Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Nova Gorica, 3.10.2019

SKUPNO - Krogla, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JEŽ TINEDBVIPAVA10.63905,0
200LAVRENČIČ ROKSGKOB10.53896,0
300KOROŠEC ALENMŠNG10.01848,0
400KRAPEŽ PRIMOŽDBVIPAVA9.69817,0
500MERVIČ NIKŠEMPAS9.18768,0
600LAŠČAK KRISTJANMŠNG9.09759,0
700JAKIMOV MATICŠTURJE9.04754,0
800DRAGOSAVLJEVIĆ SAŠADLAJDOV9.00750,0
900FUČKA MATEVŽDOBRAVLJE8.98748,0
1000NIKOLOV ANDREJŠEMPAS8.88738,0
1100ŠTRUKELJ PATRIKIRŠEMP8.83733,0
1200SELAVA DŽENANŠTURJE8.69719,0
1300ŠKERBEC TAJ8TALCEV8.67717,0
1400BATIČ BENODLAJDOV8.48698,0
1500MEŠINOVIĆ SELMIRDLAJDOV8.14663,0
1600ČERNIGOJ RENEIRŠEMP8.08657,0
1700UŠAJ ALJAŽDOBRAVLJE8.02651,0
1800USSICCO MATEOFENG7.87635,0
1900VUKOVIĆ DAVID8TALCEV7.84632,0
2000CURK ERIKŠTURJE7.79627,0
2100ČUK NEJCDOBRAVLJE7.42588,0
2200MARKIČ TOMMŠNG7.15559,0
2300MENIČ ALJAŽSGKOB7.00542,0

Št.R1R2R3R4R5R6
09.9610.4010.639.80
09.9410.539.639.70
09.239.389.4710.01
08.739.699.249.15
09.188.258.108.43
09.098.708.638.88
08.158.609.009.04
08.408.208.619.00
08.298.988.288.82
08.207.808.888.45
08.508.088.837.95
07.928.068.697.59
0XX8.528.67
08.398.488.117.94
08.04X8.148.14
07.857.878.087.68
08.027.787.637.47
07.757.877.577.66
07.847.087.817.39
07.757.427.797.68
07.427.06X7.38
0X7.157.127.14
06.326.336.247.00