Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 12.1.2019

FINALE SKUPNO - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104313Rodman EmaGO20047.94
202790Remškar MancaKRO20047.94
301743Bodiroža LanaTRK20068.17
407245Dolar RimaŽALEC20048.18
504548Likar BrinaTRK20058.27
601678Spahič AnaDOM20048.38

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104313Rodman EmaGO20048.02
202790Remškar MancaKRO20048.03
307245Dolar RimaŽALEC20048.24
401743Bodiroža LanaTRK20068.30
504548Likar BrinaTRK20058.34
601678Spahič AnaDOM20048.45
704557Likar Nina AnaTRK20048.46
805157Vuk MaruškaDOM20068.47
90532Perpar MajaOL20058.47
1007557Šter NikaDOM20048.48
1102508Zbičajnik KarolinaKAM20058.49
1208054Habjan TaraKRO20048.53
1307953Mahne AnaMASS20068.53
1405443Černelč UršulaKRO20058.54
1506605Kugler KarinŽALEC20048.55
1604212Cerlini BrinaKRO20048.57
1702860Tomše LaraTRK20068.59
1806000Baltič PiaTRK20058.61
1907924Rigler NežaMASS20058.66
2002513Dragišić TajaKRKA20048.66
2104189Sodnik VesnaTRK20048.66
2206849Javornik KajaMASS20068.68
2301867Rous KristinaKRO20058.69
2406885Kernel DašaMASS20068.72
250480Svetina NinaKRO20058.72
2605100Vehovar EmaMASS20078.73
2705959Petruna MancaKRO20058.76
2806209Tičič TejaŽALEC20068.78
2908076Suhovršnik KarinKLC20048.79
3007909Ostanek IzabelaKRO20058.80
3103956Buh AnaOL20048.82
3207659Medica LeaKRO20058.82
3304129Butala NinaKRKA20048.83
3407406Lukić NastjaŠL20078.86
3501266Sovdat ŽanaPSČ20048.91
3604585Gjura MancaPMB20068.91
3706155Ropoša SaraPMB20078.91
3804361Sovdat AjdaPSČ20068.91
3905615Lešnik LanaPMB20078.94
4004498Vignjević EvaŽALEC20078.98
4105660Arčan Magajne NajaŽALEC20059.02
4106911Praznik ZojaMASS20059.02
4306815Žuvela LucijaMASS20059.03
4405493Vacik EmaKRO20069.04
4506725Eržen EnjaMASS20069.04
4606627Stepišnik NežaŽALEC20079.18
4705958Kovjenić LanaKRO20069.21
4806302Velepec ElaKLC20059.23
4905366Rotar Paušič LinaKRO20059.23
5005989Ožbold SaškaMASS20059.23
5105994Mušič EmaKRO20049.25
5204204Prevolšek HanaPMB20069.25
5303271Kovačević SaraMASS20049.26
5408412Kralj UmaPMB20079.28
5506187Miklaužič GajaŽALEC20079.28
5607941Lesjak TrišaMASS20059.29
5708418Novak JulijaDOM20049.31
5807024Medjimurec EvaKRO20049.32
5905551Turčin NinaPMB20079.34
6005914Šantl SantajaKRO20079.35
6105777Klemše NanaKRO20079.44
6207942Manfreda TamaraPSČ20059.46
6306249Gabrovec AljaDOM20059.47
6407990Bergant LivijaMASS20069.49
6503890Oceguera Battelino YonaMASS20069.55
6605512Kenda Drekonja LeaPSČ20079.57
6707940Lesjak PiaMASS20069.60
6803925Zajc ŠpelaMASS20049.62
6906006Bricelj EvaMASS20069.63
7005857Staniša BrinaKRO20059.65
7107946Lamprecht NikaKRO20069.70
7208319Geč Mravlje JulijaMASS20059.76
7307704Rus KatjaOL20059.81
7408170Ivanova EkaterinaMASS20069.83
7508169Hren KatarinaMASS200810.21
7608146Buček ZalaMASS200610.38
7707315Gorogranc Čargo EmaMASS201010.39
7800Papotnik MojcaMDMar200610.85
7908087Smrekar ClaudiaMASS201011.03
07973Gabrovec NinaKRO2007DNS
07214Šparovec EmaTRK2005DNS
04123Omerčević FloraMASS2006DNS
05910Bajt AdrianaKRO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
108412Kralj UmaPMB20079.28
207315Gorogranc Čargo EmaMASS201010.39
300Papotnik MojcaMDMar200610.85
408087Smrekar ClaudiaMASS201011.03
04123Omerčević FloraMASS2006DNS
07973Gabrovec NinaKRO2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104129Butala NinaKRKA20048.83
201266Sovdat ŽanaPSČ20048.91
305958Kovjenić LanaKRO20069.21
408319Geč Mravlje JulijaMASS20059.76
508170Ivanova EkaterinaMASS20069.83
608146Buček ZalaMASS200610.38

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104189Sodnik VesnaTRK20048.66
208076Suhovršnik KarinKLC20048.79
303271Kovačević SaraMASS20049.26
408418Novak JulijaDOM20049.31
507024Medjimurec EvaKRO20049.32
05910Bajt AdrianaKRO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105914Šantl SantajaKRO20079.35
207990Bergant LivijaMASS20069.49
307940Lesjak PiaMASS20069.60
406006Bricelj EvaMASS20069.63
505857Staniša BrinaKRO20059.65
607946Lamprecht NikaKRO20069.70

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105989Ožbold SaškaMASS20059.23
205994Mušič EmaKRO20049.25
307942Manfreda TamaraPSČ20059.46
403890Oceguera Battelino YonaMASS20069.55
507704Rus KatjaOL20059.81
608169Hren KatarinaMASS200810.21

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106849Javornik KajaMASS20068.68
207909Ostanek IzabelaKRO20058.80
306302Velepec ElaKLC20059.23
407941Lesjak TrišaMASS20059.29
505551Turčin NinaPMB20079.34
605777Klemše NanaKRO20079.44

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105615Lešnik LanaPMB20078.94
206911Praznik ZojaMASS20059.02
304204Prevolšek HanaPMB20069.25
406187Miklaužič GajaŽALEC20079.28
505512Kenda Drekonja LeaPSČ20079.57
603925Zajc ŠpelaMASS20049.62

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105959Petruna MancaKRO20058.76
206155Ropoša SaraPMB20078.91
305660Arčan Magajne NajaŽALEC20059.02
406627Stepišnik NežaŽALEC20079.18
505366Rotar Paušič LinaKRO20059.23

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107953Mahne AnaMASS20068.53
206209Tičič TejaŽALEC20068.78
307659Medica LeaKRO20058.82
404361Sovdat AjdaPSČ20068.91
506815Žuvela LucijaMASS20059.03
606725Eržen EnjaMASS20069.04

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107557Šter NikaDOM20048.48
203956Buh AnaOL20048.82
307406Lukić NastjaŠL20078.86
404498Vignjević EvaŽALEC20078.98
505493Vacik EmaKRO20069.04
606249Gabrovec AljaDOM20059.47

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104557Likar Nina AnaTRK20048.46
204212Cerlini BrinaKRO20048.57
302860Tomše LaraTRK20068.59
407924Rigler NežaMASS20058.66
506885Kernel DašaMASS20068.72
604585Gjura MancaPMB20068.91

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102508Zbičajnik KarolinaKAM20058.49
208054Habjan TaraKRO20048.53
306000Baltič PiaTRK20058.61
402513Dragišić TajaKRKA20048.66
50480Svetina NinaKRO20058.72
605100Vehovar EmaMASS20078.73

KVALIFIKACIJE po skupinah (13. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
101743Bodiroža LanaTRK20068.30
201678Spahič AnaDOM20048.45
305443Černelč UršulaKRO20058.54
406605Kugler KarinŽALEC20048.55
501867Rous KristinaKRO20058.69
07214Šparovec EmaTRK2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (14. skupina) - 60 m , pionirke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104313Rodman EmaGO20048.02
202790Remškar MancaKRO20048.03
307245Dolar RimaŽALEC20048.24
404548Likar BrinaTRK20058.34
505157Vuk MaruškaDOM20068.47
60532Perpar MajaOL20058.47