ GOSAK
2. OŠ SLB
2001
4.13
16
0
AZEM BISLIMAJ
POHORSKEGA ODREDA
2000
4.11
17
0
LESKOVAR TILEN
GUSTAVA ŠILIHA LAP.
2001
4.07
18
0
ROGINA DAVID
ANTONA INGOLIČA
2001
4.06
18
0
DAVID GRIČNIK
OPLOTNICA
2001
4.06
20
0
MARTIN ČUDEN
2. OŠ SLB
2001
4.01
21
0
IBRAHIM SARAMATI
2. OŠ SLB
2001
3.60
22
0
JAN PESTNER
2. OŠ SLB
2001
3.57
23
0
MOTALN NEJC
POHORSKEGA ODREDA
2000
3.55
24
0
AKSENTIJEVIČ ŽIGA
GUSTAVA ŠILIHA LAP.
2001
3.51
25
0
BRENCE ŽIGA
POHORSKEGA ODREDA
2000
3.19
0
OTOREPEC NEVEN
GUSTAVA ŠILIHA LAP.
2001
NN
0
PODLESNIK JERNEJ
ANTONA INGOLIČA
2000
NN
0
GODEC LUKA
ANTONA INGOLIČA
2000
NN
0
GRANDA ALEN
ANTONA INGOLIČA
2000
NN
0
JURE KOŠIR
OPLOTNICA
2001
NN
0
VITO RAMADANI
POLJČANE
2001
NN
0
MIHA KROPEC
POLJČANE
2001
NN