Rezultati

300 m
člani
1 milja (1609 m)
članice
1 milja (1609 m)
pionirji U14
60 m
300 m
pionirke U14
60 m
300 m
pionirji U12
60 m
300 m
pionirke U12
60 m
300 m
Rezultati

40. Koprski tek na miljo za pokal Luke Koper

Koper, 24.11.2018

SKUPNO - 60 m , pionirke U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105809Babič NejaKP20079.50
208016Rendić PiaKP20079.60
305808Prša IvaKP20079.76
404541Martinuč TiaKP200710.16
505806Starc NežaKP200710.55
607265Božič AnaKP200710.57
700Angelini AnaPPViV200910.59
807997Štolfa EvaKP201010.64
907324Krstić KatarinaKP200910.71
1000Kariž LanaKoper201010.79
1100Mikin DinkaVŠIzo201010.95
1200Šušmelj VitaUkmar200910.97
1300Unterlechner MancaUkmar200911.00
1408070Lovrečič MarušaKP200811.24
1505876Frankovič TinaKP200711.29
1600Babič ValentinaKoper201111.32
1700Kocjančič NikaVŠIzo200813.94
00Morgan AnaKoper2008DNS
00Rojac IrisKoper2010DNS
00Madruša NejaKoper2010DNS
07332Čehovin Sirk JulajKP2008DNS
08002Sevčnikar JulijaKP2008DNS
00Unterlechner MancaKoper2009DNS
00Likon Matič IrisLiIzo2009DNS
08001Domajnko VeronikaKP2008DNS
00Šušmelj VitaKoper2009DNS
00Palčič ElizabetKoper2009DNS
00Kovač ŽivaKoper2010DNS

po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104541Martinuč TiaKP200710.16
200Kariž LanaKoper201010.79
300Mikin DinkaVŠIzo201010.95
400Šušmelj VitaUkmar200910.97
508070Lovrečič MarušaKP200811.24
00Rojac IrisKoper2010DNS

po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Angelini AnaPPViV200910.59
200Unterlechner MancaUkmar200911.00
300Babič ValentinaKoper201111.32
00Madruša NejaKoper2010DNS
00Likon Matič IrisLiIzo2009DNS
00Kovač ŽivaKoper2010DNS
00Palčič ElizabetKoper2009DNS

po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107997Štolfa EvaKP201010.64
207324Krstić KatarinaKP200910.71
305876Frankovič TinaKP200711.29
400Kocjančič NikaVŠIzo200813.94
00Morgan AnaKoper2008DNS
00Unterlechner MancaKoper2009DNS
00Šušmelj VitaKoper2009DNS

po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105809Babič NejaKP20079.50
208016Rendić PiaKP20079.60
305808Prša IvaKP20079.76
405806Starc NežaKP200710.55
507265Božič AnaKP200710.57
08001Domajnko VeronikaKP2008DNS
07332Čehovin Sirk JulajKP2008DNS
08002Sevčnikar JulijaKP2008DNS