Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina B

Ljubljana, 16.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100UMUNNA IKE SVITRJAKOPIČ9.04781,0
200AVŠIČ DANIJELAŠUŠTAR9.34680,0
300VNUK VIDRJAKOPIČ9.67612,0
400AMON PATRIKFRSANETA9.73651,0
500JENKO TIMOTEJAŠUŠTAR9.75636,0
600VEHOVAR KOKALJ LOVROSPŠIŠKA9.86612,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100UMUNNA IKE SVITRJAKOPIČ9.12781,0
200AVŠIČ DANIJELAŠUŠTAR9.52680,0
300AMON PATRIKFRSANETA9.64651,0
400JENKO TIMOTEJAŠUŠTAR9.70636,0
500VEHOVAR KOKALJ LOVROSPŠIŠKA9.80612,0
600VNUK VIDRJAKOPIČ9.80612,0
700FILIPČIČ BLAŽRJAKOPIČ9.81610,0
800ANDŽELOSKI OSTOJRJAKOPIČ9.85601,0
900TRTNIK JOŠTFRSANETA9.88594,0
1000KAVČIČ JONSPŠIŠKA9.93582,0
1100KNEZ KIRILLFRSANETA9.94580,0
1200ČEBULJ MAKSVVODNIK10.03558,0
1300JANEŽIČ NAJVVODNIK10.07549,0
1400TORKAR TIMVVODNIK10.22517,0
1500KOLENC ANŽESPŠIŠKA10.26508,0
1600BAJRAKTAREVIĆ LUKAFRSANETA10.29502,0
1700ABAZAJ SAMIRJAKOPIČ10.36487,0
1800BERGANT KLEMENSPŠIŠKA10.39481,0
1900SEVER MATEJ LUKAAŠUŠTAR10.39481,0
2000DOLNIČAR GABERFRSANETA10.46466,0
2100VUČKOVIĆ LEONSPŠIŠKA10.48462,0
2200ROVŠNIK MATICVVODNIK10.52455,0
00TRATNIK MAJVVODNIKDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100UMUNNA IKE SVITRJAKOPIČ9.12781,0
200AVŠIČ DANIJELAŠUŠTAR9.52680,0
300KAVČIČ JONSPŠIŠKA9.93582,0
400KNEZ KIRILLFRSANETA9.94580,0
500ABAZAJ SAMIRJAKOPIČ10.36487,0
00TRATNIK MAJVVODNIKDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JENKO TIMOTEJAŠUŠTAR9.70636,0
200VNUK VIDRJAKOPIČ9.80612,0
300ČEBULJ MAKSVVODNIK10.03558,0
400KOLENC ANŽESPŠIŠKA10.26508,0
500BERGANT KLEMENSPŠIŠKA10.39481,0
600DOLNIČAR GABERFRSANETA10.46466,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100AMON PATRIKFRSANETA9.64651,0
200ANDŽELOSKI OSTOJRJAKOPIČ9.85601,0
300TORKAR TIMVVODNIK10.22517,0
400SEVER MATEJ LUKAAŠUŠTAR10.39481,0
500VUČKOVIĆ LEONSPŠIŠKA10.48462,0
600ROVŠNIK MATICVVODNIK10.52455,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VEHOVAR KOKALJ LOVROSPŠIŠKA9.80612,0
200FILIPČIČ BLAŽRJAKOPIČ9.81610,0
300TRTNIK JOŠTFRSANETA9.88594,0
400JANEŽIČ NAJVVODNIK10.07549,0
500BAJRAKTAREVIĆ LUKAFRSANETA10.29502,0