Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina B

Ljubljana, 16.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VEHOVAR EMASPŠIŠKA8.241109,0
200PODGORŠEK AJDAVVODNIK8.87943,0
300SLUGA ANAKOSEZE9.01896,0
400JORDAN ZOJAHSMREKAR9.39768,0
500KAŠELJEVIČ LARAKOSEZE9.48727,0
600SMREKAR BOŽIČ JELKARJAKOPIČ9.74729,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VEHOVAR EMASPŠIŠKA8.341109,0
200PODGORŠEK AJDAVVODNIK8.87943,0
300SLUGA ANAKOSEZE9.02896,0
400JORDAN ZOJAHSMREKAR9.47768,0
500SMREKAR BOŽIČ JELKARJAKOPIČ9.62729,0
600KAŠELJEVIČ LARAKOSEZE9.63727,0
700ORGOLIČ EMAFRSANETA9.80682,0
800ARTUKOVIĆ AMINARJAKOPIČ9.80682,0
900NOVAK URŠULATRNOVO9.84672,0
1000KUGLER JULIJAKOSEZE9.85669,0
1100KORENJAK GOBBO MOETIVVODNIK9.86667,0
1200PUREBER KLARASPŠIŠKA9.98636,0
1300EVA RUPNIKAŠUŠTAR10.04620,0
1400FRIDL JARC DORATRNOVO10.13598,0
1500JURAS NIKAFRSANETA10.14595,0
1600RODMAN BRODNIK BRINARJAKOPIČ10.23574,0
1700VALENČIČ JULIJASPŠIŠKA10.23574,0
1800BATAKOVIĆ ABRAM SUNČICAFRSANETA10.25569,0
1900MEŠANOVIĆ AMILAVVODNIK10.27564,0
2000SEKULIČ ELARJAKOPIČ10.28562,0
2100GOLUB ENEJAHSMREKAR10.33550,0
2200TUMA ŠPELAKOSEZE10.36543,0
2300RAHNE TINKARAFRSANETA10.53506,0
2400KORITNIK ŽIVAKOSEZE10.69471,0
2500BRATOVIČ LISASPŠIŠKA11.16373,0
00MARINŠEK MIAAŠUŠTARDNS0
00RUS DORAAŠUŠTARDNS0
00KODERMAC LARASPŠIŠKADNS0
00PERŠIN PETERNELJ IZAŠENTVIDDNS0
00BEKEŠ ZARJAŠENTVIDDNS0
00VODUŠEK KRŽIŠNIK NIKADRAVLJEDNS0
00KODRIČ ŽIVAFRSANETADNS0
00VNUK ZALARJAKOPIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ARTUKOVIĆ AMINARJAKOPIČ9.80682,0
200EVA RUPNIKAŠUŠTAR10.04620,0
300MEŠANOVIĆ AMILAVVODNIK10.27564,0
400TUMA ŠPELAKOSEZE10.36543,0
500RAHNE TINKARAFRSANETA10.53506,0
600BRATOVIČ LISASPŠIŠKA11.16373,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VEHOVAR EMASPŠIŠKA8.341109,0
200SLUGA ANAKOSEZE9.02896,0
300ORGOLIČ EMAFRSANETA9.80682,0
400KORENJAK GOBBO MOETIVVODNIK9.86667,0
00MARINŠEK MIAAŠUŠTARDNS0
00VNUK ZALARJAKOPIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PODGORŠEK AJDAVVODNIK8.87943,0
200SMREKAR BOŽIČ JELKARJAKOPIČ9.62729,0
300KORITNIK ŽIVAKOSEZE10.69471,0
00KODRIČ ŽIVAFRSANETADNS0
00RUS DORAAŠUŠTARDNS0
00BEKEŠ ZARJAŠENTVIDDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KAŠELJEVIČ LARAKOSEZE9.63727,0
200GOLUB ENEJAHSMREKAR10.33550,0
00KODERMAC LARASPŠIŠKADNS0
00PERŠIN PETERNELJ IZAŠENTVIDDNS0
00VODUŠEK KRŽIŠNIK NIKADRAVLJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JORDAN ZOJAHSMREKAR9.47768,0
200NOVAK URŠULATRNOVO9.84672,0
300PUREBER KLARASPŠIŠKA9.98636,0
400RODMAN BRODNIK BRINARJAKOPIČ10.23574,0
500BATAKOVIĆ ABRAM SUNČICAFRSANETA10.25569,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KUGLER JULIJAKOSEZE9.85669,0
200FRIDL JARC DORATRNOVO10.13598,0
300JURAS NIKAFRSANETA10.14595,0
400VALENČIČ JULIJASPŠIŠKA10.23574,0
500SEKULIČ ELARJAKOPIČ10.28562,0