Rezultati

Rezultati

Kronosov mednarodni atletski miting

Ljubljana, 11.1.2020

SKUPNO - 60 m, pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105100Vehovar EmaMASS20078.26
204498Vignjević EvaŽALEC20078.56
306187Miklaužič GajaŽALEC20078.67
406627Stepišnik NežaŽALEC20078.76
506560Ferfolja NežaŠPELA20078.83
609107Mulej Vukmirovič Eva CarmenKRO20078.87
703943*Roš ZanaMASS20068.93
805551Turčin NinaPMB20078.97
909040Janežič ElaŠPELA20079.02
1005034*Souidi KristinaAAD20069.07
1108874*Majstorovič ZalaAAD20069.07
1206155Ropoša SaraPMB20079.10
1308244Mohar HanaŠPELA20079.12
1405615Lešnik LanaPMB20079.14
1505629Brezac TajaPMB20089.22
1605777Klemše NanaKRO20079.25
1703859Troha LinaOL20079.35
1807010Sermek ZojaKRO20089.43
1908299Colja SaraOL20089.44
2004131Banić JulijaOL20089.50
2106355Ogrinc LanaPMB20089.51
2208294Botteri SofijaOL20089.71
2308895Simonič Ronutti ŽanaPMB20079.71
2409523Debeljak Tia ZojaPMB20089.86
2508328Setnikar AnjaOL20089.87
2607029Radoš EmanuelaOL20079.98
2709278Pušnik SaraKRO200710.01
2800De Launey LilaGBR200810.30
2908416Žiberna AlinaKRO200810.40
3005161Kostrič Iza DoraKRO200810.40
3109148Lavrin Povše IsabelleKRO200710.81
3208187Perše FrančeskaKRO200711.00
3308189Perše AnelijaKRO200711.13
3404770Kodermac LaraKRO200711.21
07349Voglar JulijaPMB2007DNF
05096Štefan EmaŽALEC2007DNS

po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
109107Mulej Vukmirovič Eva CarmenKRO20078.87
203859Troha LinaOL20079.35
309523Debeljak Tia ZojaPMB20089.86
408328Setnikar AnjaOL20089.87
509278Pušnik SaraKRO200710.01
609148Lavrin Povše IsabelleKRO200710.81

po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
108299Colja SaraOL20089.44
200De Launey LilaGBR200810.30
308416Žiberna AlinaKRO200810.40
405161Kostrič Iza DoraKRO200810.40
508187Perše FrančeskaKRO200711.00
608189Perše AnelijaKRO200711.13

po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
108874*Majstorovič ZalaAAD20069.07
208244Mohar HanaŠPELA20079.12
305777Klemše NanaKRO20079.25
408895Simonič Ronutti ŽanaPMB20079.71
507029Radoš EmanuelaOL20079.98
604770Kodermac LaraKRO200711.21

po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
109040Janežič ElaŠPELA20079.02
205034*Souidi KristinaAAD20069.07
305629Brezac TajaPMB20089.22
404131Banić JulijaOL20089.50
506355Ogrinc LanaPMB20089.51
608294Botteri SofijaOL20089.71

po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106627Stepišnik NežaŽALEC20078.76
203943*Roš ZanaMASS20068.93
305551Turčin NinaPMB20078.97
405615Lešnik LanaPMB20079.14
507010Sermek ZojaKRO20089.43
05096Štefan EmaŽALEC2007DNS

po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105100Vehovar EmaMASS20078.26
204498Vignjević EvaŽALEC20078.56
306187Miklaužič GajaŽALEC20078.67
406560Ferfolja NežaŠPELA20078.83
506155Ropoša SaraPMB20079.10
07349Voglar JulijaPMB2007DNF