Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

SKUPNO - Krogla, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BABIĆ ALEKSANDERBJAKCA11.31966,0
200BELEC TIMONZALOG11.18954,0
300ABDULKHAZARET ALIMKRPAN10.78919,0
400LIČAN LANMKRPAN10.51894,0
500RELJIĆ LUKAMKRPAN10.47890,0
600BUTARA TILENBJAKCA9.47796,0
700STOJNIČ NIKOLAZADOBROVA9.15765,0
800GRABEC JAKAKAŠELJ9.00750,0
900DETIČEK LUKABJAKCA8.80730,0
1000ŠAVIJA MAJKDKAJUHA8.72722,0
1100ZADNIKAR ZALDKUMAR8.71721,0
1200NOSAN LANPOLJE8.65715,0
1300BLATNIK ŽIGAZALOG8.36686,0
1400ŽEFRAN VIDDKUMAR8.26675,0
1500HALITI MURSELDKUMAR8.05654,0
1600NUČIČ ALEŠZADOBROVA8.02651,0
1700VRBINC ERIKSOSTRO7.91639,0
1800GJORGIEV HRISTIJANKDKAJUHA7.87635,0
1900KVATERNIK LARS JOHANVKRAIGHER7.83631,0
2000ROŠKAR FEDJAVKRAIGHER7.72619,0
2100KUTLAČIĆ TIOPOLJE6.84525,0
2200OBRADOVIĆ DAVIDPOLJE5.87417,0
00NOVAK JAKOBSOSTRODNS0
00RADULOVIĆ FILIPKDKAJUHADNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
010.4611.3110.95
010.6010.8011.18
010.1010.5710.78
0X10.2010.51
09.289.4210.47
09.478.648.83
08.909.158.94
08.358.219.00
07.778.807.90
0X8.728.31
08.648.718.36
07.778.658.46
08.058.367.39
08.267.747.96
0X8.057.95
07.668.018.02
07.64X7.91
0XX7.87
0X7.717.83
07.507.327.72
06.846.496.51
05.77X5.87
0
0