Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina B

Ljubljana, 16.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DEU DORISRJAKOPIČ9.71682,0
200TERŠAR MAŠAVVODNIK9.74677,0
300ZLATANOVSKI ZALARJAKOPIČ9.94620,0
400ČESEN TAJAFRSANETA9.96649,0
500GROSAR TAJAVVODNIK9.96615,0
600KOVAČ LUCIJASPŠIŠKA10.09631,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DEU DORISRJAKOPIČ9.80682,0
200TERŠAR MAŠAVVODNIK9.82677,0
300ČESEN TAJAFRSANETA9.93649,0
400KOVAČ LUCIJASPŠIŠKA10.00631,0
500ZLATANOVSKI ZALARJAKOPIČ10.04620,0
600GROSAR TAJAVVODNIK10.06615,0
700GROŠELJ HANA MARIJAAŠUŠTAR10.22576,0
800MITROVIĆ MILARJAKOPIČ10.31555,0
900SEDEJ PIKAVVODNIK10.32553,0
1000PUHEK LIN TIAVVODNIK10.42529,0
1100ŠABOTIĆ ALINARJAKOPIČ10.48516,0
1200ZIDENŠEK ZALAAŠUŠTAR10.50511,0
1300JURAS NAJAFRSANETA10.52508,0
1400CASAGRANDE GLORIARJAKOPIČ10.54504,0
1500BOC ZALASPŠIŠKA10.65479,0
1600ĆERIMOVIĆ NADJAFRSANETA10.69471,0
1700ŠARKANJ ALJAVVODNIK10.72464,0
1800DEMŠAR LUCIJAAŠUŠTAR10.82443,0
1900ČEČ KIARA EMASPŠIŠKA11.27352,0
2000SIEBERER LONAFRSANETA11.42325,0
2100BARANJA LANAFRSANETA11.46318,0
00UŠENIČNIK AJDASPŠIŠKADNS0
00KRALJ ANJASPŠIŠKADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DEU DORISRJAKOPIČ9.80682,0
200ČESEN TAJAFRSANETA9.93649,0
300ZLATANOVSKI ZALARJAKOPIČ10.04620,0
400ŠARKANJ ALJAVVODNIK10.72464,0
500DEMŠAR LUCIJAAŠUŠTAR10.82443,0
600ČEČ KIARA EMASPŠIŠKA11.27352,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KOVAČ LUCIJASPŠIŠKA10.00631,0
200GROŠELJ HANA MARIJAAŠUŠTAR10.22576,0
300MITROVIĆ MILARJAKOPIČ10.31555,0
400PUHEK LIN TIAVVODNIK10.42529,0
500JURAS NAJAFRSANETA10.52508,0
00UŠENIČNIK AJDASPŠIŠKADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100GROSAR TAJAVVODNIK10.06615,0
200SEDEJ PIKAVVODNIK10.32553,0
300ŠABOTIĆ ALINARJAKOPIČ10.48516,0
400ZIDENŠEK ZALAAŠUŠTAR10.50511,0
500BOC ZALASPŠIŠKA10.65479,0
600BARANJA LANAFRSANETA11.46318,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100TERŠAR MAŠAVVODNIK9.82677,0
200CASAGRANDE GLORIARJAKOPIČ10.54504,0
300ĆERIMOVIĆ NADJAFRSANETA10.69471,0
400SIEBERER LONAFRSANETA11.42325,0
00KRALJ ANJASPŠIŠKADNS0