Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 9.2.2020

FINALE SKUPNO - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
132417178Dolenc NežaTRK20038.700,208
2964313Rodman EmaGO20048.850,161
374553Jordan Nadižar KatjušaAKK20059.090,141
464549Andolšek LanaAKK20059.230,169
52156828Belič Sara MiaMASS20049.270,153
6105856Navodnik Izabella HajdiKAK20039.280,231
71348007Pustatičnik ŽivaKLC20059.630,210
81574129Butala NinaKRKA200410.180,143

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
132417178Dolenc NežaTRK2003q8.750,207
2964313Rodman EmaGO2004q8.800,163
364549Andolšek LanaAKK2005q9.070,165
474553Jordan Nadižar KatjušaAKK2005q9.070,146
5105856Navodnik Izabella HajdiKAK2003q9.330,225
61348007Pustatičnik ŽivaKLC2005q9.410,174
71574129Butala NinaKRKA2004q9.440,198
82156828Belič Sara MiaMASS2004q9.480,165
9315585Doberšek EmaASB20069.540,189
10927944Gadnik TinaGO20039.800,173
11386330Vavdi JernejaASB200510.000,294
121958926Thaler AnaKRO200610.160,169
1331717315Herman AlinaŠTA200410.160,189

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
132417178Dolenc NežaTRK2003q8.750,207
264549Andolšek LanaAKK2005q9.070,165
31574129Butala NinaKRKA2004q9.440,198
42156828Belič Sara MiaMASS2004q9.480,165
5315585Doberšek EmaASB20069.540,189
6927944Gadnik TinaGO20039.800,173
71958926Thaler AnaKRO200610.160,169

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1964313Rodman EmaGO2004q8.800,163
274553Jordan Nadižar KatjušaAKK2005q9.070,146
3105856Navodnik Izabella HajdiKAK2003q9.330,225
41348007Pustatičnik ŽivaKLC2005q9.410,174
5386330Vavdi JernejaASB200510.000,294
631717315Herman AlinaŠTA200410.160,189