Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
najmlajši učenci
60 m
daljina
vortex
najmlajše učenke
60 m
daljina
vortex
EKIPNO
Rezultati
Troboj za osnovne šole - skupina B
Ljubljana, 27. 05. 2013
SKUPNO - daljina, najmlajši učenci
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Šola
Letnik
Rezultat
Točke
1
84
Deronja Jure
F.R.STANE
2002
4.21
719,0
2
68
Duhovnik Jan
A.ŠUŠTARJA
2003
4.08
689,0
3
115
Marušič Arne Klemen
R.JAKOPIČ
2002
4.06
685,0
4
146
Muhič David
V.BROD
2002
3.90
648,0
5
70
Šteblaj Leon
A.ŠUŠTARJA
2002
3.84
634,0
6
128
Žibert Ažbe
S.ŠIŠKA
2002
3.83
632,0
7
145
Muhič Aleks
V.BROD
2002
3.81
627,0
8
116
Porenta Žan
R.JAKOPIČ
2002
3.80
625,0
9
114
Kuhelj Maks
R.JAKOPIČ
2002
3.74
611,0
10
127
Usenik Luka
S.ŠIŠKA
2002
3.72
606,0
11
85
Gartnar Marko
F.R.STANE
2003
3.62
583,0
12
152
Goričanec Svit
V.VODNIK
2002
3.60
578,0
13
67
Bartolj Maksim
A.ŠUŠTARJA
2003
3.59
576,0
14
156
Križan Aljaž
V.VODNIK
2003
3.58
573,0
15
95
Macanovič Adam
H.SMREKAR
2002
3.57
571,0
16
98
Zorko Jon
H.SMREKAR
2002
3.57
571,0
17
104
Brulec Lovro
O.KOVAČIČ
2002
3.53
562,0
18
144
Marenk Žan
V.BROD
2002
3.53
562,0
19
154
Rihar Dominik
V.VODNIK
2003
3.52
559,0
20
96
Pucihar Rok
H.SMREKAR
2002
3.52
559,0
21
94
Grašič Tilen
H.SMREKAR
2002
3.42
536,0
22
125
Jandrlić Mark
S.ŠIŠKA
2002
3.42
536,0
23
155
Košti Laznik Tilen
V.VODNIK
2002
3.38
527,0
24
135
Petek Gašper
ŠENTVID
2002
3.36
522,0
25
134
Fogec Maj
ŠENTVID
2002
3.35
520,0
26
105
Bulc Andraž
O.KOVAČIČ
2002
3.34
517,0
27
153
Huč Timon
V.VODNIK
2003
3.32
513,0
28
137
Trošt Tomi
ŠENTVID
2002
3.26
499,0
29
143
Lenič Jošt
V.BROD
2002
3.26
499,0
30
118
Stipanič Blaž
R.JAKOPIČ
2002
3.26
499,0
31
86
Lukić Vanja
F.R.STANE
2002
3.25
496,0
32
126
Kavčič Nal
S.ŠIŠKA
2002
3.24
494,0
33
124
Dergić Ajdin
S.ŠIŠKA
2002
3.24
494,0
34
136
Tepeš Jon
ŠENTVID
2002
3.21
487,0
35
117
Lisac Ruben
R.JAKOPIČ
2002
3.20
485,0
36
87
Tavčar Urban
F.R.STANE
2002
3.14
471,0
37
106
Cimperman Žiga
O.KOVAČIČ
2002
3.13
468,0
38
88
Vukosavljević Maksim
F.R.STANE
2002
2.93
421,0
39
107
Rutovič Aleksa
O.KOVAČIČ
2002
2.92
419,0
40
142
Trontelj Nejc
V.BROD
2002
2.89
412,0
41
108
Velagić Dino
O.KOVAČIČ
2002
2.88
409,0
42
97
Vukadinovič Kastelic Matic
H.SMREKAR
2002
2.79
388,0
69
Križanič David
A.ŠUŠTARJA
2003
NN
0
74
Bergant Matija
DRAVLJE
2002
NN
0
76
Jurjevčić Nik
DRAVLJE
2002
NN
0
77
Taloski Nelhan
DRAVLJE
2002
NN
0
78
Vraz Maks
DRAVLJE
2002
NN
0
75
Berlič Žiga
DRAVLJE
2002
NN
0