Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 9.2.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11061166Potnik LucijaKAK20057.790,179
21085410Topler DenisaKAK20037.800,178
313916781Zakošek IzaKLC20037.870,165
43276776Rus AnaTRK20038.010,185
51932790Remškar MancaKRO20048.030,157
62156828Belič Sara MiaMASS20048.090,167
71564068Blažič AnaKRKA20038.090,137
82944220Korošec GajaSLG20058.200,190

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11085410Topler DenisaKAK20037.850,160
213916781Zakošek IzaKLC20037.970,276
31061166Potnik LucijaKAK20057.990,247
43276776Rus AnaTRK20037.990,193
52944220Korošec GajaSLG20058.060,140
62156828Belič Sara MiaMASS20048.080,156
71932790Remškar MancaKRO20048.110,191
81564068Blažič AnaKRKA20038.140,166
994555Rosulnik EvaAKK20048.170,178
10104554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.240,162
11155254Breznik NinaAKR20038.240,152
122213654Križaj IzaMASS20038.260,183
131368076Suhovršnik KarinKLC20048.260,386
142165928Eržen IzabelaMASS20038.28
151856854Erjavec AnaKRO20048.300,166
161574129Butala NinaKRKA20048.310,158
172815026Šeruga SaraPT20048.310,182
182985292Samec TjašaSLG20058.320,254
19567891Maček KarlaBRE20038.340,227
201348007Pustatičnik ŽivaKLC20058.350,173
213427245Dolar RimaŽALEC20048.360,203
221314062Kovač NastjaKLC20058.370,275
231327900Krivec LaraKLC20038.370,196
241417279Zdouc LaraKLC20058.390,214
2526417314Kšela LizaPMB20038.400,172
261925959Petruna MancaKRO20058.41
271656799Saje NinaKRKA20048.430,163
281611641Korasa NikaKRKA20038.440,211
293302860Tomše LaraTRK20068.460,165
302618466Krajnc DanajaPMB20038.460,165
311292088Ipšek ŠpelaKLC20048.49
321834212Cerlini BrinaKRO20048.500,229
333456209Tičič TejaŽALEC20068.510,248
343434499Rampre InjaŽALEC20058.520,198
352438287Posel Tia EdvardaOL20058.520,268
361453003Pugelj AljaKOČ20038.550,226
3794117Križnič IdaGO20038.550,216
382708908Kolarič AjšaPOM20048.560,222
393202270Ribič LaraŠTA20058.580,166
402764361Sovdat AjdaPSČ20068.610,219
41457588Žvan AnaBLED20048.610,249
421449234Glušac TejaKOČ20048.620,228
431986783Žibert LaraKRO20058.630,178
43438097Grilc SuziBLED20068.630,144
453015817Šaloven HanaSLG20058.700,154
463025822Šaloven LaraSLG20058.730,159
47554726Kek ZalaBRE20038.740,239
483037464Šumah NastjaSLG20058.740,198
492584585Gjura MancaPMB20068.760,222
50260753Kovačič Petek NikaPMB20038.770,171
502771266Sovdat ŽanaPSČ20048.770,177
523415660Arčan Magajne NajaŽALEC20058.790,296
532697917Gerič NinaPOM20048.790,191
54376329Šoster EnejaASB20068.800,172
552408297Kobe TatjanaOL20068.800,172
562655320Turčin IvaPMB20058.810,181
571266618Gerčar NikaKLC20058.890,201
581379622Urankar EvaKLC20058.940,164
59368608Robar VitaASB20059.150,229
60349697Leskovar TisaASB20049.530,222
612719657Škedenj TivaPOM20049.740,199
976262Srebot LucijaGO2004DQ
34016620Agrež HanaŽALEC2003DNS
2246136Matak DemiMASS2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113916781Zakošek IzaKLC20037.970,276
2155254Breznik NinaAKR20038.240,152
32213654Križaj IzaMASS20038.260,183
41348007Pustatičnik ŽivaKLC20058.350,173
51656799Saje NinaKRKA20048.430,163
62438287Posel Tia EdvardaOL20058.520,268
73415660Arčan Magajne NajaŽALEC20058.790,296
8349697Leskovar TisaASB20049.530,222

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11085410Topler DenisaKAK20037.850,160
21417279Zdouc LaraKLC20058.390,214
31611641Korasa NikaKRKA20038.440,211
41834212Cerlini BrinaKRO20048.500,229
52655320Turčin IvaPMB20058.810,181
62719657Škedenj TivaPOM20049.740,199
2246136Matak DemiMASS2005DNS
34016620Agrež HanaŽALEC2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11932790Remškar MancaKRO20048.110,191
21564068Blažič AnaKRKA20038.140,166
3567891Maček KarlaBRE20038.340,227
41327900Krivec LaraKLC20038.370,196
526417314Kšela LizaPMB20038.400,172
63434499Rampre InjaŽALEC20058.520,198
794117Križnič IdaGO20038.550,216
8368608Robar VitaASB20059.150,229

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11061166Potnik LucijaKAK20057.990,247
21368076Suhovršnik KarinKLC20048.260,386
32985292Samec TjašaSLG20058.320,254
42764361Sovdat AjdaPSČ20068.610,219
5457588Žvan AnaBLED20048.610,249
61986783Žibert LaraKRO20058.630,178
72771266Sovdat ŽanaPSČ20048.770,177
82697917Gerič NinaPOM20048.790,191

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12944220Korošec GajaSLG20058.060,140
2104554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.240,162
32815026Šeruga SaraPT20048.310,182
43302860Tomše LaraTRK20068.460,165
51292088Ipšek ŠpelaKLC20048.49
63456209Tičič TejaŽALEC20068.510,248
71449234Glušac TejaKOČ20048.620,228
8438097Grilc SuziBLED20068.630,144

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13276776Rus AnaTRK20037.990,193
22165928Eržen IzabelaMASS20038.28
31314062Kovač NastjaKLC20058.370,275
41453003Pugelj AljaKOČ20038.550,226
53202270Ribič LaraŠTA20058.580,166
63025822Šaloven LaraSLG20058.730,159
7554726Kek ZalaBRE20038.740,239
8260753Kovačič Petek NikaPMB20038.770,171

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12156828Belič Sara MiaMASS20048.080,156
21574129Butala NinaKRKA20048.310,158
33427245Dolar RimaŽALEC20048.360,203
41925959Petruna MancaKRO20058.41
53015817Šaloven HanaSLG20058.700,154
62584585Gjura MancaPMB20068.760,222
72408297Kobe TatjanaOL20068.800,172
81379622Urankar EvaKLC20058.940,164

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
194555Rosulnik EvaAKK20048.170,178
21856854Erjavec AnaKRO20048.300,166
32618466Krajnc DanajaPMB20038.460,165
42708908Kolarič AjšaPOM20048.560,222
53037464Šumah NastjaSLG20058.740,198
6376329Šoster EnejaASB20068.800,172
71266618Gerčar NikaKLC20058.890,201
976262Srebot LucijaGO2004DQ