Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice

Novo mesto, 9.2.2019

FINALE SKUPNO - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11852115Mihalinec MajaMASS19897.290,174
2192646Sitar AljaMASS19927.650,157
319012899Rutar VikaMASS19977.750,155
414516525Keber TaraKRO20017.890,157
51983980*Tukhay VladyslavaMASS19997.890,210
611216098Grubič SaraKRKA20017.980,166
725217178Dolenc NežaTRK20038.060,213
88715620Lajhar EvaKLC19998.070,162

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11852115Mihalinec MajaMASS19897.440,045
2192646Sitar AljaMASS19927.700,157
319012899Rutar VikaMASS19977.80
414516525Keber TaraKRO20017.860,152
511216098Grubič SaraKRKA20017.940,136
68715620Lajhar EvaKLC19997.960,154
725217178Dolenc NežaTRK20037.990,208
812016263Zalokar TinkaraKRKA19987.990,144
92424216Vovk VitaSLG20028.070,197
108516529Heric VeronikaKLC20008.080,149
112374647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.140,168
121495683Logar ŠpelaKRO20038.190,168
131755928Eržen IzabelaMASS20038.220,194
1425686Maradin TjašaAKK20038.250,130
152606776Rus AnaTRK20038.260,167
162544711Likar AjdaTRK20038.330,158
171173107Rajšel KajaKRKA20028.340,171
18566636Vrabec NikaGO20018.340,187
191094068Blažič AnaKRKA20038.350,134
202263Pavlinjek NatalijaPOM19988.370,150
21916423Ferlež AnjaASB20008.390,140
222382346Jelen Križovnik NežaSLG20028.510,190
23634866Ahlin NikaKAM20028.540,252
241413186Frančeškin KlaraKRO20018.550,167
251131641Korasa NikaKRKA20038.560,226
261504598Ošlaj PiaKRO20009.100,196
271983980*Tukhay VladyslavaMASS19997.750,169
28450*Župa NikaCRO19947.820,129
7602Črček MonikaASB2001DQ
817279Dvoršak MašaASB2001DQ
420*Larva MirnaCRO1996DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1450*Župa NikaCRO19947.820,129
214516525Keber TaraKRO20017.860,152
325217178Dolenc NežaTRK20037.990,208
41755928Eržen IzabelaMASS20038.220,194
51173107Rajšel KajaKRKA20028.340,171
61094068Blažič AnaKRKA20038.350,134
7602Črček MonikaASB2001DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
119012899Rutar VikaMASS19977.80
212016263Zalokar TinkaraKRKA19987.990,144
38516529Heric VeronikaKLC20008.080,149
42374647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.140,168
52544711Likar AjdaTRK20038.330,158
62263Pavlinjek NatalijaPOM19988.370,150
7916423Ferlež AnjaASB20008.390,140
81504598Ošlaj PiaKRO20009.100,196

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11852115Mihalinec MajaMASS19897.440,045
211216098Grubič SaraKRKA20017.940,136
38715620Lajhar EvaKLC19997.960,154
42424216Vovk VitaSLG20028.070,197
525686Maradin TjašaAKK20038.250,130
6634866Ahlin NikaKAM20028.540,252
71413186Frančeškin KlaraKRO20018.550,167
817279Dvoršak MašaASB2001DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1192646Sitar AljaMASS19927.700,157
21983980*Tukhay VladyslavaMASS19997.750,169
31495683Logar ŠpelaKRO20038.190,168
42606776Rus AnaTRK20038.260,167
5566636Vrabec NikaGO20018.340,187
62382346Jelen Križovnik NežaSLG20028.510,190
71131641Korasa NikaKRKA20038.560,226
420*Larva MirnaCRO1996DNS