Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

SKUPNO - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11170HOČEVAR SVITSOSTRO1:55.021181,0
23000ADROVIĆ BENJAMINBJAKCA1:55.221179,0
32280VELIKONJA ROKVKRAIGHER1:55.411178,0
41860LJUBIČ EGONBJAKCA1:57.171162,0
51190MACUR ALEKSVKRAIGHER2:02.791111,0
61990BURJAK TIMONZALOG2:03.381105,0
71900SLUGA EUGENPOLJE2:03.881101,0
82100OGRIN MATIJADKUMAR2:05.131089,0
92320KRANJEC TAJSOSTRO2:05.341087,0
102270ŽINKO DAVIDMKRPAN2:05.641085,0
111730RAMIĆ BELMINLIVADA2:07.101071,0
122200ŠIRCEL MODER DOMENZADOBROVA2:07.151071,0
132970MLEKUŽ JAKAKDKAJUHA2:07.281070,0
142160ŠTUKLEK TITMKRPAN2:10.711039,0
151880ČUČEK MAKSDKUMAR2:13.131017,0
162330ŠARIĆ HANAHLIVADA2:14.741002,0
171210RAMADANI ARMENKAŠELJ2:15.60994,0
181940SREBOT TIMPOLJE2:18.37969,0
19940BINAKAJ MUAZKDKAJUHA2:18.45968,0
20900MOVRIN ANŽEDKUMAR2:19.38960,0
212150OSTOJIĆ ERIKBJAKCA2:19.98954,0
221830SAŠEK MATICZADOBROVA2:22.13935,0
231010PETROVIĆ JOVANLEDINA2:22.97927,0
241890CELARC LEONKAŠELJ2:25.08908,0
252210BABNIK TIMZADOBROVA2:25.70902,0
261970KOLMAN ENRIQUE MAXZALOG2:27.68884,0
272120KARANOVIĆ LUKAMKRPAN2:28.64876,0
282190KOJIĆ EMIRNFUŽINE2:32.03845,0
00OCEPEK NEJCPOLJEDNS0
00HABIČ ROKNFUŽINEDNS0
00KRAČUN MATICNFUŽINEDNS0
00BREGAR JAKOBLEDINADNS0
00ALEKSANDER KOJIĆPOLJEDNS0

po skupinah (1. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11170HOČEVAR SVITSOSTRO1:55.021181,0
23000ADROVIĆ BENJAMINBJAKCA1:55.221179,0
32280VELIKONJA ROKVKRAIGHER1:55.411178,0
41860LJUBIČ EGONBJAKCA1:57.171162,0
51990BURJAK TIMONZALOG2:03.381105,0
61900SLUGA EUGENPOLJE2:03.881101,0
72200ŠIRCEL MODER DOMENZADOBROVA2:07.151071,0
82160ŠTUKLEK TITMKRPAN2:10.711039,0
91880ČUČEK MAKSDKUMAR2:13.131017,0
102330ŠARIĆ HANAHLIVADA2:14.741002,0
11940BINAKAJ MUAZKDKAJUHA2:18.45968,0
121010PETROVIĆ JOVANLEDINA2:22.97927,0
131890CELARC LEONKAŠELJ2:25.08908,0
142210BABNIK TIMZADOBROVA2:25.70902,0
152120KARANOVIĆ LUKAMKRPAN2:28.64876,0
00ALEKSANDER KOJIĆPOLJEDNS0
00KRAČUN MATICNFUŽINEDNS0

po skupinah (2. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11190MACUR ALEKSVKRAIGHER2:02.791111,0
22100OGRIN MATIJADKUMAR2:05.131089,0
32320KRANJEC TAJSOSTRO2:05.341087,0
42270ŽINKO DAVIDMKRPAN2:05.641085,0
51730RAMIĆ BELMINLIVADA2:07.101071,0
62970MLEKUŽ JAKAKDKAJUHA2:07.281070,0
71210RAMADANI ARMENKAŠELJ2:15.60994,0
81940SREBOT TIMPOLJE2:18.37969,0
9900MOVRIN ANŽEDKUMAR2:19.38960,0
102150OSTOJIĆ ERIKBJAKCA2:19.98954,0
111830SAŠEK MATICZADOBROVA2:22.13935,0
121970KOLMAN ENRIQUE MAXZALOG2:27.68884,0
132190KOJIĆ EMIRNFUŽINE2:32.03845,0
00BREGAR JAKOBLEDINADNS0
00HABIČ ROKNFUŽINEDNS0
00OCEPEK NEJCPOLJEDNS0