Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 2.2.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13003069Božič EvaVRH20027.870,130
210416781Zakošek IzaKLC20037.900,177
3415531Močan IvaBRE20027.930,158
42574216Vovk VitaSLG20027.950,207
527517178Dolenc NežaTRK20037.990,248
6791166Potnik LucijaKAK20058.040,152
72826776Rus AnaTRK20038.080,158
8604065Matotek UršaDTO20028.130,185

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12514647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.060,170
2815410Topler DenisaKAK20038.070,161
31615683Logar ŠpelaKRO20038.150,162
43047245Dolar RimaŽALEC20048.170,138
51314068Blažič AnaKRKA20038.190,155
645686Maradin TjašaAKK20038.200,159
754554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.220,150
82605639Kržičnik TajaŠEN20038.290,137

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
110416781Zakošek IzaKLC20037.890,148
23003069Božič EvaVRH20027.960,163
327517178Dolenc NežaTRK20037.990,231
42826776Rus AnaTRK20038.030,158
5791166Potnik LucijaKAK20058.070,151
62574216Vovk VitaSLG20028.080,249
7415531Močan IvaBRE20028.100,154
8604065Matotek UršaDTO20028.110,146
92514647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.110,172
10815410Topler DenisaKAK20038.110,183
113047245Dolar RimaŽALEC20048.170,158
1245686Maradin TjašaAKK20038.190,162
131615683Logar ŠpelaKRO20038.200,177
1454554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.230,159
152605639Kržičnik TajaŠEN20038.240,144
161314068Blažič AnaKRKA20038.270,172
1730316620Agrež HanaŽALEC20038.270,183
182534220Korošec GajaSLG20058.280,175
1995254Breznik NinaAKR20038.290,147
202784711Likar AjdaTRK20038.310,165
21587557Šter NikaDOM20048.330,154
2234553Jordan Nadižar KatjušaAKK20058.360,155
231987924Rigler NežaMASS20058.400,141
242804557Likar Nina AnaTRK20048.410,188
25834866Ahlin NikaKAM20028.410,230
2523117306Faletič PiaPSČ20028.410,152
2714549Andolšek LanaAKK20058.420,164
2729116953Jenko NikaVEL20028.420,163
29571678Spahič AnaDOM20048.460,171
30407891Maček KarlaBRE20038.500,206
3129016654Hrovat LauraVEL20028.500,179
322247514Pertoci ZarjaPOM20038.540,150
332332532Leban Mara MeiPSČ20038.560,162
341332513Dragišić TajaKRKA20048.570,244
35464725Strle TejaBRE20028.600,192
362522346Jelen Križovnik NežaSLG20028.600,225
371028076Suhovršnik KarinKLC20048.610,259
3829317362Kovačevič NinaVEL20038.610,168
381371641Korasa NikaKRKA20038.610,270
40192566Kolar EvaAKŠ20038.680,193
41394726Kek ZalaBRE20038.690,267
421684771Zgonc NajaKRO20048.690,148
431324129Butala NinaKRKA20048.700,211
442674572Renko VitaŠL20058.710,175
45964966Jagrič EmaKLC20038.750,236
462967307Sulejmanovič TiaVEL20038.760,295
472943472Magrič TeaVEL20038.770,166
483015940Krisper KatarinaVRH20028.770,210
492415173Stanovnik Gaja ElenaPT20028.780,198
502346243Lipušček TinaPSČ20028.780,243
511624799Longar Lina MarijaKRO20038.790,224
521354776Grobler TinkaraKRKA20058.820,160
532687722Rupar TjašaŠL20048.840,213
541933989Lucu Dražovič AsaMASS20038.850,221
553025939Romih Tina ElizabetaVRH20028.870,184
561363462Juršak UrškaKRKA20048.910,192
571154789Miklavčič NikaKP20048.920,167
581304763Avbar Uhan HelenaKRKA20058.920,208
592395722Cafuta MelaniPT20028.930,156
602646731Ivanušič KatarinaŠL20048.980,258
612207522Bohar EmaPAKG20038.990,222
621844704Bergant VitaMASS20029.020,133
632657711Kuhar NikaŠL20049.030,203
64113593Koren GajaKP20039.070,169
65547613Kodrin KlaraDOM20039.26-0296
66528436Grošelj LanaDOM20039.550,210
2237917Gerič NinaPOM2004DQ
3056605Kugler KarinŽALEC2004DNS
1895453Gradišek SaraMASS2003DNS
101813Robačer LanaKLC2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12574216Vovk VitaSLG20028.080,249
21314068Blažič AnaKRKA20038.270,172
3394726Kek ZalaBRE20038.690,267
42674572Renko VitaŠL20058.710,175
5964966Jagrič EmaKLC20038.750,236
61844704Bergant VitaMASS20029.020,133
7113593Koren GajaKP20039.070,169
3056605Kugler KarinŽALEC2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12514647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.110,172
230316620Agrež HanaŽALEC20038.270,183
32804557Likar Nina AnaTRK20048.410,188
414549Andolšek LanaAKK20058.420,164
529016654Hrovat LauraVEL20028.500,179
63015940Krisper KatarinaVRH20028.770,210
72415173Stanovnik Gaja ElenaPT20028.780,198
82346243Lipušček TinaPSČ20028.780,243

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
110416781Zakošek IzaKLC20037.890,148
2604065Matotek UršaDTO20028.110,146
329116953Jenko NikaVEL20028.420,163
4192566Kolar EvaAKŠ20038.680,193
51324129Butala NinaKRKA20048.700,211
62657711Kuhar NikaŠL20049.030,203
7528436Grošelj LanaDOM20039.550,210
1895453Gradišek SaraMASS2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12826776Rus AnaTRK20038.030,158
22605639Kržičnik TajaŠEN20038.240,144
31987924Rigler NežaMASS20058.400,141
4834866Ahlin NikaKAM20028.410,230
5571678Spahič AnaDOM20048.460,171
62247514Pertoci ZarjaPOM20038.540,150
71624799Longar Lina MarijaKRO20038.790,224
82646731Ivanušič KatarinaŠL20048.980,258

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1791166Potnik LucijaKAK20058.070,151
254554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.230,159
31332513Dragišić TajaKRKA20048.570,244
42967307Sulejmanovič TiaVEL20038.760,295
51154789Miklavčič NikaKP20048.920,167
6547613Kodrin KlaraDOM20039.26-0296
2237917Gerič NinaPOM2004DQ
101813Robačer LanaKLC2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
127517178Dolenc NežaTRK20037.990,231
21615683Logar ŠpelaKRO20038.200,177
395254Breznik NinaAKR20038.290,147
4407891Maček KarlaBRE20038.500,206
52332532Leban Mara MeiPSČ20038.560,162
61028076Suhovršnik KarinKLC20048.610,259
72943472Magrič TeaVEL20038.770,166
82207522Bohar EmaPAKG20038.990,222

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1815410Topler DenisaKAK20038.110,183
23047245Dolar RimaŽALEC20048.170,158
3587557Šter NikaDOM20048.330,154
42522346Jelen Križovnik NežaSLG20028.600,225
51371641Korasa NikaKRKA20038.610,270
61684771Zgonc NajaKRO20048.690,148
71933989Lucu Dražovič AsaMASS20038.850,221

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1415531Močan IvaBRE20028.100,154
22534220Korošec GajaSLG20058.280,175
334553Jordan Nadižar KatjušaAKK20058.360,155
429317362Kovačevič NinaVEL20038.610,168
51354776Grobler TinkaraKRKA20058.820,160
63025939Romih Tina ElizabetaVRH20028.870,184
71363462Juršak UrškaKRKA20048.910,192

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13003069Božič EvaVRH20027.960,163
245686Maradin TjašaAKK20038.190,162
32784711Likar AjdaTRK20038.310,165
423117306Faletič PiaPSČ20028.410,152
5464725Strle TejaBRE20028.600,192
62687722Rupar TjašaŠL20048.840,213
71304763Avbar Uhan HelenaKRKA20058.920,208
82395722Cafuta MelaniPT20028.930,156