Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina C

Ljubljana, 13.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ADROVIĆ BENJAMINBJAKCA8.77842,0
200ZAKIĆ TADEJMKRPAN9.02797,0
300PLAVČAK ŽIGASOSTRO9.03797,0
400ZAJC URHZADOBROVA9.10781,0
500NIKOLIĆ NEMANJAPOLJE9.16825,0
600HOČEVAR ŽIGA LINSOSTRO9.26778,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ADROVIĆ BENJAMINBJAKCA8.90842,0
200NIKOLIĆ NEMANJAPOLJE8.96825,0
300ZAKIĆ TADEJMKRPAN9.06797,0
400PLAVČAK ŽIGASOSTRO9.06797,0
500ZAJC URHZADOBROVA9.12781,0
600HOČEVAR ŽIGA LINSOSTRO9.13778,0
700TERZIĆ NINOMKRPAN9.15773,0
800KUŠIĆ LUKAZALOG9.18765,0
900BAŠELJ TAJSOSTRO9.25747,0
1000DIZDAREVIĆ DARISPOLJE9.30734,0
1100KIRBIŠ TILENMKRPAN9.45696,0
1200PLAK TRISTANNJARŠE9.61658,0
1300MARKOVIĆ ANTONIOBJAKCA9.66646,0
1400MRAK JANSOSTRO9.67643,0
1500SLUGA EUGENPOLJE9.69638,0
1600ŠUČUR MARKOBJAKCA9.70636,0
1700BURJAK TIMONZALOG9.72631,0
1800JAGODIĆ NIKNJARŠE9.73629,0
1900KOVAČIČ ŽANZADOBROVA9.76622,0
1900KLEMENČIČ BLAŽZALOG9.76622,0
2100PISKAR GAŠPERZADOBROVA9.78617,0
2200BUČAN LUKASZADOBROVA9.86598,0
2300PETROVIĆ UROŠZALOG9.99569,0
2400SIVKA JOVIČ MARKNJARŠE10.21519,0
2500TOMAŠIČ ŽANNJARŠE10.27506,0
2600JELIĆ JOCOBJAKCA10.30499,0
2700PODKRAJŠEK ŽIGASOSTRO10.30499,0
2800KLEPO MARKZADOBROVA11.60262,0
00BABIĆ VIKTORMKRPANDNS0
00BOROVNJAK TIANMKRPANDNS0
00OSTOJIĆ ERIKBJAKCADNS0
00RAČKI JANPOLJEDNS0
00MARKOŠEK BINENJARŠEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MARKOVIĆ ANTONIOBJAKCA9.66646,0
200JAGODIĆ NIKNJARŠE9.73629,0
300KOVAČIČ ŽANZADOBROVA9.76622,0
400PETROVIĆ UROŠZALOG9.99569,0
00BABIĆ VIKTORMKRPANDNS0
00RAČKI JANPOLJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ADROVIĆ BENJAMINBJAKCA8.90842,0
200ZAKIĆ TADEJMKRPAN9.06797,0
300BURJAK TIMONZALOG9.72631,0
400PISKAR GAŠPERZADOBROVA9.78617,0
500PODKRAJŠEK ŽIGASOSTRO10.30499,0
00MARKOŠEK BINENJARŠEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ZAJC URHZADOBROVA9.12781,0
200TERZIĆ NINOMKRPAN9.15773,0
300KUŠIĆ LUKAZALOG9.18765,0
400MRAK JANSOSTRO9.67643,0
500TOMAŠIČ ŽANNJARŠE10.27506,0
600JELIĆ JOCOBJAKCA10.30499,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100NIKOLIĆ NEMANJAPOLJE8.96825,0
200BAŠELJ TAJSOSTRO9.25747,0
300KIRBIŠ TILENMKRPAN9.45696,0
400BUČAN LUKASZADOBROVA9.86598,0
00OSTOJIĆ ERIKBJAKCADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100HOČEVAR ŽIGA LINSOSTRO9.13778,0
200SLUGA EUGENPOLJE9.69638,0
300ŠUČUR MARKOBJAKCA9.70636,0
400SIVKA JOVIČ MARKNJARŠE10.21519,0
500KLEPO MARKZADOBROVA11.60262,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PLAVČAK ŽIGASOSTRO9.06797,0
200DIZDAREVIĆ DARISPOLJE9.30734,0
300PLAK TRISTANNJARŠE9.61658,0
400KLEMENČIČ BLAŽZALOG9.76622,0
00BOROVNJAK TIANMKRPANDNS0