Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 1.2.2020

SKUPNO - 200 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
113315645Istenič ZalaMASS200225.010,148
22116776Rus AnaTRK200325.060,157
31092790Remškar MancaKRO200425.290,175
420617178Dolenc NežaTRK200325.470,149
5486262Srebot LucijaGO200425.750,154
67116781Zakošek IzaKLC200325.780,167
71617363Kaučič AjdaPMB200325.830,212
82223069Božič EvaVRH200226.190,143
91934216Vovk VitaSLG200226.330,236
101864647Hovnik Zala KatarinaSLG200226.360,128
11555410Topler DenisaKAK200326.380,187
121085683Logar ŠpelaKRO200326.670,151
13698076Suhovršnik KarinKLC200427.360,331
141275928Eržen IzabelaMASS200327.400,159
15833081Gimpelj AnaKRKA200227.420,190
162094557Likar Nina AnaTRK200427.430,157
1765254Breznik NinaAKR200327.430,154
18824129Butala NinaKRKA200427.560,176
192181089Marovt HanaVEL200427.660,212
20873107Rajšel KajaKRKA200227.920,166
21496636Vrabec NikaGO200127.920,192
221765026Šeruga SaraPT200427.970,163
23841641Korasa NikaKRKA200327.980,257
241044212Cerlini BrinaKRO200428.000,196
25371678Spahič AnaDOM200428.400,168
261481021Bajec NežaNAK200128.500,168
271056854Erjavec AnaKRO200428.780,169
2816717400Žižek JulijaPOM200229.170,279
291745722Cafuta MelaniPT200229.590,234
301647917Gerič NinaPOM200430.680,147
1628466Krajnc DanajaPMB2003DQ
21716654Hrovat LauraVEL2002DNS
1668908Kolarič AjšaPOM2004DNS
10316810Bergant NikaKRO2002DNS
574273Lamprečnik LaraKAM2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1698076Suhovršnik KarinKLC200427.360,331
2841641Korasa NikaKRKA200327.980,257
316717400Žižek JulijaPOM200229.170,279

po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1486262Srebot LucijaGO200425.750,154
22181089Marovt HanaVEL200427.660,212
3873107Rajšel KajaKRKA200227.920,166
4371678Spahič AnaDOM200428.400,168

po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11085683Logar ŠpelaKRO200326.670,151
2833081Gimpelj AnaKRKA200227.420,190
32094557Likar Nina AnaTRK200427.430,157
1628466Krajnc DanajaPMB2003DQ

po skupinah (4. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1555410Topler DenisaKAK200326.380,187
265254Breznik NinaAKR200327.430,154
3824129Butala NinaKRKA200427.560,176
41056854Erjavec AnaKRO200428.780,169

po skupinah (5. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11864647Hovnik Zala KatarinaSLG200226.360,128
21275928Eržen IzabelaMASS200327.400,159
31481021Bajec NežaNAK200128.500,168
41647917Gerič NinaPOM200430.680,147

po skupinah (6. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12223069Božič EvaVRH200226.190,143
21934216Vovk VitaSLG200226.330,236
31745722Cafuta MelaniPT200229.590,234
10316810Bergant NikaKRO2002DNS

po skupinah (7. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12116776Rus AnaTRK200325.060,157
220617178Dolenc NežaTRK200325.470,149
31765026Šeruga SaraPT200427.970,163
1668908Kolarič AjšaPOM2004DNS

po skupinah (8. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11092790Remškar MancaKRO200425.290,175
27116781Zakošek IzaKLC200325.780,167
31044212Cerlini BrinaKRO200428.000,196
21716654Hrovat LauraVEL2002DNS

po skupinah (9. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
113315645Istenič ZalaMASS200225.010,148
21617363Kaučič AjdaPMB200325.830,212
3496636Vrabec NikaGO200127.920,192
574273Lamprečnik LaraKAM2003DNS