Rezultati

Rezultati

ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS

Split, 14.5.2019

SKUPNO - 100 m , School Team Boys

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
15020CELEN Berk Deniz CSSL200111.2080,0
21740YONGCONG LiFoSHS200311.2679,0
33150GREILING HannesSGC200111.3977,0
4440CHARLI LopezARJam200111.5474,0
53160KUHN TimSGC200111.6572,0
64560ŠPAK FilipSššNi200311.7471,0
7680DENDONCKER ArneDBZW200211.7471,0
8370BERTSCHLER DanielHTLRa200111.7671,0
94520KOPČEK SamuelSššNi200311.8170,0
102290MARTYNEK TomášGTřin200111.9667,0
113790TUCIS Endijs BVG200112.0466,0
123060ENGRAND ArthurLBaLi200312.0965,0
132260KISZA OndřejGTřin200112.1564,0
142590ZULUETA MartinColB200212.1864,0
153500ANAV RomKSHOL200212.2662,0
165040KUTLU Mirsat KadirCSSL200212.4160,0
17450MATHIEU Van YdegemARJam200212.4359,0
184540RUMAN RomanSššNi200112.5058,0
191940BARIČEVIĆ IvanGVNST200312.5458,0
203750EIZANS Lauris BVG200212.5657,0
21150MOKADEM Seyyid Ahmed AlgB200312.8153,0
22420SCHNEIDER MaxHTLRa200312.8652,0
23400RITTER LinoHTLRa200312.8752,0
243740BOLDANS   Ralfs BVG200113.1348,0
25480ROMAIN Van YdegemARJam200413.1547,0
262800KREIS KarlTSG200213.2845,0
272270KOVÁŘ MartinGTřin200413.3344,0
282510KOFFI DavidHBS200213.4942,0
294780HUANG Wei-LunDajHS200213.6739,0
303270PATIDAR Dhananjay FKSSS200415.4013,0
313260CHUNDAWAT Sneh Pratap Singh FKSSS200417.141,0

po skupinah (1. skupina) - 100 m , School Team Boys, veter: +1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14540RUMAN RomanSššNi200112.5058,0
2420SCHNEIDER MaxHTLRa200312.8652,0
3400RITTER LinoHTLRa200312.8752,0
42800KREIS KarlTSG200213.2845,0
54780HUANG Wei-LunDajHS200213.6739,0

po skupinah (2. skupina) - 100 m , School Team Boys, veter: +0,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14560ŠPAK FilipSššNi200311.7471,0
2150MOKADEM Seyyid Ahmed AlgB200312.8153,0
3480ROMAIN Van YdegemARJam200413.1547,0
42270KOVÁŘ MartinGTřin200413.3344,0
52510KOFFI DavidHBS200213.4942,0

po skupinah (3. skupina) - 100 m , School Team Boys, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12590ZULUETA MartinColB200212.1864,0
23500ANAV RomKSHOL200212.2662,0
3450MATHIEU Van YdegemARJam200212.4359,0
41940BARIČEVIĆ IvanGVNST200312.5458,0
53740BOLDANS   Ralfs BVG200113.1348,0

po skupinah (4. skupina) - 100 m , School Team Boys, veter: -0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1680DENDONCKER ArneDBZW200211.7471,0
23060ENGRAND ArthurLBaLi200312.0965,0
32260KISZA OndřejGTřin200112.1564,0
45040KUTLU Mirsat KadirCSSL200212.4160,0
53750EIZANS Lauris BVG200212.5657,0

po skupinah (5. skupina) - 100 m , School Team Boys, veter: +0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1440CHARLI LopezARJam200111.5474,0
23160KUHN TimSGC200111.6572,0
34520KOPČEK SamuelSššNi200311.8170,0
42290MARTYNEK TomášGTřin200111.9667,0
53270PATIDAR Dhananjay FKSSS200415.4013,0

po skupinah (6. skupina) - 100 m , School Team Boys, veter: +0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
15020CELEN Berk Deniz CSSL200111.2080,0
21740YONGCONG LiFoSHS200311.2679,0
33150GREILING HannesSGC200111.3977,0
4370BERTSCHLER DanielHTLRa200111.7671,0
53790TUCIS Endijs BVG200112.0466,0
63260CHUNDAWAT Sneh Pratap Singh FKSSS200417.141,0