Rezultati

Rezultati

ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS

Split, 14.5.2019

SKUPNO - 100 m , Selected Team Boys

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11620TAI AnCHN200110.8688,0
23410GHASEM BABAEI KASHI AliIRI200210.9486,0
34670SLOBODA SamuelSVK200111.1481,0
42940POMMERY JulesFRA200111.1581,0
54290GONÇALVES GonçaloPOR200111.1581,0
660 MOKTEFI Abderrahmane ALG200211.2978,0
73880CEMIS  Vladislavs LAT200211.4676,0
82900AMMIRATI AnthonyFRA200311.5374,0
9800DUDZINSKI AliakseiBLR200211.6273,0
10550CNEUT MichielBELFL200211.6672,0
11790DABRAVITSKI AliaksandrBLR200311.6772,0
124080SPITERI SeanMLT200211.7271,0
135120AIKO OleksandrUKR200311.7371,0
145170YERESHCHENKO AndriiUKR200211.7371,0
15950SOARES HygorBRA200211.7571,0
162680ROOSLEHT RasmusEST200211.7970,0
174090ZAMMIT JeremyMLT200411.9468,0
1810 BOUALBANI Adem ALG200112.0865,0
192060CHARBAKA IvanCZE200112.1464,0
204330TEIXEIRA XavierPOR200112.3161,0
21920PICCININI IvanBRA200112.6456,0
22820KHARTANOVICH Raman BLR200212.6755,0
235690GREGUŠ JaroslavSVK200112.6955,0
241160DIMITROV VladislavBUL200312.7155,0
251370RENCORET AlvaroCHI200112.7754,0
261360NERVI LucasCHI200112.7854,0
271380VIAL MartínCHI200213.3045,0
284920HSUEH Mao-HungTPE200113.4043,0
294320RODRIGUES TomásPOR200113.5541,0
301600JIALIANG XingCHN200115.1616,0
5200BOUJU RaphaelENG2002DNS0
3420REZAEI MahdiIRI2001DNS0

po skupinah (1. skupina) - 100 m , Selected Team Boys, veter: -1,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12680ROOSLEHT RasmusEST200211.7970,0
24330TEIXEIRA XavierPOR200112.3161,0
34920HSUEH Mao-HungTPE200113.4043,0
44320RODRIGUES TomásPOR200113.5541,0
51600JIALIANG XingCHN200115.1616,0

po skupinah (2. skupina) - 100 m , Selected Team Boys, veter: -0,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1920PICCININI IvanBRA200112.6456,0
25690GREGUŠ JaroslavSVK200112.6955,0
31370RENCORET AlvaroCHI200112.7754,0
41360NERVI LucasCHI200112.7854,0
51380VIAL MartínCHI200213.3045,0

po skupinah (3. skupina) - 100 m , Selected Team Boys, veter: +0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12900AMMIRATI AnthonyFRA200311.5374,0
2550CNEUT MichielBELFL200211.6672,0
35120AIKO OleksandrUKR200311.7371,0
4820KHARTANOVICH Raman BLR200212.6755,0
51160DIMITROV VladislavBUL200312.7155,0

po skupinah (4. skupina) - 100 m , Selected Team Boys, veter: -2,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1800DUDZINSKI AliakseiBLR200211.6273,0
2790DABRAVITSKI AliaksandrBLR200311.6772,0
35170YERESHCHENKO AndriiUKR200211.7371,0
44090ZAMMIT JeremyMLT200411.9468,0
510 BOUALBANI Adem ALG200112.0865,0
62060CHARBAKA IvanCZE200112.1464,0

po skupinah (5. skupina) - 100 m , Selected Team Boys, veter: -1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14670SLOBODA SamuelSVK200111.1481,0
22940POMMERY JulesFRA200111.1581,0
360 MOKTEFI Abderrahmane ALG200211.2978,0
43880CEMIS  Vladislavs LAT200211.4676,0
54080SPITERI SeanMLT200211.7271,0

po skupinah (6. skupina) - 100 m , Selected Team Boys, veter: -1,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11620TAI AnCHN200110.8688,0
23410GHASEM BABAEI KASHI AliIRI200210.9486,0
34290GONÇALVES GonçaloPOR200111.1581,0
4950SOARES HygorBRA200211.7571,0
3420REZAEI MahdiIRI2001DNS0
5200BOUJU RaphaelENG2002DNS0