Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina D

Ljubljana, 14.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠLIBAR JULIJAVIČ9.74679,0
200BABNIK MAŠAVIČ9.81644,0
300JAVOR LINASNASELJE9.91625,0
400ZORČIČ KLARAVIČ9.92669,0
500PRIJANOVIČ VITAVIČ9.96625,0
600BRULEC JULIJAOKOVAČIČ10.19610,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠLIBAR JULIJAVIČ9.81679,0
200ZORČIČ KLARAVIČ9.85669,0
300BABNIK MAŠAVIČ9.95644,0
400PRIJANOVIČ VITAVIČ10.02625,0
500JAVOR LINASNASELJE10.02625,0
600BRULEC JULIJAOKOVAČIČ10.08610,0
700PANGERŠIČ LANAVODMAT10.12600,0
800GRAD ALJAJMDOL10.12600,0
900LJUBENOVIČ LEONORAVODMAT10.15593,0
1000KRAVANJA ZOJAOKOVAČIČ10.15593,0
1100BACKOVIČ BLATNIK ZOJALEDINA10.19583,0
1200HUSIĆ EVAJMDOL10.21579,0
1300BUKARICA ŽAGAR KAJATČUFAR10.22576,0
1400ŽIVIČ LIZASNASELJE10.25569,0
1500MARTINŠEK ENJASNASELJE10.26567,0
1600HABAS KIM MOJCALEDINA10.29560,0
1700ANTIČ ANDREASNASELJE10.31555,0
1800HORVAT VESNATČUFAR10.34548,0
1900ROŽNEBERGAR ROŠAVRHOVCI10.45523,0
1900ŽVANUT ZOJAJMDOL10.45523,0
2100POLJAK ANUK ISAJMDOL10.45523,0
2200DOLENC LORGER GLORIAVRHOVCI10.47518,0
2300ŠERBIČ LIZASNASELJE10.58495,0
2400VEROVNIK BRINAVRHOVCI10.62486,0
2500DIRNBEK ŽIVATČUFAR10.65479,0
2600PLUT JULIJANAVIČ10.65479,0
2700VIDENIČ LUNAOKOVAČIČ10.74460,0
2800MAROLT AMARISTČUFAR10.76456,0
2900ZVER KAROLINAMŠUŠTARŠIČ10.78451,0
3000KLEMEN NIKATČUFAR10.81445,0
3100HROVAT TARAMŠUŠTARŠIČ10.89428,0
3200FEČUR ANJALEDINA10.92422,0
3300ARANDJUS ELAVRHOVCI11.05395,0
3400NOVAK EVITAOKOVAČIČ11.16373,0
3500STJEPANOVIĆ TAMARAMŠUŠTARŠIČ11.27352,0
3600IVANC JULIJAVODMAT11.28351,0
3700SOUIDI VERONIKAVODMAT11.41327,0
3800FERLEŽ KAJAMŠUŠTARŠIČ11.51310,0
3900KOS ŠPELAOKOVAČIČ11.92241,0
4000PEKEZ PAVLEKOVIĆ LUNAVODMAT12.23194,0
00DOLENC MAŠALEDINADNS0
00CEDILNIK EVAMŠUŠTARŠIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PRIJANOVIČ VITAVIČ10.02625,0
200GRAD ALJAJMDOL10.12600,0
300BACKOVIČ BLATNIK ZOJALEDINA10.19583,0
400ŽIVIČ LIZASNASELJE10.25569,0
500VIDENIČ LUNAOKOVAČIČ10.74460,0
600SOUIDI VERONIKAVODMAT11.41327,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠLIBAR JULIJAVIČ9.81679,0
200JAVOR LINASNASELJE10.02625,0
300HUSIĆ EVAJMDOL10.21579,0
400HROVAT TARAMŠUŠTARŠIČ10.89428,0
500NOVAK EVITAOKOVAČIČ11.16373,0
600IVANC JULIJAVODMAT11.28351,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BABNIK MAŠAVIČ9.95644,0
200LJUBENOVIČ LEONORAVODMAT10.15593,0
300KRAVANJA ZOJAOKOVAČIČ10.15593,0
400BUKARICA ŽAGAR KAJATČUFAR10.22576,0
500POLJAK ANUK ISAJMDOL10.45523,0
600ZVER KAROLINAMŠUŠTARŠIČ10.78451,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BRULEC JULIJAOKOVAČIČ10.08610,0
200ŽVANUT ZOJAJMDOL10.45523,0
300DIRNBEK ŽIVATČUFAR10.65479,0
400PLUT JULIJANAVIČ10.65479,0
500ARANDJUS ELAVRHOVCI11.05395,0
00CEDILNIK EVAMŠUŠTARŠIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ZORČIČ KLARAVIČ9.85669,0
200ANTIČ ANDREASNASELJE10.31555,0
300VEROVNIK BRINAVRHOVCI10.62486,0
400MAROLT AMARISTČUFAR10.76456,0
500STJEPANOVIĆ TAMARAMŠUŠTARŠIČ11.27352,0
00DOLENC MAŠALEDINADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PANGERŠIČ LANAVODMAT10.12600,0
200HABAS KIM MOJCALEDINA10.29560,0
300ROŽNEBERGAR ROŠAVRHOVCI10.45523,0
400ŠERBIČ LIZASNASELJE10.58495,0
500KLEMEN NIKATČUFAR10.81445,0
600FERLEŽ KAJAMŠUŠTARŠIČ11.51310,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MARTINŠEK ENJASNASELJE10.26567,0
200HORVAT VESNATČUFAR10.34548,0
300DOLENC LORGER GLORIAVRHOVCI10.47518,0
400FEČUR ANJALEDINA10.92422,0
500KOS ŠPELAOKOVAČIČ11.92241,0
600PEKEZ PAVLEKOVIĆ LUNAVODMAT12.23194,0