Rezultati

Rezultati

Atletska olimpiada

Slovenska Bistrica, 3.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100LEA PETEK2OŠSLB9.18
200MARZIDOVŠEK LARAKKPOLJČANE9.53
300MAŠA ŽVIŽAJKEBELJ9.54
400SARA GAAL2OŠSLB9.63
500TAJA PRISTOVNIK2OŠSLB9.64
600ČEŠKOVIČ ŽIVAPODREDSLB9.73

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100LEA PETEK2OŠSLB9.17
200MARZIDOVŠEK LARAKKPOLJČANE9.23
300MAŠA ŽVIŽAJKEBELJ9.57
400TAJA PRISTOVNIK2OŠSLB9.59
500SARA GAAL2OŠSLB9.59
600ČEŠKOVIČ ŽIVAPODREDSLB9.75
700TRUNTIČ TEJAAISPOLSKA9.76
800RAK MARUŠAJPČREŠ9.78
900NEŽA ČERIČ2OŠSLB9.78
1000PODVRŠNIK NEŽAPODREDSLB9.83
1100SIMRAJH NAJAAČMAKOLE9.88
1200HOJNIK URŠA2OŠSLB9.93
1300TAJA KOVAČEVIČ2OŠSLB10.05
1400VRBEK JULIJAKKPOLJČANE10.11
1500KERŠIČ AJDAPODREDSLB10.36
1600ŠELA KATARINAGŠLAPOR10.39
1700TAJA KLEMENJPČREŠ10.43
1800LONČARIČ ALISAPODREDSLB10.43
1900STARE EMAPODREDSLB10.46
2000GOSNIK ZOJA2OŠSLB10.48
2100AMADEJA KOMUČAR2OŠSLB10.58
2200IZA LESKOVAR 2OŠSLB10.61
2300LEVA LARISAPODREDSLB10.63
2400LUKAN NEŽAGŠLAPOR10.65
2500PAVLIČ ŠPELAAČMAKOLE10.68
2600NOVAK PINAPODREDSLB10.68
2700ANDREJA KOMUČAR2OŠSLB10.78
00NEA FERMIŠEKJPČREŠDNS
00KAPUN KLARAPODREDSLBDNS
00VREČKO VITAPODREDSLBDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100SARA GAAL2OŠSLB9.59
200NEŽA ČERIČ2OŠSLB9.78
300SIMRAJH NAJAAČMAKOLE9.88
400VRBEK JULIJAKKPOLJČANE10.11
500TAJA KLEMENJPČREŠ10.43
00VREČKO VITAPODREDSLBDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100MARZIDOVŠEK LARAKKPOLJČANE9.23
200PODVRŠNIK NEŽAPODREDSLB9.83
300TAJA KOVAČEVIČ2OŠSLB10.05
400IZA LESKOVAR 2OŠSLB10.61
500LUKAN NEŽAGŠLAPOR10.65
600PAVLIČ ŠPELAAČMAKOLE10.68

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100LEA PETEK2OŠSLB9.17
200TAJA PRISTOVNIK2OŠSLB9.59
300TRUNTIČ TEJAAISPOLSKA9.76
400KERŠIČ AJDAPODREDSLB10.36
500NOVAK PINAPODREDSLB10.68
00NEA FERMIŠEKJPČREŠDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100MAŠA ŽVIŽAJKEBELJ9.57
200ŠELA KATARINAGŠLAPOR10.39
300LONČARIČ ALISAPODREDSLB10.43
400AMADEJA KOMUČAR2OŠSLB10.58
500ANDREJA KOMUČAR2OŠSLB10.78
00KAPUN KLARAPODREDSLBDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ČEŠKOVIČ ŽIVAPODREDSLB9.75
200RAK MARUŠAJPČREŠ9.78
300HOJNIK URŠA2OŠSLB9.93
400STARE EMAPODREDSLB10.46
500GOSNIK ZOJA2OŠSLB10.48
600LEVA LARISAPODREDSLB10.63