Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A

Ljubljana, 15.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100CIMIROTIĆ PATRIKVKRAIGHER8.49977,0
200SCHUSTER DOMENVKRAIGHER8.63878,0
300NOVŠAK JAKOBMJARC8.77855,0
400AVGUŠTIN BOŠTJANMPEČAR8.89844,0
500NOVŠAK MATICMJARC8.89833,0
600KRPAN MAKSMJARC9.05807,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100CIMIROTIĆ PATRIKVKRAIGHER8.42977,0
200SCHUSTER DOMENVKRAIGHER8.77878,0
300NOVŠAK JAKOBMJARC8.85855,0
400AVGUŠTIN BOŠTJANMPEČAR8.89844,0
500NOVŠAK MATICMJARC8.93833,0
600KRPAN MAKSMJARC9.02807,0
700ŠTEPIC LANMPEČAR9.09789,0
800KUŠAR STOJAKOVIČ MIHAELMJARC9.10786,0
900VASLE DOMINIKDKUMAR9.30734,0
1000OGRIN MATIJADKUMAR9.36718,0
1100MARINIČ ALENDKUMAR9.39711,0
1200JEŠOVNIK LEDINEK TRISTANMPEČAR9.40708,0
1300GISELT MAKFBEVKA9.41706,0
1400DOLNIČAR SEDEJ ŽANMPEČAR9.42703,0
1500HOJS MAKSVKRAIGHER9.55672,0
1600WINKLER VENGUST LEVVKRAIGHER9.56670,0
1700RAČEČIČ LUKABIČEVJE9.66646,0
1800BENEDIK ŽIGADKUMAR9.77619,0
1900ŠARIĆ HANANLIVADA9.79615,0
2000PETEK NEJCMPEČAR9.81610,0
2100ŠEHIĆ DŽENANBIČEVJE9.82608,0
2200KALAN JAKAKOLEZIJA9.93582,0
2300POTNIK MATICFBEVKA10.34491,0
2400SPUDIČ RUGELJ MATIJAFBEVKA10.38483,0
2500KRAGELJ BOROMIRKOLEZIJA10.62435,0
00BRESKVAR LEONMJARCDNS0
00PETRINČIČ LUKABIČEVJEDNS0
00KIŠ NEJCDKUMARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100AVGUŠTIN BOŠTJANMPEČAR8.89844,0
200KRPAN MAKSMJARC9.02807,0
300VASLE DOMINIKDKUMAR9.30734,0
400GISELT MAKFBEVKA9.41706,0
500WINKLER VENGUST LEVVKRAIGHER9.56670,0
600ŠEHIĆ DŽENANBIČEVJE9.82608,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100NOVŠAK MATICMJARC8.93833,0
200HOJS MAKSVKRAIGHER9.55672,0
300RAČEČIČ LUKABIČEVJE9.66646,0
400PETEK NEJCMPEČAR9.81610,0
500KRAGELJ BOROMIRKOLEZIJA10.62435,0
00KIŠ NEJCDKUMARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SCHUSTER DOMENVKRAIGHER8.77878,0
200KUŠAR STOJAKOVIČ MIHAELMJARC9.10786,0
300DOLNIČAR SEDEJ ŽANMPEČAR9.42703,0
400BENEDIK ŽIGADKUMAR9.77619,0
500KALAN JAKAKOLEZIJA9.93582,0
00PETRINČIČ LUKABIČEVJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100OGRIN MATIJADKUMAR9.36718,0
200JEŠOVNIK LEDINEK TRISTANMPEČAR9.40708,0
300ŠARIĆ HANANLIVADA9.79615,0
400SPUDIČ RUGELJ MATIJAFBEVKA10.38483,0
00BRESKVAR LEONMJARCDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100CIMIROTIĆ PATRIKVKRAIGHER8.42977,0
200NOVŠAK JAKOBMJARC8.85855,0
300ŠTEPIC LANMPEČAR9.09789,0
400MARINIČ ALENDKUMAR9.39711,0
500POTNIK MATICFBEVKA10.34491,0