Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina D

Ljubljana, 14.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100FERFOLJA NEŽAMVRHOVNIK8.75980,0
200VUKMIROVIČ MULEJ EVASNASELJE8.88925,0
300PAVLIČ NEŽAVIČ8.96858,0
400TRAMTE MAŠAMŠUŠTARŠIČ9.18850,0
500ŽVOKELJ AJDA KATARINATČUFAR9.24847,0
600REJC SARA LEAVIČ9.28821,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100FERFOLJA NEŽAMVRHOVNIK8.75980,0
200VUKMIROVIČ MULEJ EVASNASELJE8.93925,0
300PAVLIČ NEŽAVIČ9.15858,0
400TRAMTE MAŠAMŠUŠTARŠIČ9.18850,0
500ŽVOKELJ AJDA KATARINATČUFAR9.19847,0
600REJC SARA LEAVIČ9.28821,0
700IBRČIČ TJAŠAPOLJANE9.32810,0
800DJEDOVIĆ SARAVIČ9.47768,0
900GAJSER NEŽAVIČ9.48765,0
1000STOJNEVA ANAVRHOVCI9.49763,0
1100KOŠAK TAJAVIČ9.59737,0
1200KLINAC LINAJMDOL9.59737,0
1300VINSKI MELINASNASELJE9.60735,0
1400PODRZAVNIK MARUŠALEDINA9.67716,0
1500ŽVANUT EMAJMDOL9.69711,0
1600AŽMAN PIKAMŠUŠTARŠIČ9.69711,0
1700BORIŠEK ZALAJMDOL9.74698,0
1800LOBODA ŽAGAR MIATČUFAR9.74698,0
1900ŠTANTE LIORALEDINA9.75695,0
2000LAVRIČ LUNAVRHOVCI9.82677,0
2100KREMŽAR IZA MAŠATČUFAR9.93649,0
2200ZAVRŠKI ANJAVRHOVCI9.97639,0
2300HORVAT TAJAVRHOVCI9.98636,0
2400HRIBAR NINAMVRHOVNIK10.03622,0
2500BERNOT BRINAMŠUŠTARŠIČ10.07612,0
2600MUŽAR NIKAMVRHOVNIK10.12600,0
2700SENICA IVATČUFAR10.14595,0
2800PETRIČ PIASNASELJE10.15593,0
2900KAPUS KORALEDINA10.17588,0
3000ZAVRŠNIK KIARASNASELJE10.18586,0
3100KRHIN LUCIJASNASELJE10.19583,0
3200GROŠELJ SARAMŠUŠTARŠIČ10.23574,0
3300PLETIKOSIČ IVANAMVRHOVNIK10.30557,0
3400KOREN SARAJMDOL10.44525,0
3500VRAČKO ULAVODMAT10.53506,0
3600KOCJANČIČ LUCIJATČUFAR13.2773,0
00VALANT EMALEDINADNS0
00CIKAJLO EVAJMDOLDNS0
00GAJANOVIĆ TANJAMŠUŠTARŠIČDNS0
00ŽURGA KAJAVODMATDNS0
00LESKOVAR JULIJALEDINADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VUKMIROVIČ MULEJ EVASNASELJE8.93925,0
200TRAMTE MAŠAMŠUŠTARŠIČ9.18850,0
300KLINAC LINAJMDOL9.59737,0
400LOBODA ŽAGAR MIATČUFAR9.74698,0
00LESKOVAR JULIJALEDINADNS0
00ŽURGA KAJAVODMATDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100FERFOLJA NEŽAMVRHOVNIK8.75980,0
200PODRZAVNIK MARUŠALEDINA9.67716,0
300BORIŠEK ZALAJMDOL9.74698,0
400ZAVRŠNIK KIARASNASELJE10.18586,0
500VRAČKO ULAVODMAT10.53506,0
600KOCJANČIČ LUCIJATČUFAR13.2773,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PAVLIČ NEŽAVIČ9.15858,0
200ŠTANTE LIORALEDINA9.75695,0
300LAVRIČ LUNAVRHOVCI9.82677,0
400MUŽAR NIKAMVRHOVNIK10.12600,0
500KRHIN LUCIJASNASELJE10.19583,0
600KOREN SARAJMDOL10.44525,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DJEDOVIĆ SARAVIČ9.47768,0
200ŽVANUT EMAJMDOL9.69711,0
300HORVAT TAJAVRHOVCI9.98636,0
400BERNOT BRINAMŠUŠTARŠIČ10.07612,0
500PETRIČ PIASNASELJE10.15593,0
600PLETIKOSIČ IVANAMVRHOVNIK10.30557,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100GAJSER NEŽAVIČ9.48765,0
200ZAVRŠKI ANJAVRHOVCI9.97639,0
300HRIBAR NINAMVRHOVNIK10.03622,0
400SENICA IVATČUFAR10.14595,0
500GROŠELJ SARAMŠUŠTARŠIČ10.23574,0
00CIKAJLO EVAJMDOLDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100IBRČIČ TJAŠAPOLJANE9.32810,0
200STOJNEVA ANAVRHOVCI9.49763,0
300KOŠAK TAJAVIČ9.59737,0
400AŽMAN PIKAMŠUŠTARŠIČ9.69711,0
500KREMŽAR IZA MAŠATČUFAR9.93649,0
600KAPUS KORALEDINA10.17588,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŽVOKELJ AJDA KATARINATČUFAR9.19847,0
200REJC SARA LEAVIČ9.28821,0
300VINSKI MELINASNASELJE9.60735,0
00VALANT EMALEDINADNS0
00GAJANOVIĆ TANJAMŠUŠTARŠIČDNS0