Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 1.2.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1426752Kocina RokGO20016.910,169
21717910Čurin Prapotnik AnejPT20036.980,172
3794957Šuštaršič MatevžKRKA20017.020,150
41002275Tinta TadejKRO20017.140,146
5147955Jesenek AleksASB20047.150,157
6588422Gnidica UrbanKLC20037.200,216
71157478Jazbec ŽanMASS20037.210,160
81606773Zupanič VitoPMB20027.310,168

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11717910Čurin Prapotnik AnejPT20037.070,195
2426752Kocina RokGO20017.080,185
3794957Šuštaršič MatevžKRKA20017.080,156
4147955Jesenek AleksASB20047.140,161
51002275Tinta TadejKRO20017.150,159
6588422Gnidica UrbanKLC20037.180,174
71157478Jazbec ŽanMASS20037.280,163
81606773Zupanič VitoPMB20027.360,153
91594883Rozman Marinčič RokPMB20037.380,170
101734410Smiljan AlenPT20027.390,174
11924670Bukovec JanKRO20027.410,197
121586727Skledar GalPAKG20047.430,173
13906941Bartol ErazemKRO20037.490,157
14964882Glavan SvitKRO20047.520,181
151812422Nabernik GregaSLG20047.540,151
16607901Krivec MatejKLC20037.690,199
17166611Robnik VidASB20047.710,162
18138481Dovnik DamjanASB20047.730,218
19756646Kunstek ErikKRKA20017.740,157
20618472Matjaž ŽigaKLC20047.760,231
211721652Rimele VasjaPT20037.800,193
649511Pešec TimotejKLC2002DQ
1565618Mešič TimonPAKG2004DNS
1847198Pušnik JoštSLG2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11717910Čurin Prapotnik AnejPT20037.070,195
21002275Tinta TadejKRO20017.150,159
3588422Gnidica UrbanKLC20037.180,174
41606773Zupanič VitoPMB20027.360,153
5906941Bartol ErazemKRO20037.490,157
61812422Nabernik GregaSLG20047.540,151
7166611Robnik VidASB20047.710,162
8756646Kunstek ErikKRKA20017.740,157

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1426752Kocina RokGO20017.080,185
2147955Jesenek AleksASB20047.140,161
31594883Rozman Marinčič RokPMB20037.380,170
41734410Smiljan AlenPT20027.390,174
5924670Bukovec JanKRO20027.410,197
6618472Matjaž ŽigaKLC20047.760,231
649511Pešec TimotejKLC2002DQ
1565618Mešič TimonPAKG2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1794957Šuštaršič MatevžKRKA20017.080,156
21157478Jazbec ŽanMASS20037.280,163
31586727Skledar GalPAKG20047.430,173
4964882Glavan SvitKRO20047.520,181
5607901Krivec MatejKLC20037.690,199
6138481Dovnik DamjanASB20047.730,218
71721652Rimele VasjaPT20037.800,193
1847198Pušnik JoštSLG2004DNS