Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 9.2.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12787910Čurin Prapotnik AnejPT20037.010,163
21168422Gnidica UrbanKLC20037.090,182
3287955Jesenek AleksASB20047.090,163
4867943Breščak MihaGO20037.160,155
51186770Janežič Ivan JanezKLC20037.310,161
61478488Flego LukaKP20037.360,149
72496727Skledar GalPAKG20047.390,157
81676941Bartol ErazemKRO20037.470,144

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12787910Čurin Prapotnik AnejPT20037.130,187
2287955Jesenek AleksASB20047.150,140
31168422Gnidica UrbanKLC20037.200,166
4867943Breščak MihaGO20037.240,190
52496727Skledar GalPAKG20047.350,149
61186770Janežič Ivan JanezKLC20037.370,175
71478488Flego LukaKP20037.370,124
81676941Bartol ErazemKRO20037.560,155
91549365Rebolj MatjažKRKA20047.600,157
10112684Kozel Tomše NikAKR20057.600,173
11278481Dovnik DamjanASB20047.610,153
122328902Petohleb TeoNAK20057.610,229
132012709Breitenberger AronMASS20047.610,144
141207901Krivec MatejKLC20037.620,181
153236509Čerin OžbejTRK20037.620,186
162872422Nabernik GregaSLG20047.680,185
171218472Matjaž ŽigaKLC20047.680,170
182335524Volf MarkNAK20047.710,208
19306611Robnik VidASB20047.720,146
202568883Hvalec JanPMB20037.730,250
212465618Mešič TimonPAKG20047.780,185
22856699Bremec TimGO20057.830,203
232309362Kokol Leo MajNAK20047.840,177
24269676Cvar JakobAKRAD20057.840,133
25427593Sitar MaksBLED20047.850,184
261727074Kotar JureKRO20047.870,279
2718875Kiselič ČrtAAD20057.880,148
282135729Vetsch JulijanMASS20057.890,140
291228622*Midžić EminKLC20037.900,206
303098486Hecl NikŠTA20058.020,169
312316843Maver MatijaNAK20038.090,176
321804746Salerno DanteKRO20058.150,172
331534778Radakovič JanKRKA20068.190,181
342366079Vuga GregorOL20048.280,199
352147980Vodiškar ArneMASS20048.340,165
3114824Potočnik KlemenŠTA2005DNS
2476812Pajek TadejPAKG2004DNS
2574883Rozman Marinčič RokPMB2003DNS
1778865Povše MatevžKRO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11168422Gnidica UrbanKLC20037.200,166
21478488Flego LukaKP20037.370,124
32012709Breitenberger AronMASS20047.610,144
4306611Robnik VidASB20047.720,146
5269676Cvar JakobAKRAD20057.840,133
62135729Vetsch JulijanMASS20057.890,140
71228622*Midžić EminKLC20037.900,206
81534778Radakovič JanKRKA20068.190,181

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1867943Breščak MihaGO20037.240,190
22496727Skledar GalPAKG20047.350,149
31207901Krivec MatejKLC20037.620,181
42465618Mešič TimonPAKG20047.780,185
52309362Kokol Leo MajNAK20047.840,177
63098486Hecl NikŠTA20058.020,169
72366079Vuga GregorOL20048.280,199
1778865Povše MatevžKRO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1287955Jesenek AleksASB20047.150,140
2112684Kozel Tomše NikAKR20057.600,173
3278481Dovnik DamjanASB20047.610,153
42328902Petohleb TeoNAK20057.610,229
52568883Hvalec JanPMB20037.730,250
62316843Maver MatijaNAK20038.090,176
71804746Salerno DanteKRO20058.150,172
2574883Rozman Marinčič RokPMB2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12787910Čurin Prapotnik AnejPT20037.130,187
21676941Bartol ErazemKRO20037.560,155
33236509Čerin OžbejTRK20037.620,186
42872422Nabernik GregaSLG20047.680,185
518875Kiselič ČrtAAD20057.880,148
62147980Vodiškar ArneMASS20048.340,165
3114824Potočnik KlemenŠTA2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11186770Janežič Ivan JanezKLC20037.370,175
21549365Rebolj MatjažKRKA20047.600,157
31218472Matjaž ŽigaKLC20047.680,170
42335524Volf MarkNAK20047.710,208
5856699Bremec TimGO20057.830,203
6427593Sitar MaksBLED20047.850,184
71727074Kotar JureKRO20047.870,279
2476812Pajek TadejPAKG2004DNS