Rezultati

člani
100 m
200 m
400 m
800 m
članice
100 m
200 m
400 m
800 m
pionirji U14
60 m
200 m
pionirke U14
60 m
200 m
pionirji U12
60 m
200 m
pionirke U12
60 m
200 m
pionirji U10
60 m
pionirke U10
60 m
pionirji U8
60 m
pionirke U8
60 m
starejše mladinke
5000 m
Rezultati

Miting

Velenje, 13.4.2019

SKUPNO - 100 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
104068Blažič AnaKRKA200313.47
2016654Hrovat LauraVEL200213.69
205410Topler DenisaKAK200312.53
302790Remškar MancaKRO200412.55
3016735Miklavžin TinkaraVEL200413.89
4017362Kovačevič NinaVEL200313.94
404647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.70
504216Vovk VitaSLG200212.72
503472Magrič TeaVEL200314.21
601771Cesar MancaVEL200414.36
708032Kosi AnjaVEL200514.61
7091Artič NivesAKŠ200012.98
8017100Goršek MašaVEL200414.64
801244Pisnik VeronikaSLG200013.23
904056Petrovič InesVEL200514.66
901089Marovt HanaVEL200413.24
1007348Pibernik EmaVEL200514.77
1007557Šter NikaDOM200413.31
1107313Svitlica Valoh MancaVEL200414.92
11015959Verhovnik LanaSLG200113.31
120856Navodnik Izabella HajdiKAK200313.39
130849Navodnik Hanna PaulinaKAK200313.41
1507764Jug EmmaKLC200313.75
1606875Dolgov KajaPOM200214.26
1705897Primožič PatricijaMED200014.65
04068Blažič AnaKRKA2003DNS
03081Gimpelj AnaKRKA2002DNS
07307Sulejmanovič TiaVEL2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 100 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
101771Cesar MancaVEL200414.36
208032Kosi AnjaVEL200514.61
3017100Goršek MašaVEL200414.64
404056Petrovič InesVEL200514.66
507348Pibernik EmaVEL200514.77
607313Svitlica Valoh MancaVEL200414.92
07307Sulejmanovič TiaVEL2003DNS

po skupinah (2. skupina) - 100 m , članice, veter: +2,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
104068Blažič AnaKRKA200313.47
104647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.70
2016654Hrovat LauraVEL200213.69
201089Marovt HanaVEL200413.24
3016735Miklavžin TinkaraVEL200413.89
3015959Verhovnik LanaSLG200113.31
40849Navodnik Hanna PaulinaKAK200313.41
4017362Kovačevič NinaVEL200313.94
503472Magrič TeaVEL200314.21
507764Jug EmmaKLC200313.75
03081Gimpelj AnaKRKA2002DNS

po skupinah (3. skupina) - 100 m , članice, veter: +1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
104216Vovk VitaSLG200212.72
2091Artič NivesAKŠ200012.98
307557Šter NikaDOM200413.31
40856Navodnik Izabella HajdiKAK200313.39
505897Primožič PatricijaMED200014.65

po skupinah (4. skupina) - 100 m , članice, veter: +1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
105410Topler DenisaKAK200312.53
202790Remškar MancaKRO200412.55
301244Pisnik VeronikaSLG200013.23
406875Dolgov KajaPOM200214.26
04068Blažič AnaKRKA2003DNS