Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ravne na Koroškem, 14.9.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00), pionirke U16, veter: +0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1114553Jordan Nadižar KatjušaAKK200511.900,158
2944313Rodman EmaGO200411.950,218
3917644Benedetič VitaGO200412.040,190
41228007Pustatičnik ŽivaKLC200512.770,155
51772875Kline NejaKRO200412.960,359
34549Andolšek LanaAKK2005DNS

FINALE po skupinah (2. skupina) - 80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00), pionirke U16, veter: +1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1236288Bohinc ZalaAKR200513.610,553
23216560Ferfolja NežaŠPELA200714.560,315
32185740Potočar ŽivaMASS200514.620,174
46117056Rožman VitaBRE200514.650,193
51434763Avbar Uhan HelenaKRKA200518.670,240
664352Hasanagić EvaDOM2004DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00), pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1114553Jordan Nadižar KatjušaAKK2005q11.840,160
2917644Benedetič VitaGO2004q11.970,214
3944313Rodman EmaGO2004q12.090,205
434549Andolšek LanaAKK2005q12.150,177
51772875Kline NejaKRO2004q12.850,271
61228007Pustatičnik ŽivaKLC2005q13.080,182
7664352Hasanagić EvaDOM2004q13.100,238
81434763Avbar Uhan HelenaKRKA2005q13.410,229
9236288Bohinc ZalaAKR2005q13.650,363
103216560Ferfolja NežaŠPELA2007q14.680,208
116117056Rožman VitaBRE2005q14.950,232
122185740Potočar ŽivaMASS2005q15.170,186
132126885Kernel DašaMASS200615.380,531
1462513Dragišić TajaKRKA2004DNF0,327

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00), pionirke U16, veter: +2,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1114553Jordan Nadižar KatjušaAKK2005q11.840,160
21772875Kline NejaKRO2004q12.850,271
33216560Ferfolja NežaŠPELA2007q14.680,208
46117056Rožman VitaBRE2005q14.950,232
52185740Potočar ŽivaMASS2005q15.170,186

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00), pionirke U16, veter: +1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1944313Rodman EmaGO2004q12.090,205
21228007Pustatičnik ŽivaKLC2005q13.080,182
3664352Hasanagić EvaDOM2004q13.100,238
41434763Avbar Uhan HelenaKRKA2005q13.410,229
52126885Kernel DašaMASS200615.380,531

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00), pionirke U16, veter: +1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1917644Benedetič VitaGO2004q11.970,214
234549Andolšek LanaAKK2005q12.150,177
3236288Bohinc ZalaAKR2005q13.650,363
1462513Dragišić TajaKRKA2004DNF0,327