Rezultati

Rezultati

Kronosov mednarodni atletski miting

Ljubljana, 11.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
101166Potnik LucijaKAK20057.920,162
204549Andolšek LanaAKK20058.050,160
301814Burger NajaKRO20058.130,175
404553Jordan Nadižar KatjušaAKK20058.180,154
504554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.220,170
605959Petruna MancaKRO20058.330,156

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
101166Potnik LucijaKAK20058.020,157
204549Andolšek LanaAKK20058.170,160
304553Jordan Nadižar KatjušaAKK20058.190,145
404554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.270,146
501814Burger NajaKRO20058.310,240
605959Petruna MancaKRO20058.450,186
7017048Janželj BrinaOL20058.520,158
806815Žuvela LucijaMASS20058.540,174
906209Tičič TejaŽALEC20068.580,163
1006091Gajič EvaMASS20058.640,199
1104499Rampre InjaŽALEC20058.670,184
1209512Mrvar NajaKRO20058.700,261
1308287Posel Tia EdvardaOL20058.730,290
1403956*Buh AnaOL20048.790,186
1505320Turčin IvaPMB20058.790,174
1607909Ostanek IzabelaKRO20058.790,248
1701867Rous KristinaKRO20058.800,171
1808097Grilc SuziBLED20068.810,213
1904920Vučko TajaOL20058.840,212
2001254Helbl MarušaKAK20068.860,238
2105660Arčan Magajne NajaŽALEC20058.980,183
2206725Eržen EnjaMASS20068.980,226
2305372*Kavčnik PikaKRO20049.020,147
2408417Šetina GabrielaKRO20069.050,180
2502108*Lisac TaraOL20049.050,156
2607006Bjelić NejlaKRO20059.130,169
2708292Sorčan ZarikaOL20059.200,203
2805033*Souidi KatarinaAAD20049.350,200
2907249Lavrič LenaOL20069.370,277
3001604Osojnik LanaKRO20069.410,224
3105857Staniša BrinaKRO20059.790,352
3207704Rus KatjaOL20059.830,286
06783Žibert LaraKRO2005DQ
04539Kokotec LanaADP2006DNS
04804Terglav NinaKRO2005DNS
07946Lamprecht NikaKRO2006DNS
08750Dominko DianaKRO2005DNS
09221Cakiči MirandaKRO2006DNS
09271Jordan AmadeaOL2006DNS
08734Vrečar KatjaKRO2006DNS
01785Erzar PetraKRO2005DNS
06956Perše OlivijaKRO2005DNS
08027Kramer KatarinaKRO2006DNS
07947Cankar ZojaKRO2006DNS
07368Bolta AnjaKRO2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
104549Andolšek LanaAKK20058.170,160
206091Gajič EvaMASS20058.640,199
308292Sorčan ZarikaOL20059.200,203
405033*Souidi KatarinaAAD20049.350,200
06783Žibert LaraKRO2005DQ
09221Cakiči MirandaKRO2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1017048Janželj BrinaOL20058.520,158
206209Tičič TejaŽALEC20068.580,163
307006Bjelić NejlaKRO20059.130,169
07946Lamprecht NikaKRO2006DNS
07947Cankar ZojaKRO2006DNS
09271Jordan AmadeaOL2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
105959Petruna MancaKRO20058.450,186
205320Turčin IvaPMB20058.790,174
301254Helbl MarušaKAK20068.860,238
401604Osojnik LanaKRO20069.410,224
507704Rus KatjaOL20059.830,286
08750Dominko DianaKRO2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
101867Rous KristinaKRO20058.800,171
208097Grilc SuziBLED20068.810,213
302108*Lisac TaraOL20049.050,156
04539Kokotec LanaADP2006DNS
08734Vrečar KatjaKRO2006DNS
01785Erzar PetraKRO2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
101814Burger NajaKRO20058.310,240
206815Žuvela LucijaMASS20058.540,174
304499Rampre InjaŽALEC20058.670,184
404920Vučko TajaOL20058.840,212
07368Bolta AnjaKRO2006DNS
04804Terglav NinaKRO2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
104553Jordan Nadižar KatjušaAKK20058.190,145
208287Posel Tia EdvardaOL20058.730,290
307909Ostanek IzabelaKRO20058.790,248
405857Staniša BrinaKRO20059.790,352
06956Perše OlivijaKRO2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
104554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.270,146
203956*Buh AnaOL20048.790,186
306725Eržen EnjaMASS20068.980,226
405372*Kavčnik PikaKRO20049.020,147
08027Kramer KatarinaKRO2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
101166Potnik LucijaKAK20058.020,157
209512Mrvar NajaKRO20058.700,261
305660Arčan Magajne NajaŽALEC20058.980,183
408417Šetina GabrielaKRO20069.050,180
507249Lavrič LenaOL20069.370,277