Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A

Ljubljana, 15.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LEHMAN SIENAFBEVKA9.59721,0
200ŽIŽEK ZARJAMPEČAR9.98634,0
300BARBORIČ AJDADKUMAR10.01651,0
400BASSIN TAJAVKRAIGHER10.04631,0
500KOP BEADKUMAR10.27550,0
600KRT NAJAVKRAIGHER10.35555,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LEHMAN SIENAFBEVKA9.65721,0
200BARBORIČ AJDADKUMAR9.92651,0
300ŽIŽEK ZARJAMPEČAR9.99634,0
400BASSIN TAJAVKRAIGHER10.00631,0
500KRT NAJAVKRAIGHER10.31555,0
600KOP BEADKUMAR10.33550,0
700DOLTAR STELAVKRAIGHER10.37541,0
800KRUŠIČ KIARA TONYVKRAIGHER10.37541,0
900PONIKVAR ALJADKUMAR10.39536,0
1000GRZETIČ NIKAMPEČAR10.42529,0
1100NOVAK LIZAMJARC10.56499,0
1200KOJIĆ KATARINAVKRAIGHER10.59492,0
1300KONTREC NINAMJARC10.60490,0
1400KOJC KARAMPEČAR10.61488,0
1500ŠKRK PIAMJARC10.65479,0
1600KEBE ASHAFBEVKA10.67475,0
1700JUHA LAMIA ANAMJARC10.71466,0
1800HABIČ EMA JULIJADKUMAR10.72464,0
1900BOH PIADKUMAR10.74460,0
2000AVŠIČ TAJAFBEVKA10.76456,0
2100JURINIĆ HANAMJARC10.87433,0
2200MOČNIK ZALAMPEČAR10.90426,0
2300TROBEC TARABIČEVJE10.90426,0
2400HADŽIĆ VANESALIVADA11.06393,0
2500ČAMERNIK MANCALIVADA11.36336,0
2600MLAKAR LARABIČEVJE11.82257,0
00ZALAR KAJAMPEČARDNS0
00KOVAČ JULIJAMPEČARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BARBORIČ AJDADKUMAR9.92651,0
200BASSIN TAJAVKRAIGHER10.00631,0
300GRZETIČ NIKAMPEČAR10.42529,0
400ŠKRK PIAMJARC10.65479,0
500HADŽIĆ VANESALIVADA11.06393,0
600MLAKAR LARABIČEVJE11.82257,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100NOVAK LIZAMJARC10.56499,0
200KOJIĆ KATARINAVKRAIGHER10.59492,0
300BOH PIADKUMAR10.74460,0
400MOČNIK ZALAMPEČAR10.90426,0
500TROBEC TARABIČEVJE10.90426,0
600ČAMERNIK MANCALIVADA11.36336,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LEHMAN SIENAFBEVKA9.65721,0
200KOP BEADKUMAR10.33550,0
300KRUŠIČ KIARA TONYVKRAIGHER10.37541,0
400KOJC KARAMPEČAR10.61488,0
500JUHA LAMIA ANAMJARC10.71466,0
00ZALAR KAJAMPEČARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KRT NAJAVKRAIGHER10.31555,0
200KEBE ASHAFBEVKA10.67475,0
300HABIČ EMA JULIJADKUMAR10.72464,0
400JURINIĆ HANAMJARC10.87433,0
00KOVAČ JULIJAMPEČARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŽIŽEK ZARJAMPEČAR9.99634,0
200DOLTAR STELAVKRAIGHER10.37541,0
300PONIKVAR ALJADKUMAR10.39536,0
400KONTREC NINAMJARC10.60490,0
500AVŠIČ TAJAFBEVKA10.76456,0