Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ravne na Koroškem, 14.9.2019

SKUPNO - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13484548Likar BrinaTRK200541.890,212
2956262Srebot LucijaGO200442.280,181
33064220Korošec GajaSLG200542.390,180
41725443Černelč UršulaKRO200542.560,252
53342508Zbičajnik KarolinaŠTA200542.630,229
6124813Robačer LanaKLC200442.760,167
71172870Jost HanaKLC200442.850,340
8597893Germek AvaBRE200543.180,204
93671089Marovt HanaVEL200443.44
101184062Kovač NastjaKLC200543.470,276
112167953Mahne AnaMASS200643.550,219
121041166Potnik LucijaKAK200543.660,192
13727557Šter NikaDOM200443.690,279
141278076Suhovršnik KarinKLC200443.810,424
151714212Cerlini BrinaKRO200443.950,260
162532957Krajnc LaraPMB200544.040,194
17735602Supej KajaDOM200644.220,236
18154554Sabothy Polenec KatarinaAKK200544.490,240
19247546Janša KatjaAKR200544.600,238
201035283Mager MajaKAK200644.800,285
2128328Knez MajaRAD200444.930,248
222378292Sorčan ZarikaOL200544.930,262
23686370Merše LinaDOM200445.080,584
242226090Trontelj Selena SamsiMASS200445.130,229
25588939Andrejaš NušaBRE200545.170,528
26227310Davidovič LeaNAV200645.340,622
273187464Šumah NastjaSLG200545.360,220
282615617Janža KlaraPOM200745.470,228
2965571Boltežar MajaAKK200645.490,318
30462787Tušek NoaASB200545.640,533
312805026Šeruga SaraPT200445.730,212
321192594Magdalenc Eva NinaKLC200445.780,220
331574955Strahinič UrškaKRKA200445.900,256
34966966Vidmar AnaGO200445.90
352578613Erjavec MarušaPOM200546.100,355
361906783Žibert LaraKRO200546.390,220
371454129Butala NinaKRKA200446.410,196
382368287Posel Tia EdvardaOL200546.680,314
393707348Pibernik EmaVEL200546.710,245
40926852Brun AljaGO200646.720,392
411011254Helbl MarušaKAK200646.750,448
421817909Ostanek IzabelaKRO200546.860,638
43106176Globočnik PaulaAKK200646.990,310
441484776Grobler TinkaraKRKA200547.090,199
453155822Šaloven LaraSLG200547.200,401
462428929Kaloh ŽanamariORM200647.220,493
473047418Frajdl NejaSLG200447.280,436
482157941Lesjak TrišaMASS200547.350,360
49315478Turk TinkaAKR200747.530,195
501736854Erjavec AnaKRO200447.710,229
511344789Miklavčič NikaKP200447.980,361
522658923Škodnik AnjaPOM200548.140,227
532384920Vučko TajaOL200548.210,281
542587917Gerič NinaPOM200448.340,320
553054142Kelaidis MelinaSLG200448.450,248
563145817Šaloven HanaSLG200548.690,303
57676367Ločnikar Jarc AnaDOM200648.730,198
58105858Sekaučnik LanaKAK200448.92
593117401Mori TjašaSLG200449.050,267
602147940Lesjak PiaMASS200651.240,575
612795566Ripak ElaPT200551.29
622635769Maučec JulijaPOM200551.45
632196911Praznik ZojaMASS200551.670,230
64424973Rovšnik TjašaAKŠ200451.710,199
652757242Emeršič IzaPT200551.750,237
662516780Ilić AmadeaPAKG200451.840,367
671895757Železnikar AlišaKRO200552.490,417
3354034Zorenč EvaŠTA2005DNF0,268
3522860Tomše LaraTRK2006DNS
2203943Roš ZanaMASS2006DNS
382910Dolar NikaAKŠ2004DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1686370Merše LinaDOM200445.080,584
2588939Andrejaš NušaBRE200545.170,528
32428929Kaloh ŽanamariORM200647.220,493
43054142Kelaidis MelinaSLG200448.450,248
52757242Emeršič IzaPT200551.750,237

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12805026Šeruga SaraPT200445.730,212
21906783Žibert LaraKRO200546.390,220
32157941Lesjak TrišaMASS200547.350,360
42658923Škodnik AnjaPOM200548.140,227
5676367Ločnikar Jarc AnaDOM200648.730,198
6105858Sekaučnik LanaKAK200448.92

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1727557Šter NikaDOM200443.690,279
23155822Šaloven LaraSLG200547.200,401
33145817Šaloven HanaSLG200548.690,303
42795566Ripak ElaPT200551.29
52516780Ilić AmadeaPAKG200451.840,367
61895757Železnikar AlišaKRO200552.490,417

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12147940Lesjak PiaMASS200651.240,575
22635769Maučec JulijaPOM200551.45
32196911Praznik ZojaMASS200551.670,230
4424973Rovšnik TjašaAKŠ200451.710,199
2203943Roš ZanaMASS2006DNS
382910Dolar NikaAKŠ2004DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12615617Janža KlaraPOM200745.470,228
23707348Pibernik EmaVEL200546.710,245
31817909Ostanek IzabelaKRO200546.860,638
42384920Vučko TajaOL200548.210,281
52587917Gerič NinaPOM200448.340,320
63117401Mori TjašaSLG200449.050,267

po skupinah (6. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1247546Janša KatjaAKR200544.600,238
265571Boltežar MajaAKK200645.490,318
32368287Posel Tia EdvardaOL200546.680,314
4106176Globočnik PaulaAKK200646.990,310
5315478Turk TinkaAKR200747.530,195
61344789Miklavčič NikaKP200447.980,361

po skupinah (7. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12378292Sorčan ZarikaOL200544.930,262
23187464Šumah NastjaSLG200545.360,220
31574955Strahinič UrškaKRKA200445.900,256
42578613Erjavec MarušaPOM200546.100,355
5926852Brun AljaGO200646.720,392
61011254Helbl MarušaKAK200646.750,448

po skupinah (8. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11035283Mager MajaKAK200644.800,285
21192594Magdalenc Eva NinaKLC200445.780,220
31454129Butala NinaKRKA200446.410,196
41484776Grobler TinkaraKRKA200547.090,199
53047418Frajdl NejaSLG200447.280,436
61736854Erjavec AnaKRO200447.710,229

po skupinah (9. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13671089Marovt HanaVEL200443.44
21278076Suhovršnik KarinKLC200443.810,424
3735602Supej KajaDOM200644.220,236
42226090Trontelj Selena SamsiMASS200445.130,229
5227310Davidovič LeaNAV200645.340,622
6966966Vidmar AnaGO200445.90

po skupinah (10. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12167953Mahne AnaMASS200643.550,219
21714212Cerlini BrinaKRO200443.950,260
32532957Krajnc LaraPMB200544.040,194
428328Knez MajaRAD200444.930,248
3354034Zorenč EvaŠTA2005DNF0,268
3522860Tomše LaraTRK2006DNS

po skupinah (11. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13342508Zbičajnik KarolinaŠTA200542.630,229
21172870Jost HanaKLC200442.850,340
3597893Germek AvaBRE200543.180,204
41041166Potnik LucijaKAK200543.660,192
5154554Sabothy Polenec KatarinaAKK200544.490,240
6462787Tušek NoaASB200545.640,533

po skupinah (12. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13484548Likar BrinaTRK200541.890,212
2956262Srebot LucijaGO200442.280,181
33064220Korošec GajaSLG200542.390,180
41725443Černelč UršulaKRO200542.560,252
5124813Robačer LanaKLC200442.760,167
61184062Kovač NastjaKLC200543.470,276