Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina C

Ljubljana, 13.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BAŠNEC NIKASOSTRO9.08873,0
200VIDMAR TAJAZALOG9.22844,0
300LJUBIJANKIĆ NAILAPOLJE9.26771,0
400CONTA TARASOSTRO9.38818,0
500PEULIĆ ANDREASOSTRO9.62756,0
600LESAR ANUŠKAMKRPAN9.82754,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BAŠNEC NIKASOSTRO9.10873,0
200VIDMAR TAJAZALOG9.20844,0
300CONTA TARASOSTRO9.29818,0
400LJUBIJANKIĆ NAILAPOLJE9.46771,0
500PEULIĆ ANDREASOSTRO9.52756,0
600LESAR ANUŠKAMKRPAN9.53754,0
700PILIĆ TIJANAMKRPAN9.61732,0
800KUKAVICA NEJLAMKRPAN9.64724,0
900BAJS ŽIVABJAKCA9.65721,0
1000STOJILKOVIĆ TIJANABJAKCA9.70708,0
1100KRALJ ŠPELAZADOBROVA9.79685,0
1200PAJMON PIAZADOBROVA9.80682,0
1300ŠTEPIC TAJDASOSTRO9.89659,0
1400SENICA LEASOSTRO9.91654,0
1500KALIŠEK TIABJAKCA9.91654,0
1600COCEJ LINAPOLJE9.92651,0
1700MIĆIĆ NIKOLINANJARŠE10.02625,0
1800GLOBOKAR ELAZALOG10.12600,0
1900TEŠANOVIĆ ANASTAZIJAMKRPAN10.12600,0
2000LISJAK VASIĆ SARAZALOG10.13598,0
2100KRIŽAJ NEJABJAKCA10.16590,0
2200BUKOVEC TIAMKRPAN10.20581,0
2300ČEJVANOVIČ HANAZADOBROVA10.28562,0
2400LAMOVŠEK JERCAZALOG10.44525,0
2500BAN NIKAZALOG10.46520,0
2600ŠIŠIČ LOKAR ANANJARŠE11.37334,0
00TOMIĆ LARANJARŠEDNS0
00PETRIČ LIZANJARŠEDNS0
00JOSIPOVIĆ ANJABJAKCADNS0
00TAJA JAKOPIČZADOBROVADNS0
00JAKOPIČ INJAZADOBROVADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VIDMAR TAJAZALOG9.20844,0
200LESAR ANUŠKAMKRPAN9.53754,0
300SENICA LEASOSTRO9.91654,0
00JOSIPOVIĆ ANJABJAKCADNS0
00JAKOPIČ INJAZADOBROVADNS0
00PETRIČ LIZANJARŠEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BAŠNEC NIKASOSTRO9.10873,0
200PILIĆ TIJANAMKRPAN9.61732,0
300STOJILKOVIĆ TIJANABJAKCA9.70708,0
400KRALJ ŠPELAZADOBROVA9.79685,0
500ŠIŠIČ LOKAR ANANJARŠE11.37334,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LJUBIJANKIĆ NAILAPOLJE9.46771,0
200PEULIĆ ANDREASOSTRO9.52756,0
300KALIŠEK TIABJAKCA9.91654,0
400TEŠANOVIĆ ANASTAZIJAMKRPAN10.12600,0
500LAMOVŠEK JERCAZALOG10.44525,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PAJMON PIAZADOBROVA9.80682,0
200COCEJ LINAPOLJE9.92651,0
300LISJAK VASIĆ SARAZALOG10.13598,0
400KRIŽAJ NEJABJAKCA10.16590,0
500BUKOVEC TIAMKRPAN10.20581,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100CONTA TARASOSTRO9.29818,0
200BAJS ŽIVABJAKCA9.65721,0
300MIĆIĆ NIKOLINANJARŠE10.02625,0
400GLOBOKAR ELAZALOG10.12600,0
500ČEJVANOVIČ HANAZADOBROVA10.28562,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KUKAVICA NEJLAMKRPAN9.64724,0
200ŠTEPIC TAJDASOSTRO9.89659,0
300BAN NIKAZALOG10.46520,0
00TOMIĆ LARANJARŠEDNS0
00TAJA JAKOPIČZADOBROVADNS0