Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 9.2.2020

SKUPNO - 400 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
111717497Guček Matic IanKLC200349.900,161
2266847Janža MajPOM200350.060,238
31814669Vujić StefanKRO200351.780,283
420016522Bergant SamoMASS200353.250,243
52892491Prošt UrbanSLG200453.900,175
63157948Zupančič AhacŠTA200554.680,154
72124708Svetina Luka SvitMASS200454.820,162
82907266Uranc NikSLG200456.560,340
9137598Mulej JakobAKR200456.950,170
101096432Falnoga PatrikKAŠ200557.020,170
111246507Zdovc LukaKLC200457.390,243
121124291Krošl BorKAŠ200458.390,149
132037073*Gros Antony PhilippeMASS200458.580,158
141118948Korošec ŽigaKAŠ200459.570,232
153102727Kladošek MarinŠTA20051:00.120,202
161738915Kovač ČrtKRO20051:00.120,430
172048473Jazbec JanMASS20051:00.610,231
14217541Kramar Roš SvitKOB2003DQ0,192
2113888Potočki JakobMASS2004DQ0,145
31415695Vidovič ValentinŠTA2003DQ0,243
28879Lah FedjaAAD2003DNS
3335281Skornšek LukaVEL2004DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13157948Zupančič AhacŠTA200554.680,154
21096432Falnoga PatrikKAŠ200557.020,170
31246507Zdovc LukaKLC200457.390,243

po skupinah (2. skupina) - 400 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11124291Krošl BorKAŠ200458.390,149
2113888Potočki JakobMASS2004DQ0,145
3335281Skornšek LukaVEL2004DNS

po skupinah (3. skupina) - 400 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12892491Prošt UrbanSLG200453.900,175
22124708Svetina Luka SvitMASS200454.820,162
33102727Kladošek MarinŠTA20051:00.120,202
42048473Jazbec JanMASS20051:00.610,231

po skupinah (4. skupina) - 400 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
120016522Bergant SamoMASS200353.250,243
21118948Korošec ŽigaKAŠ200459.570,232
14217541Kramar Roš SvitKOB2003DQ0,192
28879Lah FedjaAAD2003DNS

po skupinah (5. skupina) - 400 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11814669Vujić StefanKRO200351.780,283
22037073*Gros Antony PhilippeMASS200458.580,158
31738915Kovač ČrtKRO20051:00.120,430
31415695Vidovič ValentinŠTA2003DQ0,243

po skupinah (6. skupina) - 400 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
111717497Guček Matic IanKLC200349.900,161
2266847Janža MajPOM200350.060,238
32907266Uranc NikSLG200456.560,340
4137598Mulej JakobAKR200456.950,170