Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A

Ljubljana, 15.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BABIČ STELAVKRAIGHER9.03873,0
200BRENČIČ KRISTINAVKRAIGHER9.19818,0
300TOZON AVAMPEČAR9.44776,0
400BANIČ JULIJAMJARC9.47748,0
500CULJA SARAMJARC9.56737,0
600PEČAVER ZARJAMJARC9.59745,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BABIČ STELAVKRAIGHER9.10873,0
200BRENČIČ KRISTINAVKRAIGHER9.29818,0
300TOZON AVAMPEČAR9.44776,0
400BANIČ JULIJAMJARC9.55748,0
500PEČAVER ZARJAMJARC9.56745,0
600CULJA SARAMJARC9.59737,0
700OGOREVC BRINAVKRAIGHER9.61732,0
800FURLAN MAJADKUMAR9.63727,0
900BRGLEZ AJDAKOLEZIJA9.73700,0
1000WINKLER VENGUST IVANAVKRAIGHER9.74698,0
1100STEFANOVIĆ AMELIEMJARC9.76692,0
1200PREGELJ JULIJAFBEVKA9.78687,0
1300PETELIN MARUŠAKOLEZIJA9.81679,0
1400BELAVIČ PUČNIK BRINAMPEČAR9.83674,0
1500RADOŠ EMANUELAMJARC9.83674,0
1600ŠIVIC ŽIVADKUMAR9.88661,0
1700KRNC ZORJAMPEČAR9.94646,0
1800SMAILA ELABIČEVJE10.00631,0
1900ŠPAN NAJADKUMAR10.06615,0
2000KRAMER ZOJADKUMAR10.07612,0
2100BUDA MANCADKUMAR10.16590,0
2200JOVOVIČ LINAFBEVKA10.20581,0
2300SREBRNIČ NEŽABIČEVJE10.26567,0
2400SEŠEK NINABIČEVJE10.35546,0
2500CERWEK AURORA ZALAKOLEZIJA11.93240,0
00MAHMIĆ SUMEJALIVADADNS0
00JERKO VOGRINC VITAMPEČARDNS0
00TOMAŽIČ LANABIČEVJEDNS0
00POTOČNIK PIABIČEVJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100OGOREVC BRINAVKRAIGHER9.61732,0
200RADOŠ EMANUELAMJARC9.83674,0
300BUDA MANCADKUMAR10.16590,0
400JOVOVIČ LINAFBEVKA10.20581,0
00MAHMIĆ SUMEJALIVADADNS0
00POTOČNIK PIABIČEVJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100CULJA SARAMJARC9.59737,0
200WINKLER VENGUST IVANAVKRAIGHER9.74698,0
300PREGELJ JULIJAFBEVKA9.78687,0
400ŠIVIC ŽIVADKUMAR9.88661,0
500SREBRNIČ NEŽABIČEVJE10.26567,0
00JERKO VOGRINC VITAMPEČARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BRENČIČ KRISTINAVKRAIGHER9.29818,0
200TOZON AVAMPEČAR9.44776,0
300PEČAVER ZARJAMJARC9.56745,0
400SMAILA ELABIČEVJE10.00631,0
500KRAMER ZOJADKUMAR10.07612,0
600CERWEK AURORA ZALAKOLEZIJA11.93240,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BABIČ STELAVKRAIGHER9.10873,0
200FURLAN MAJADKUMAR9.63727,0
300BRGLEZ AJDAKOLEZIJA9.73700,0
400STEFANOVIĆ AMELIEMJARC9.76692,0
500BELAVIČ PUČNIK BRINAMPEČAR9.83674,0
600SEŠEK NINABIČEVJE10.35546,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BANIČ JULIJAMJARC9.55748,0
200PETELIN MARUŠAKOLEZIJA9.81679,0
300KRNC ZORJAMPEČAR9.94646,0
400ŠPAN NAJADKUMAR10.06615,0
00TOMAŽIČ LANABIČEVJEDNS0