Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 9.2.2020

SKUPNO - 400 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11256494Bezgovšek LaraKLC200357.240,332
23276776Rus AnaTRK200357.930,209
332417178Dolenc NežaTRK200358.510,212
42597363Kaučič AjdaPMB200359.460,200
52195424Keder LinaMASS200559.770,203
61302870Jost HanaKLC20041:00.440,210
72944220Korošec GajaSLG20051:00.680,167
8339688Trupej AljaVEL20031:00.710,179
93444456Štorman TejaŽALEC20031:01.210,204
10263577Kralj NikaPMB20031:01.640,241
112237953Mahne AnaMASS20061:01.730,184
121025283Mager MajaKAK20061:02.190,180
1324216485Pirnat Kopač MiaOL20031:02.720,243
14241532Perpar MajaOL20051:02.780,227
153371089Marovt HanaVEL20041:03.130,190
162251722Mele KajaMASS20031:03.230,156
172293047Toplak TiaMASS20031:04.160,212
18518939Andrejaš NušaBRE20051:04.400,131
19227883Rotar KarinAKR20051:05.390,239
202678613Erjavec MarušaPOM20051:05.680,168
21252558Žagar TiaAKR20041:07.750,174
221865372Kavčnik PikaKRO20041:08.900,154
232749613Faletič PolonaPSČ20041:10.310,161
24376329Šoster EnejaASB20061:10.760,192
25107858Sekaučnik LanaKAK20041:10.890,219
262373956Buh AnaOL20041:10.920,221
272977401Mori TjašaSLG20041:13.350,234
448921Kolenc EmaBLED2004DNS
2934142Kelaidis MelinaSLG2004DNS
547893Germek AvaBRE2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12678613Erjavec MarušaPOM20051:05.680,168
22373956Buh AnaOL20041:10.920,221
2934142Kelaidis MelinaSLG2004DNS

po skupinah (2. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11025283Mager MajaKAK20061:02.190,180
224216485Pirnat Kopač MiaOL20031:02.720,243
448921Kolenc EmaBLED2004DNS

po skupinah (3. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12944220Korošec GajaSLG20051:00.680,167
22293047Toplak TiaMASS20031:04.160,212
3518939Andrejaš NušaBRE20051:04.400,131
42977401Mori TjašaSLG20041:13.350,234

po skupinah (4. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12597363Kaučič AjdaPMB200359.460,200
2263577Kralj NikaPMB20031:01.640,241
33371089Marovt HanaVEL20041:03.130,190
41865372Kavčnik PikaKRO20041:08.900,154

po skupinah (5. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12195424Keder LinaMASS200559.770,203
22237953Mahne AnaMASS20061:01.730,184
3241532Perpar MajaOL20051:02.780,227
42251722Mele KajaMASS20031:03.230,156

po skupinah (6. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11302870Jost HanaKLC20041:00.440,210
23444456Štorman TejaŽALEC20031:01.210,204
3227883Rotar KarinAKR20051:05.390,239
42749613Faletič PolonaPSČ20041:10.310,161

po skupinah (7. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13276776Rus AnaTRK200357.930,209
2339688Trupej AljaVEL20031:00.710,179
3252558Žagar TiaAKR20041:07.750,174
547893Germek AvaBRE2005DNS

po skupinah (8. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11256494Bezgovšek LaraKLC200357.240,332
232417178Dolenc NežaTRK200358.510,212
3376329Šoster EnejaASB20061:10.760,192
4107858Sekaučnik LanaKAK20041:10.890,219