Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VIDMAR IVANJKO OSKARMKRPAN7.631167,0
200MUJIĆ ADRIANZALOG8.111058,0
300GMAJNAR LUKAZADOBROVA8.17985,0
400MANDIČ SERGEJBJAKCA8.381006,0
500ČERINA LEONKDKAJUHA8.41982,0
600PREINFALK ŽIGABJAKCA8.49949,0
700PEKLAJ LANSOSTRO8.52977,0
800FIDANOSKI KERŠEVAN NIKLEDINA8.59946,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VIDMAR IVANJKO OSKARMKRPAN7.811167,0
200MUJIĆ ADRIANZALOG8.151058,0
300MANDIČ SERGEJBJAKCA8.321006,0
400GMAJNAR LUKAZADOBROVA8.39985,0
500ČERINA LEONKDKAJUHA8.40982,0
600PEKLAJ LANSOSTRO8.42977,0
700PREINFALK ŽIGABJAKCA8.52949,0
800FIDANOSKI KERŠEVAN NIKLEDINA8.53946,0
900BUKUROV NIKOLAJPOLJE8.56938,0
1000FURLAN MATICDKUMAR8.58932,0
1100MLAKAR LUKASOSTRO8.62920,0
1200BABNIK MARKPOLJE8.62920,0
1300BAHOR JAKAZALOG8.64914,0
1400GOTARD SUŠNIK FABIJANVKRAIGHER8.67906,0
1500BRKOVIČ AZOMIRZADOBROVA8.69900,0
1600SUBAŠIĆ AJDINBJAKCA8.70897,0
1700PIRIH JANEZ IVANLEDINA8.83861,0
1800IVANC JANDKUMAR8.83861,0
1900ČERIMOVIĆ BELMIRLIVADA8.90842,0
2000VOJIN ALEKSMKRPAN9.08791,0
2100RUGELJ ALJOŠADKUMAR9.10786,0
2200MAJETIĆ SANELKDKAJUHA9.14775,0
2300KORITNIK MIHAVKRAIGHER9.47691,0
2400JOVANOVIČ TIANZADOBROVA9.56670,0
2500ŠPENDAL LUKANFUŽINE9.69638,0
00STRAŽIŠAR URBANLEDINADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100GMAJNAR LUKAZADOBROVA8.39985,0
200ČERINA LEONKDKAJUHA8.40982,0
300BABNIK MARKPOLJE8.62920,0
400ČERIMOVIĆ BELMIRLIVADA8.90842,0
500RUGELJ ALJOŠADKUMAR9.10786,0
600KORITNIK MIHAVKRAIGHER9.47691,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VIDMAR IVANJKO OSKARMKRPAN7.811167,0
200MUJIĆ ADRIANZALOG8.151058,0
300BUKUROV NIKOLAJPOLJE8.56938,0
400GOTARD SUŠNIK FABIJANVKRAIGHER8.67906,0
500SUBAŠIĆ AJDINBJAKCA8.70897,0
600IVANC JANDKUMAR8.83861,0
00STRAŽIŠAR URBANLEDINADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PREINFALK ŽIGABJAKCA8.52949,0
200FURLAN MATICDKUMAR8.58932,0
300MLAKAR LUKASOSTRO8.62920,0
400BAHOR JAKAZALOG8.64914,0
500BRKOVIČ AZOMIRZADOBROVA8.69900,0
600PIRIH JANEZ IVANLEDINA8.83861,0
700VOJIN ALEKSMKRPAN9.08791,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MANDIČ SERGEJBJAKCA8.321006,0
200PEKLAJ LANSOSTRO8.42977,0
300FIDANOSKI KERŠEVAN NIKLEDINA8.53946,0
400MAJETIĆ SANELKDKAJUHA9.14775,0
500JOVANOVIČ TIANZADOBROVA9.56670,0
600ŠPENDAL LUKANFUŽINE9.69638,0