Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
mlajši učenci
60 m
300 m
600 m
višina
daljina cona odriva
vortex
mlajše učenke
60 m
300 m
600 m
višina
daljina cona odriva
vortex
starejši učenci
60 m
300 m
1000 m
4x100 m
višina
daljina cona odriva
krogla
vortex
starejše učenke
60 m
300 m
1000 m
4x100 m
višina
daljina cona odriva
krogla
vortex
Rezultati
Atletska olimpiada
Slovenska Bistrica, 3. 10. 2014
SKUPNO - daljina cona odriva, mlajše učenke
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Šola
Letnik
Rezultat
1
0
LONČARIČ VITA
POHORSKEGA ODREDA
2002
4.29
2
0
JENŠAC LINA
ANTONA INGOLIČA
2002
4.16
3
0
LAMUT ALYSSA
ANTONA INGOLIČA
2003
4.12
4
0
CVIRN LARISA
POHORSKEGA ODREDA
2003
3.78
5
0
LEŠNIK VESNA
ANTONA INGOLIČA
2002
3.74
6
0
KAJA KOROŠEC
POLJČANE
2003
3.71
7
0
PEČOVNIK ANA ZALA
POHORSKEGA ODREDA
2002
3.71
8
0
MOSER LANA
GUSTAVA ŠILIHA LAP.
2004
3.71
9
0
FALEŽ NIKA
POHORSKEGA ODREDA
2003
3.67
10
0
REPNIK MELANY
ANTONA INGOLIČA
2002
3.61
11
0
VEHOVAR SARA
POHORSKEGA ODREDA
2003
3.61
12
0
ZALA SAVSKI
POLJČANE
2002
3.61
13
0
KARIN KOŠIČ
POLJČANE
2004
3.61
14
0
ZALA ŠLAMBERGER
POLJČANE
2003
3.57
15
0
AJDA RITONJA
MAKOLE
2002
3.54
16
0
LIPAVIC SARA
ANTONA INGOLIČA
2002
3.52
17
0
MURKO LANA
ANTONA INGOLIČA
2003
3.51
18
0
AVA DUKARIČ
OPLOTNICA
2003
3.51
19
0
TAMARA KOREN
ŠMARTNO NA POHORJU
3.49
20
0
ŽIVA ANA GERM
2. OŠ SLB
2003
3.42
21
0
LUČKA GREGORIČ
JOŽETA PUČNIKA ČREŠ.
2003
3.42
22
0
KAROLINA TUŠEK
2. OŠ SLB
2003
3.41
23
0
REBERNAK JULIJA
POHORSKEGA ODREDA
2003
3.34
24
0
NINA BRUMEC
JOŽETA PUČNIKA ČREŠ.
2004
3.33
25
0
ŽNIDARIČ MIA
POHORSKEGA ODREDA
2003
3.31
26
0
LEVA MAJA
TINJE
2002
3.31
27
0
ŽANA JUG BLAGOVIČ
2. OŠ SLB
3.25
28
0
HANA BRUMEC
POLJČANE
2004
3.24
29
0
ANA TEJA TABOR
JOŽETA PUČNIKA ČREŠ.
2003
3.21
30
0
LIZA PLATOVŠEK
2. OŠ SLB
3.13
31
0
TINKARA JUHART
2. OŠ SLB
3.11
32
0
MANJA MAGAJNE
2. OŠ SLB
3.11
33
0
SARA REPNIK
2. OŠ SLB
3.07
34
0
ŠPES MIJA
TINJE
2003
3.05
35
0
MAJA KROPF
2. OŠ SLB
2003
2.94
36
0
KRISTINA RAK
2. OŠ SLB
2003
2.92
37
0
AJD KLARA
POHORSKEGA ODREDA
2002
2.62
38
0
VISENJAK DUŠANKA
TINJE
2003
2.62
0
RADULOVIČ ZARJA
POHORSKEGA ODREDA
2002
NN