Rezultati

Rezultati

ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS

Split, 14.5.2019

SKUPNO - 100 m , Selected Team Girls

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11650HE LiCHN200111.8394,0
21900ČERINA MateaCRO200412.1885,0
34940CHANG Li-LingTPE200212.2284,0
42450PAWLETT AbigailENG200312.2284,0
4660VAN LENT LotteBELFL200112.2284,0
64710FOSTER ViktoriaSVK200212.3581,0
74730KOVAČOVICOVA LenkaSVK200112.3581,0
83000TURPIN ConstanceFRA200112.4379,0
9970CAMPOS LissandraBRA200212.4978,0
104390SEABRA SaraPOR200112.5178,0
114100BARTOLO SaraMLT200212.6077,0
121670XINYUE CuiCHN200212.6077,0
133440BIGOMJANI DelniaIRI200312.6376,0
14650HOOYBERGHS FleurBELFL200112.6975,0
154340BARBOSA Maria JoaoPOR200112.6975,0
161390COMANDARI AnitaCHI200113.0469,0
171690YUEYI ZhaoCHN200313.4862,0
1880 AKOUBA Tinhinane ALG200113.5361,0
191410MATTE IsidoraCHI200313.7158,0
20880NIKITSENKA AlinaBLR200213.7557,0
212460VINCENT SerenaENG200113.9454,0
222140HORVÁTHOVÁ MichaelaCZE200213.9654,0
234750VALEKOVA NataliaSVK200114.0752,0
244140SPITERI ShazneyMLT200414.3547,0
254990TSAI Chia-ChingTPE200215.0037,0
263460MAHROOGHI MahlaIRI200215.2732,0
4360FERNANDES CarolinaPOR2001DNS0

po skupinah (1. skupina) - 100 m , Selected Team Girls, veter: +1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14750VALEKOVA NataliaSVK200114.0752,0
24140SPITERI ShazneyMLT200414.3547,0
34990TSAI Chia-ChingTPE200215.0037,0
4360FERNANDES CarolinaPOR2001DNS0

po skupinah (2. skupina) - 100 m , Selected Team Girls, veter: +0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
180 AKOUBA Tinhinane ALG200113.5361,0
21410MATTE IsidoraCHI200313.7158,0
3880NIKITSENKA AlinaBLR200213.7557,0
42140HORVÁTHOVÁ MichaelaCZE200213.9654,0
53460MAHROOGHI MahlaIRI200215.2732,0

po skupinah (3. skupina) - 100 m , Selected Team Girls, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1970CAMPOS LissandraBRA200212.4978,0
24100BARTOLO SaraMLT200212.6077,0
3650HOOYBERGHS FleurBELFL200112.6975,0
41390COMANDARI AnitaCHI200113.0469,0
51690YUEYI ZhaoCHN200313.4862,0
62460VINCENT SerenaENG200113.9454,0

po skupinah (4. skupina) - 100 m , Selected Team Girls, veter: +0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11900ČERINA MateaCRO200412.1885,0
2660VAN LENT LotteBELFL200112.2284,0
34730KOVAČOVICOVA LenkaSVK200112.3581,0
44390SEABRA SaraPOR200112.5178,0
51670XINYUE CuiCHN200212.6077,0
63440BIGOMJANI DelniaIRI200312.6376,0

po skupinah (5. skupina) - 100 m , Selected Team Girls, veter: +0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11650HE LiCHN200111.8394,0
24940CHANG Li-LingTPE200212.2284,0
32450PAWLETT AbigailENG200312.2284,0
44710FOSTER ViktoriaSVK200212.3581,0
53000TURPIN ConstanceFRA200112.4379,0
64340BARBOSA Maria JoaoPOR200112.6975,0