Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

SKUPNO - Vortex, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BOŽIČ MARTINKDKAJUHA68.421060,0
200KRŽIN TIMSOSTRO60.66961,0
300OPEKA KRESE ANŽEJDKUMAR54.18871,0
400OBERČ TEOPOLJE54.13870,0
500KECELJ NEJCDKUMAR53.57862,0
600LAJEVEC MATEJPOLJE52.92853,0
700ČEHOVIN VALBJAKCA51.96839,0
800DŽAJIĆ DAVIDLIVADA50.55818,0
900PANGRŠIČ RIOBJAKCA50.22813,0
1000NOVAK ROKKAŠELJ49.79807,0
1100TEPINA TIMDKUMAR48.88793,0
1200HEMLER KRISTJANSOSTRO47.57774,0
1300MUJAKIĆ TIANMKRPAN47.10767,0
1400AVBELJ URBANZALOG47.07766,0
1500LIHTENVALNER VIDLEDINA45.79746,0
1600HANNA ADAMVKRAIGHER44.32724,0
1700ČERIMOVIĆ EDVINLIVADA44.06719,0
1800HODŽIĆ AMELBJAKCA43.47710,0
1900VERBIČ VALVKRAIGHER41.78683,0
2000MURK ŽAN TAILEDINA41.19674,0
2100PEJKOVIĆ NIKOLAKAŠELJ41.11672,0
2200PRAH LANPOLJE40.82668,0
2300KMETIČ TIMKAŠELJ40.80668,0
2400RUJOVIĆ MIRNESLIVADA40.63665,0
2500ALIĆ ZUHDIJAZALOG38.61632,0
2600DIZDAREVIĆ ALANKDKAJUHA38.32627,0
2700ČORLUKA IVANZADOBROVA37.27610,0
2800KASUMOVIČ AMMALMKRPAN36.60599,0
2900JOVANDIČ VORANCZADOBROVA29.78481,0
3000MEMIŠEVIČ MELDINZADOBROVA29.17470,0
00KASTELIC KARINNFUŽINEDNS0
00SAITOSKI SHEVALLIVADADNS0
00RISTIČ ALEXKETTEMURNDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
068.42
060.66
054.18
054.13
053.57
052.92
051.96
050.55
050.22
049.79
048.88
047.57
047.10
047.07
045.79
044.32
044.06
043.47
041.78
041.19
041.11
040.82
040.80
040.63
038.61
038.32
037.27
036.60
029.78
029.17
0
0
0