Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina D

Ljubljana, 4.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JAVORNIK KAJATRNOVO8.611040,0
200ŽUVELA LUCIJAMŠUŠTARŠIČ8.661018,0
300OSTANEK IZABELAASUSTAR8.671005,0
400KOŠAK LIA ALYAKOSEZE8.81962,0
500ROUS KRISTINAVIČ8.81980,0
600TEPINA ULAVIČ9.11864,0
700OMRČEN ZOJAOKOVAČIČ9.17844,0
800VOLAVŠEK MANJAASUSTAR9.21844,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JAVORNIK KAJATRNOVO8.561040,0
100ŠINKEC NIKAŠENTJERNEJ8.1432,0
200PETRUNA MANCAMPEČAR8.4631,0
200ŽUVELA LUCIJAMŠUŠTARŠIČ8.631018,0
300OSTANEK IZABELAASUSTAR8.671005,0
300ZDOVC LARAPOLZELA8.4730,0
400KOMAR NELIKDKŠOŠ8.5629,0
400ROUS KRISTINAVIČ8.75980,0
500KOŠAK LIA ALYAKOSEZE8.81962,0
500JANŽA KLARABELTINCI8.6128,0
600MARKOVIČ PETJADOLTOP8.6327,0
600TEPINA ULAVIČ9.13864,0
700OMRČEN ZOJAOKOVAČIČ9.20844,0
700MRVAR NAJASTIČNA8.6526,0
800FEIGEL MIADLAJDOV8.6725,0
800VOLAVŠEK MANJAASUSTAR9.20844,0
900SKOK ULASPŠIŠKA9.25830,0
900MEDICA LEAMPEČAR8.7324,0
1000OBRADOVIČ NASTJAJDKRŠKO8.7723,0
1000JERMAN SARAVIČ9.27824,0
1100LESTAN IZATČUFAR9.33807,0
1100SMRTNIK NASTJAIIOŠSLG8.7822,0
1200AVBAR UHAN HELENADRSKA8.7921,0
1200GABRŠČEK TAJAMŠUŠTARŠIČ9.35801,0
1300GOLMAJER NINAKOSEZE9.44776,0
1300TROHA NIKADLAJDOV8.7920,0
1400KERMAVT KOLENC KAROLINADRSKA8.8019,0
1400SENICA BRINATČUFAR9.56745,0
1500LAMPRECHT NIKASPŠIŠKA9.58740,0
1500STROMMER TIAŠENTJERNEJ8.8218,0
1600FINK PIADOLTOP8.8517,0
1600LOVENJAK ADAMVRHOVNIK9.61732,0
1700MOŽINA HANAVIČ9.65721,0
1700TKALEC TEJABELTINCI9.0016,0
1800MOLAN KATJACENTNM9.0015,0
1800KUTIN TIAVRHOVCI9.66719,0
1900PELCAR GAJAOKOVAČIČ9.67716,0
1900KAVŠEK MANCASTIČNA9.0614,0
2000ŽELJKO IRISGRMNM9.0713,0
2000PUCHER PIAVRHOVCI9.74698,0
2100DOBRŠEK TIAASUSTAR9.75695,0
2100ŠIŠKO KATJAGRMNM9.0812,0
2200UNUK VITAPVMB9.1711,0
2200DEŠMAN ULASPŠIŠKA9.81679,0
2300GORŠIČ ŠEGA TIAKOSEZE9.85669,0
2300ŠTAMFELJ TAJACENTNM9.2110,0
2400KAVČIČ ZELENJAK MARISAPVMB9.239,0
2400ŠUPUK LINAOKOVAČIČ10.34548,0
2500SREBOČAN TINKARAPOLZELA9.268,0
2600NAPOTNIK KARINKDKŠOŠ9.347,0
2700VOLARIČ JULIJAFBTOL9.376,0
2800POTOČNIK KRAJNC PIAIIOŠSLG9.435,0
2900CIMPRIČ ANJAFBTOL9.514,0
3000MAVER ŽANAJDKRŠKO9.523,0
00KERNEL DAŠAPRULEDNS0
00KONESTABO LARAPRULEDNS0
00KOS DIANAMŠUŠTARŠIČDNS0
00BOGATAJ EMATRNOVODNS0
00MRVA LARAMVRHOVNIKDNS0
00MOHORČIČ KLARISAMVRHOVNIKDNS0
00JURKOVIČ ASTRIDTRNOVODNS0
00ŽELEZNIKAR ALIŠATČUFARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: -0.6

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JAVORNIK KAJATRNOVO8.561040,0
100ŠINKEC NIKAŠENTJERNEJ8.1432,0
200MRVAR NAJASTIČNA8.6526,0
200ŽUVELA LUCIJAMŠUŠTARŠIČ8.631018,0
300VOLAVŠEK MANJAASUSTAR9.20844,0
300AVBAR UHAN HELENADRSKA8.7921,0
400TKALEC TEJABELTINCI9.0016,0
400MOŽINA HANAVIČ9.65721,0
500ŠTAMFELJ TAJACENTNM9.2110,0
500PELCAR GAJAOKOVAČIČ9.67716,0
600GORŠIČ ŠEGA TIAKOSEZE9.85669,0
600NAPOTNIK KARINKDKŠOŠ9.347,0
700POTOČNIK KRAJNC PIAIIOŠSLG9.435,0
00KONESTABO LARAPRULEDNS0
00ŽELEZNIKAR ALIŠATČUFARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: -0.5

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KOŠAK LIA ALYAKOSEZE8.81962,0
100ZDOVC LARAPOLZELA8.4730,0
200MEDICA LEAMPEČAR8.7324,0
200JERMAN SARAVIČ9.27824,0
300TROHA NIKADLAJDOV8.7920,0
300KUTIN TIAVRHOVCI9.66719,0
400DEŠMAN ULASPŠIŠKA9.81679,0
400FINK PIADOLTOP8.8517,0
500ŠIŠKO KATJAGRMNM9.0812,0
600KAVČIČ ZELENJAK MARISAPVMB9.239,0
700CIMPRIČ ANJAFBTOL9.514,0
800MAVER ŽANAJDKRŠKO9.523,0
00BOGATAJ EMATRNOVODNS0
00KERNEL DAŠAPRULEDNS0
00KOS DIANAMŠUŠTARŠIČDNS0
00MOHORČIČ KLARISAMVRHOVNIKDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: +0.3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100TEPINA ULAVIČ9.13864,0
100KOMAR NELIKDKŠOŠ8.5629,0
200JANŽA KLARABELTINCI8.6128,0
200OMRČEN ZOJAOKOVAČIČ9.20844,0
300SKOK ULASPŠIŠKA9.25830,0
300SMRTNIK NASTJAIIOŠSLG8.7822,0
400KERMAVT KOLENC KAROLINADRSKA8.8019,0
400GABRŠČEK TAJAMŠUŠTARŠIČ9.35801,0
500SENICA BRINATČUFAR9.56745,0
500STROMMER TIAŠENTJERNEJ8.8218,0
600MOLAN KATJACENTNM9.0015,0
600PUCHER PIAVRHOVCI9.74698,0
700DOBRŠEK TIAASUSTAR9.75695,0
700KAVŠEK MANCASTIČNA9.0614,0
00MRVA LARAMVRHOVNIKDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: -0.3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100OSTANEK IZABELAASUSTAR8.671005,0
100PETRUNA MANCAMPEČAR8.4631,0
200MARKOVIČ PETJADOLTOP8.6327,0
200ROUS KRISTINAVIČ8.75980,0
300LESTAN IZATČUFAR9.33807,0
300FEIGEL MIADLAJDOV8.6725,0
400OBRADOVIČ NASTJAJDKRŠKO8.7723,0
400GOLMAJER NINAKOSEZE9.44776,0
500ŽELJKO IRISGRMNM9.0713,0
500LAMPRECHT NIKASPŠIŠKA9.58740,0
600LOVENJAK ADAMVRHOVNIK9.61732,0
600UNUK VITAPVMB9.1711,0
700ŠUPUK LINAOKOVAČIČ10.34548,0
700SREBOČAN TINKARAPOLZELA9.268,0
800VOLARIČ JULIJAFBTOL9.376,0
00JURKOVIČ ASTRIDTRNOVODNS0