Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina D

Ljubljana, 4.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SLEMENŠEK ŽANOKOVAČIČ8.50962,0
200PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.62892,0
300KRSTIĆ MARKOKOSEZE8.89839,0
400AVŠIČ TOBIJAASUSTAR8.90878,0
500ČEHAJIĆ ALIVIČ9.00807,0
600REMIC MATICOKOVAČIČ9.08754,0
700REJC TIMOTEJSPŠIŠKA9.12773,0
800HODAK LUKAVRHOVCI9.20820,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SLEMENŠEK ŽANOKOVAČIČ8.47962,0
200PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.72892,0
300AVŠIČ TOBIJAASUSTAR8.77878,0
400KRSTIĆ MARKOKOSEZE8.91839,0
500HODAK LUKAVRHOVCI8.98820,0
600ČEHAJIĆ ALIVIČ9.02807,0
700REJC TIMOTEJSPŠIŠKA9.15773,0
800REMIC MATICOKOVAČIČ9.22754,0
900SEDEJ DAVIDVRHOVCI9.26744,0
1000KAC ENEJMŠUŠTARŠIČ9.38713,0
1100VRAČAR TIANTČUFAR9.45696,0
1200ROGL OSKARTČUFAR9.46693,0
1300PRAZNIK GALVIČ9.47691,0
1400KERIN ZABUKOVEC TILENMŠUŠTARŠIČ9.51682,0
1500ŠKRABA PISLAK GALMŠUŠTARŠIČ9.52680,0
1600SELAN PETER JURIJASUSTAR9.55672,0
1700STJEPANOVIČ UROŠMŠUŠTARŠIČ9.55672,0
1800HAMULIČ RENATOTRNOVO9.67643,0
1900BAHOVEC ŽANTRNOVO9.68641,0
2000BORZATTA JAKAVIČ9.85601,0
2100JEVTIČ PETERKOSEZE9.91587,0
2200JAZBAR CHRISTČUFAR9.93582,0
2300MUSTEDANAGIĆ ALIOKOVAČIČ9.94580,0
2400FRELIH BORSPŠIŠKA9.99569,0
2500RUGELJ VALSPŠIŠKA10.01563,0
2600KOMIČ BLAŽMŠUŠTARŠIČ10.01563,0
2700AVŠIČ DANIELASUSTAR10.03558,0
2800TUTA KLAŠNJA BRUNOKOSEZE10.04556,0
2900DRAGOVIĆ MIHAJLOSPŠIŠKA10.27506,0
3000JANEŽIČ SAMOSPŠIŠKA10.44470,0
00ŠTRUS JONPRULEDNS0
00STARE DOMENPRULEDNS0
00BERGANT TIMOTEJSPŠIŠKADNS0
00PINTAR ŽANVRHOVCIDNS0
00CONFIDENTI ŽIGATRNOVODNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100REMIC MATICOKOVAČIČ9.22754,0
200SEDEJ DAVIDVRHOVCI9.26744,0
300VRAČAR TIANTČUFAR9.45696,0
400PRAZNIK GALVIČ9.47691,0
500STJEPANOVIČ UROŠMŠUŠTARŠIČ9.55672,0
600FRELIH BORSPŠIŠKA9.99569,0
700TUTA KLAŠNJA BRUNOKOSEZE10.04556,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SLEMENŠEK ŽANOKOVAČIČ8.47962,0
200ROGL OSKARTČUFAR9.46693,0
300SELAN PETER JURIJASUSTAR9.55672,0
400KOMIČ BLAŽMŠUŠTARŠIČ10.01563,0
500DRAGOVIĆ MIHAJLOSPŠIŠKA10.27506,0
00PINTAR ŽANVRHOVCIDNS0
00CONFIDENTI ŽIGATRNOVODNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.72892,0
200KERIN ZABUKOVEC TILENMŠUŠTARŠIČ9.51682,0
300BAHOVEC ŽANTRNOVO9.68641,0
400MUSTEDANAGIĆ ALIOKOVAČIČ9.94580,0
500AVŠIČ DANIELASUSTAR10.03558,0
600JANEŽIČ SAMOSPŠIŠKA10.44470,0
00BERGANT TIMOTEJSPŠIŠKADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100AVŠIČ TOBIJAASUSTAR8.77878,0
200KRSTIĆ MARKOKOSEZE8.91839,0
300ČEHAJIĆ ALIVIČ9.02807,0
400KAC ENEJMŠUŠTARŠIČ9.38713,0
500HAMULIČ RENATOTRNOVO9.67643,0
600RUGELJ VALSPŠIŠKA10.01563,0
00ŠTRUS JONPRULEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100HODAK LUKAVRHOVCI8.98820,0
200REJC TIMOTEJSPŠIŠKA9.15773,0
300ŠKRABA PISLAK GALMŠUŠTARŠIČ9.52680,0
400BORZATTA JAKAVIČ9.85601,0
500JEVTIČ PETERKOSEZE9.91587,0
600JAZBAR CHRISTČUFAR9.93582,0
00STARE DOMENPRULEDNS0