Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 2.2.2019

FINALE SKUPNO - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1724313Rodman EmaGO20048.780,201
227517178Dolenc NežaTRK20038.880,232
31405008Murn EvaKRKA20028.960,157
478856Navodnik Izabella HajdiKAK20039.020,212
5667644Benedetič VitaGO20049.100,225
6276730Kočar KarinTRK20029.280,220
71592875Kline NejaKRO20049.600,291
954038Grajžl AnaKLC2003DQ

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1724313Rodman EmaGO2004q8.870,189
21405008Murn EvaKRKA2002q9.040,151
378856Navodnik Izabella HajdiKAK2003q9.180,168
4667644Benedetič VitaGO2004q9.190,244
5954038Grajžl AnaKLC2003q9.350,180
6276730Kočar KarinTRK2002q9.370,166
727517178Dolenc NežaTRK2003q9.390,238
81592875Kline NejaKRO2004q9.590,217
92562348Simonović IvanaSLG20049.690,224
1020316439Škulj AnaMASS20039.920,219
11697944Gadnik TinaGO200310.040,596
123817075Jeličič DoraBRE200410.050,164
133416739Bevc NikaBRE200310.240,166
14834866Ahlin NikaKAM200210.370,196
151314068Blažič AnaKRKA200310.490,178
16687945Gadnik AnaGO200310.820,182
2784711Likar AjdaTRK2003DNF
4216732Pacek DeaBRE2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1724313Rodman EmaGO2004q8.870,189
2954038Grajžl AnaKLC2003q9.350,180
32562348Simonović IvanaSLG20049.690,224
43416739Bevc NikaBRE200310.240,166
5687945Gadnik AnaGO200310.820,182
2784711Likar AjdaTRK2003DNF

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
178856Navodnik Izabella HajdiKAK2003q9.180,168
2667644Benedetič VitaGO2004q9.190,244
327517178Dolenc NežaTRK2003q9.390,238
41592875Kline NejaKRO2004q9.590,217
51314068Blažič AnaKRKA200310.490,178
4216732Pacek DeaBRE2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11405008Murn EvaKRKA2002q9.040,151
2276730Kočar KarinTRK2002q9.370,166
320316439Škulj AnaMASS20039.920,219
4697944Gadnik TinaGO200310.040,596
53817075Jeličič DoraBRE200410.050,164
6834866Ahlin NikaKAM200210.370,196