Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina B

Ljubljana, 16.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠABOTIĆ TAISRJAKOPIČ8.61912,0
200TURŠIČ ŠIBENIK GREGORVVODNIK8.65926,0
300AVŠIČ TOBIJAAŠUŠTAR8.73889,0
400BOISA LIANVVODNIK9.05842,0
500REJC TIMOTEJSPŠIŠKA9.27791,0
600DOVŠAK GAŠPERHSMREKAR9.29770,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100TURŠIČ ŠIBENIK GREGORVVODNIK8.60926,0
200ŠABOTIĆ TAISRJAKOPIČ8.65912,0
300AVŠIČ TOBIJAAŠUŠTAR8.73889,0
400BOISA LIANVVODNIK8.90842,0
500REJC TIMOTEJSPŠIŠKA9.08791,0
600DOVŠAK GAŠPERHSMREKAR9.16770,0
700ŠOBA TAJFRSANETA9.18765,0
800ORTAR NACERJAKOPIČ9.25747,0
900ZALAZNIK ANŽEFRSANETA9.28739,0
1000POTOČNIK HOENIGSMAN TIMKOSEZE9.35721,0
1100ZARNIK LUKAŠENTVID9.38713,0
1200PORENTA ROZMAN JONFRSANETA9.39711,0
1300SEVER PETERAŠUŠTAR9.43701,0
1400ŠONC NIKVVODNIK9.58665,0
1500JEVTIĆ PETARKOSEZE9.64651,0
1600ČIBEJ JAKAKOSEZE9.68641,0
1700KAVČIČ MARCELAŠUŠTAR9.76622,0
1800ŠAHIĆ JONFRSANETA9.78617,0
1900BARTOLJ SEBASTJANAŠUŠTAR9.82608,0
2000RUGEL VALSPŠIŠKA10.13536,0
2100JANEŽIČ SAMOSPŠIŠKA10.18525,0
2200FRELIH BORSPŠIŠKA10.21519,0
2300JAKOPIČ ŽANAŠUŠTAR10.51457,0
00ŠTENTA NAJHSMREKARDNS0
00ROJINA GAŠPERSPŠIŠKADNS0
00ZALOKAR NEJCRJAKOPIČDNS0
00LAMBERGAR DAVID JAKOBRJAKOPIČDNS0
00PRIŠLIČ MALKOČ MAJFRSANETADNS0
00JUVAN ALEKSANDERHSMREKARDNS0
00KRSTIĆ MARKOKOSEZEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ORTAR NACERJAKOPIČ9.25747,0
200PORENTA ROZMAN JONFRSANETA9.39711,0
300SEVER PETERAŠUŠTAR9.43701,0
400ČIBEJ JAKAKOSEZE9.68641,0
500RUGEL VALSPŠIŠKA10.13536,0
00ŠTENTA NAJHSMREKARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠOBA TAJFRSANETA9.18765,0
200ZARNIK LUKAŠENTVID9.38713,0
300JEVTIĆ PETARKOSEZE9.64651,0
400KAVČIČ MARCELAŠUŠTAR9.76622,0
00ROJINA GAŠPERSPŠIŠKADNS0
00JUVAN ALEKSANDERHSMREKARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DOVŠAK GAŠPERHSMREKAR9.16770,0
200ŠONC NIKVVODNIK9.58665,0
300ŠAHIĆ JONFRSANETA9.78617,0
400JANEŽIČ SAMOSPŠIŠKA10.18525,0
500JAKOPIČ ŽANAŠUŠTAR10.51457,0
00LAMBERGAR DAVID JAKOBRJAKOPIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100AVŠIČ TOBIJAAŠUŠTAR8.73889,0
200BOISA LIANVVODNIK8.90842,0
300REJC TIMOTEJSPŠIŠKA9.08791,0
400ZALAZNIK ANŽEFRSANETA9.28739,0
500POTOČNIK HOENIGSMAN TIMKOSEZE9.35721,0
00ZALOKAR NEJCRJAKOPIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100TURŠIČ ŠIBENIK GREGORVVODNIK8.60926,0
200ŠABOTIĆ TAISRJAKOPIČ8.65912,0
300BARTOLJ SEBASTJANAŠUŠTAR9.82608,0
400FRELIH BORSPŠIŠKA10.21519,0
00PRIŠLIČ MALKOČ MAJFRSANETADNS0
00KRSTIĆ MARKOKOSEZEDNS0