Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke

Novo mesto, 16.2.2019

SKUPNO - 200 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11044957Šuštaršič MatevžKRKA200122.130,127
220016573Kordež MitjaSLG200122.370,194
31467066Gumilar JernejMASS200322.510,167
47517249Orož DomenKLC200122.770,158
51855347Šterman JurePOM200122.840,136
621617275Skalar JanTRK200022.940,161
715115905Šarman Mark AleksanderMASS200323.180,139
81767191Grmovšek NejcNAV200223.330,173
91161825Arnuš MatjažKRO200223.410,157
9465530Kobal LenartGO200123.410,151
11747478Jazbec ŽanKLC200323.580,197
1222817528Turinek TomažVEL200323.600,153
137616515Pepelnak MarkoKLC200123.710,168
141904410Smiljan AlenPT200223.760,134
151284669Vujić StefanKRO200324.060,151
1612517259Ulčar MaksKRO200224.140,140
1718115888Popovič Krajnc LukaPMB200024.170,220
181845335Kuzma LukaPOM200124.190,152
191026542Slak BenjaminKRKA200124.200,243
20346809Kovačič AnžeDOM200124.620,110
211035944Slak JanKRKA200224.670,163
22508381Vendramin BoštjanGO200024.770,167
231834692Horvat PatrikPOM200324.830,156
2415216387Tušar MihaMASS200125.040,193
25934668Avdibašić DinoKRKA200225.280,164
26457943Breščak MihaGO200325.330,192
271185764Fele MihaKRO200326.060,134
1897910Čurin Prapotnik AnejPT2003DNF0,247

po skupinah (1. skupina) - 200 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
17517249Orož DomenKLC200122.770,158
21904410Smiljan AlenPT200223.760,134
31026542Slak BenjaminKRKA200124.200,243
4457943Breščak MihaGO200325.330,192

po skupinah (2. skupina) - 200 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11855347Šterman JurePOM200122.840,136
215115905Šarman Mark AleksanderMASS200323.180,139
318115888Popovič Krajnc LukaPMB200024.170,220
41185764Fele MihaKRO200326.060,134

po skupinah (3. skupina) - 200 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11467066Gumilar JernejMASS200322.510,167
2747478Jazbec ŽanKLC200323.580,197
31035944Slak JanKRKA200224.670,163
41834692Horvat PatrikPOM200324.830,156

po skupinah (4. skupina) - 200 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
120016573Kordež MitjaSLG200122.370,194
222817528Turinek TomažVEL200323.600,153
31284669Vujić StefanKRO200324.060,151
4508381Vendramin BoštjanGO200024.770,167

po skupinah (5. skupina) - 200 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
121617275Skalar JanTRK200022.940,161
21161825Arnuš MatjažKRO200223.410,157
3346809Kovačič AnžeDOM200124.620,110
1897910Čurin Prapotnik AnejPT2003DNF0,247

po skupinah (6. skupina) - 200 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11044957Šuštaršič MatevžKRKA200122.130,127
27616515Pepelnak MarkoKLC200123.710,168
312517259Ulčar MaksKRO200224.140,140
41845335Kuzma LukaPOM200124.190,152

po skupinah (7. skupina) - 200 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11767191Grmovšek NejcNAV200223.330,173
2465530Kobal LenartGO200123.410,151
315216387Tušar MihaMASS200125.040,193
4934668Avdibašić DinoKRKA200225.280,164