Rezultati

Rezultati

Kronosov mednarodni atletski miting

Ljubljana, 11.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016298Kočevar NickMASS20006.890,132
204118Grkman JureKAM19996.960,159
304174Benko ŽigaKLC19987.020,173
400Pullnig LukasAUT20027.130,131
503824Kumar GalOL19997.210,155
6017275Skalar JanTRK20007.240,159

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
102275Tinta TadejKRO20017.220,145
200Prpić MatijaCRO19977.240,131
304028Poličnik NikVRH20007.330,158
401825Arnuš MatjažKRO20027.330,164
5017497Guček Matic IanKLC20037.350,142
602629Plevčak GašperKLC20017.390,149

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
105137Ranković Jenko JanMASS20017.360,141
209352Krauthaker GalKRKA19997.370,142
3016612Ulčar TilenMASS20027.400,169
404670Bukovec JanKRO20027.440,172
503860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.490,144
03888Potočki JakobMASS2004DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016298Kočevar NickMASS20006.960,171
204118Grkman JureKAM19997.000,180
304174Benko ŽigaKLC19987.040,159
403824Kumar GalOL19997.200,165
500Pullnig LukasAUT20027.250,184
6017275Skalar JanTRK20007.250,176
702275Tinta TadejKRO20017.280,169
800Prpić MatijaCRO19977.300,145
904028Poličnik NikVRH20007.330,170
10017497Guček Matic IanKLC20037.340,138
1101825Arnuš MatjažKRO20027.370,161
1202629Plevčak GašperKLC20017.410,140
13016612Ulčar TilenMASS20027.420,179
1405137Ranković Jenko JanMASS20017.440,167
1509352Krauthaker GalKRKA19997.450,212
1603888Potočki JakobMASS20047.460,166
1703860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.460,127
1804670Bukovec JanKRO20027.480,155
19016522Bergant SamoMASS20037.510,135
20015768Lipovec NejcMASS20027.520,175
21012920Škafar AmbrožTRK20007.560,210
2200Bavila StefanoITA20007.560,161
2306941Bartol ErazemKRO20037.560,156
24017259Ulčar MaksKRO20027.570,148
2502761Primc LovrencKRO20027.580,155
2604882Glavan SvitKRO20047.590,196
2700Karlin MarkusAUT19987.700,173
2800Davide GiacomoITA19997.710,165
2908756Jančar AndražKRO20027.740,171
3002709Breitenberger AronMASS20047.760,158
3107036Kraškovic JakaKRO20017.830,305
3206646Kunstek ErikKRKA20017.860,190
3308865Povše MatevžKRO20047.870,184
3401973Kitanovski AlexKRO20047.900,184
3507593Sitar MaksBLED20047.910,173
3607074Kotar JureKRO20047.950,246
3708185Starič ŽanKRO20018.050,170
3808938Prezelj AžbeBLED20048.060,163
3900Anikieiev YaroslavCRO20048.100,255
4009294Momčilović MilijanOL19848.140,156
4102854Križaj LukaKRO19828.210,185
420358Šoba AlbertMASS19598.320,163
4307980Vodiškar ArneMASS20048.440,176
01645Erpič MaticKRKA2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
102275Tinta TadejKRO20017.280,169
2016522Bergant SamoMASS20037.510,135
3012920Škafar AmbrožTRK20007.560,210
401973Kitanovski AlexKRO20047.900,184
508938Prezelj AžbeBLED20048.060,163
609294Momčilović MilijanOL19848.140,156

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016298Kočevar NickMASS20006.960,171
204028Poličnik NikVRH20007.330,170
302629Plevčak GašperKLC20017.410,140
403888Potočki JakobMASS20047.460,166
502761Primc LovrencKRO20027.580,155
602854Križaj LukaKRO19828.210,185

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
104118Grkman JureKAM19997.000,180
209352Krauthaker GalKRKA19997.450,212
304670Bukovec JanKRO20027.480,155
4015768Lipovec NejcMASS20027.520,175
507593Sitar MaksBLED20047.910,173
608185Starič ŽanKRO20018.050,170

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
104174Benko ŽigaKLC19987.040,159
205137Ranković Jenko JanMASS20017.440,167
303860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.460,127
408756Jančar AndražKRO20027.740,171
506646Kunstek ErikKRKA20017.860,190
607074Kotar JureKRO20047.950,246

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
100Prpić MatijaCRO19977.300,145
204882Glavan SvitKRO20047.590,196
308865Povše MatevžKRO20047.870,184
40358Šoba AlbertMASS19598.320,163
01645Erpič MaticKRKA2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
103824Kumar GalOL19997.200,165
2017275Skalar JanTRK20007.250,176
300Bavila StefanoITA20007.560,161
406941Bartol ErazemKRO20037.560,156
5017259Ulčar MaksKRO20027.570,148
600Anikieiev YaroslavCRO20048.100,255

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1017497Guček Matic IanKLC20037.340,138
201825Arnuš MatjažKRO20027.370,161
3016612Ulčar TilenMASS20027.420,179
400Davide GiacomoITA19997.710,165
507036Kraškovic JakaKRO20017.830,305

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
100Pullnig LukasAUT20027.250,184
200Karlin MarkusAUT19987.700,173
302709Breitenberger AronMASS20047.760,158
407980Vodiškar ArneMASS20048.440,176