Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A

Ljubljana, 15.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PORENTA TILENFBEVKA9.35682,0
200ŠTEPIC MAJMPEČAR9.39688,0
300TUŠEK JAKOBDKUMAR9.40703,0
400RAJBAR ŽANMPEČAR9.50711,0
500ŠTREKELJ VIDMPEČAR9.51696,0
600MATKOVIĆ NIKOMJARC9.64706,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100RAJBAR ŽANMPEČAR9.39711,0
200MATKOVIĆ NIKOMJARC9.41706,0
300TUŠEK JAKOBDKUMAR9.42703,0
400ŠTREKELJ VIDMPEČAR9.45696,0
500ŠTEPIC MAJMPEČAR9.48688,0
600PORENTA TILENFBEVKA9.51682,0
700LOŽAR JOŠTVKRAIGHER9.62655,0
800DAKSKOBLER LOVROMJARC9.63653,0
900RIBIČ GAŠPERMPEČAR9.66646,0
1000PIŠLAR MAJDKUMAR9.67643,0
1100MELON OSKARMJARC9.73629,0
1200MARTER KRISTJANVKRAIGHER9.84603,0
1300KOŠENINA ŽANDKUMAR9.85601,0
1400KETE MARKOMJARC9.95578,0
1500PREMOŠA ROKVKRAIGHER9.97573,0
1600PRAŠNIKAR DAVIDMJARC10.09545,0
1700TUSIĆ FABIJANIĆ ERIKVKRAIGHER10.12538,0
1800GRESOVNIK NIKFBEVKA10.32495,0
1900ČOPIĆ ROBERTFBEVKA10.37485,0
2000LEČNIK ANDRAŽDKUMAR10.39481,0
2100ZAMUDA LOVRODKUMAR10.39481,0
2200MIZIĆ JASMINLIVADA10.41476,0
2300HAM LUKAFBEVKA10.44470,0
2400VIDMAR MIKVKRAIGHER10.51457,0
2500HIRSCH TEODORFBEVKA10.59441,0
2600SULJIĆ TANAYLIVADA10.70419,0
00BELOBRK JANBIČEVJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100RAJBAR ŽANMPEČAR9.39711,0
200TUŠEK JAKOBDKUMAR9.42703,0
300LOŽAR JOŠTVKRAIGHER9.62655,0
400PRAŠNIKAR DAVIDMJARC10.09545,0
500HIRSCH TEODORFBEVKA10.59441,0
00BELOBRK JANBIČEVJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠTEPIC MAJMPEČAR9.48688,0
200MELON OSKARMJARC9.73629,0
300MARTER KRISTJANVKRAIGHER9.84603,0
400KOŠENINA ŽANDKUMAR9.85601,0
500GRESOVNIK NIKFBEVKA10.32495,0
600SULJIĆ TANAYLIVADA10.70419,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠTREKELJ VIDMPEČAR9.45696,0
200DAKSKOBLER LOVROMJARC9.63653,0
300PREMOŠA ROKVKRAIGHER9.97573,0
400ČOPIĆ ROBERTFBEVKA10.37485,0
500ZAMUDA LOVRODKUMAR10.39481,0
600MIZIĆ JASMINLIVADA10.41476,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MATKOVIĆ NIKOMJARC9.41706,0
200PORENTA TILENFBEVKA9.51682,0
300RIBIČ GAŠPERMPEČAR9.66646,0
400PIŠLAR MAJDKUMAR9.67643,0
500TUSIĆ FABIJANIĆ ERIKVKRAIGHER10.12538,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KETE MARKOMJARC9.95578,0
200LEČNIK ANDRAŽDKUMAR10.39481,0
300HAM LUKAFBEVKA10.44470,0
400VIDMAR MIKVKRAIGHER10.51457,0